Wyjazdy firmowe na zamówienie

Jak organizować zagraniczne wyjazdy firmowe?


Organizację wyjazdów firmowych zleca się profesjonalistom.
Doświadczone biuro podróży potrafi sprawnie przygotować konkretny program wyjazdu, uwzględniając wszystkie podane wymagania. Znalezienie organizatora incentive travel nie jest trudnym zadaniem, ale znalezienie doświadczonego organizatora tak. Mega Travel należy do firm, które działają już od kilkunastu lat. Organizujemy markowe wycieczki firmowe, których programy są na zamówienie, indywidualnie przygotowywane.

zapytaj_o_oferte

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ U NAS INCENTIVE TRAVEL?

Takie są niepodważalne fakty, dla których klienci wybierają Mega Travel.

Wyjazd.jpg

- mamy najlepszą jakość w najlepszej cenie
- zorganizujemy wyjazd w prawie każde miejsce na świecie
- jesteśmy elastyczni na każdym etapie współpracy
- mamy gwarancję ubezpieczeniową
- korzystało z naszych usług setki firm, które były zadowolone
- możesz porozmawiać z doświadczonym doradcą, który pomoże w wyjeździe

INNI OCENIAJĄ NAS POZYTYWNIE

Wiemy jak spełniać oczekiwania klientów

0002.jpgMega Travel, jako organizator organizacji konferencji w Batumii wykazał się dużym profesjonalizmem oraz wysoką jakością świadczonych usług.
Aneta K. prezes zarządu

0007.jpgMT zorganizował nam wyjazd do Paryża dla naszych inwestorów. Dzięki skrupulatności organizatorów wyjazd zaliczamy do danych i z przyjemnością potwierdzamy wysoką jakość świadczonych usług.
Paweł C. prezes zarządu

0008.jpgBiuro kompleksowo zorganizowało dla Nas wyjazd do Liverpoolu w sposób profesjonalny i rzetelny
Robert S. prezes zarządu

OFERUJEMY

- kompleksową ofertę i szybki kontakt
- dedykowanego doradcę do obsługi wyjazdu
- wiedzę i doświadczenie

WSTĘPNA WYCENA NAWET w 30 MINUT

Dlaczego warto organizować firmowe wyjazdy?

W oderwaniu od szarej codzienności członkowie zespołu danego przedsiębiorstwa mogą wzmocnić stosunki interpersonalne i tym samym poprawić komunikację wewnątrz firmy. Nic nie buduje tak zgranej ekipy, jak wspólna zabawa i przygoda. Zaś łącząc wyjazd ze szkoleniem, pracownicy podnoszą swoje kwalifikacje i nabywają nowe umiejętności.

Co poza organizatorem należy uwzględnić planując zagraniczne wyjazdy firmowe?

Przede wszystkim cel i charakter wyjazdu integracyjnego. Inne atrakcje i punkty programu zostaną przewidziane, jeśli chcemy jedynie poprawić komunikację i atmosferę wewnątrz firmy, inne zaś, gdy mamy zamiar przekazać uczestnikom również konkretną wiedzę. Drugim punktem, którego nie można pominąć jest wybór odpowiedniego czasu i miejsca wyjazdu. Miejsce zazwyczaj dobiera organizator, jednak dobór stosownego czasu, który nie zaburzy normalnego funkcjonowania firmy należy zazwyczaj do kadry zarządzającej. Ostatnim bardzo ważnym elementem jest budżet. Należy wyznaczyć maksymalną kwotę, którą możemy przeznaczyć na firmowy wyjazd i starać się jej nie przekroczyć. Organizator powinien przedstawić szczegółowy kosztorys, obejmujący wszystkie elementy, aby nie okazało się później, że pieniędzy nie wystarczy.

Ciekawe miejsca na zagraniczny wyjazd firmowy

Laponia, Spitsbergen, Islandia, Grenlandia, Andorra, Bornholm, Kapadocja, Malta, Madera, Monaco, Toskania, Sycylia, Szkocja,

incentive-wyjazdy -firmowe

Zorganizowane pomyślnie wyjazdy firmowe przynoszą korzyść nie tylko pracownikom, ale i całej firmie. Każda osoba zatrudniona w przedsiębiorstwie ma wpływ na jego funkcjonowanie. Dlatego podnosząc efektywność swojej ekipy firma pracuje również nad wzmocnieniem własnej wydajności. A na tym przecież zależy każdej organizacji.

zapytaj_o_oferte