Wyjazd incentive do Laponii

Incentive Travel do Laponii

Laponia_wyjazdy incentive
Dzień 1 Przywitanie Arktyki
Z lotniska zaczynamy naszą drogę do Rovaniemi, dojeżdżamy do stacji granicznej, gdzie zatrzymuje nas Oficer. Oficer w służbie lapońskiej kontroli granicznej, chce wiedzieć, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy. Naszym zadaniem jest przekonać urzędnika, że nasze intencje są szlachetne, a my będziemy szanować lapońską przyrodę podczas całej naszej podróży i że naszą misją jest wyłącznie odkrywanie wszystkich atrakcji Laponii. Jeżeli nam się powiedzie, oficer pozwoli nam przejechać. Czy wszyscy mają paszporty gotowy?
Czas trwania: 1 godzina
Dzień 2 Arktyczne zwierzęta
Safari skuterem śnieżnym do Farmy Reniferów.
Dziś zapoznamy się z bliska z otaczającą nas arktyczną przyrodą. Jedziemy naszymi skuterami śnieżnymi przez zimowy krajobraz, mijamy zamarznięte rzeki i wiele pokrytych śniegiem drzew, aż docieramy do Farmy Reniferów. W gospodarstwie poznajemy najpopularniejszego mieszkańca Laponii. Czy wiesz, że jest więcej reniferów niż ludzi żyjących w Laponii! Zrobimy sobie krótką przejażdżkę saniami ciągn iętymi przez renifery, po której bierzemy udział w ceremonii przekroczenia koła podbiegunowego. Lunch zanim wrócimy do Rovaniemi skuterami śnieżnymi.
Czas trwania: 4 godziny
Dzień 3 Przyroda Arktyki
Zimowa przygoda przez skuter i husky
Wskakujemy na nasze skutery śnieżne
i jedziemy do farmy, gdzie hodowlane są psy husky. Tam czaka już na nas zaprzęg psów husky, by zabrać nas na 45-60 minutowe safari po okolicznej dziczy. Później czeka na nas gorący sok przy ognisku i będziemy mogli lepiej poznać naszych przyjaznych czteronożnych przyjaciół. Po tymch naprawdę niezapomnianych wrażeniach, gorąca zupa serwowana na lunch w farmie hodowlanej psów husky. Powrót do miasta skuterami śnieżnymi.
Czas trwania: 4-5 godzin
Dzień 4 Pożegnanie Arktyki
Pożegnanie Koła Podbiegunowego Na ostatnim etapie naszej przygody w Laponii jedziemy do Wioski Świętego Mikołaja i wypijemy toast za wszystkie przeżyte wspólnie tu przygody. Będziemy mieć trochę wolnego czasu w wiosce na zakupy pamiątek, na przywitanie się ze Świętym Mikołajem i oczywiście lunch przed wyjazdem na lotnisko. Otzymamy indywidualne Świadectwa Przekroczenia Koła Podbiegunowego na pamiątkę naszego pobytu w Laponii.
Czas trwania: 2,5 godziny
Opcje dodatkowe.
1) Rajd samochodowy

Czy jesteśmy przyszykowani i gotowi do pracy? W kraju niezliczonych kierowców rajd, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, naturalne jest, że my też będziemy odkrywać ten sport śmiałków...
Jedziemy autokarem z hotelu i znajdziemy niezliczone kilometry torów rajdowych w środku pustkowia. Nauczymy się podstawowych elementów jazdy zimą dwoma różnymi typami samochodów, jak również gokartami. Obiad i kawa serwowane będą w ciągu dnia.
Będziemy korzystać z samochodu rajdowego Toyota Starlett i standardowego BMW wyposażonego w opony z kolcami, zrobimy, co w naszej mocy, aby dowiedzieć się jak opanować trudne zimowe warunki jazdy. Jazda po śniegu i lodzie nie jest całkiem jak jazda po asfalcie, pomimo specjalnych opon z kolcami. Nasi Instruktorzy pomogą nam w ciągu dnia, a inni mogą przyglądać się i oceniać nasze osiągi, czekając na swoją kolej.
Za kierownicą gokarta naprawdę doświadczamy padający śnieg pędząc przez specjalny tor kartingowy. Po kilku próbnych okrążeniach, flaga opada i mistrzostwa kartingowe mogą się zacząć! Zwycięzca oczywiście wspnie się na najwyższy stopień podium, aby odebrać nagrodę.
Czas trwania programu: ok.. 5, 5 godziny
2) Skutery śnieżna i zimowe gokarty
Wyruszamy do ośnieżonych lasów na naszych skuterach śnieżnych w kierunku zimowego toru kartingowego. Siedząc za kółkiem specjalne przystosowanych zimowych gokartów będziemy konkurować ze sobą. Po kilku próbnych okrążeniach zaczynamy zawody, aby znaleźć najszybszego kierowcę w Laponii. Trzech najlepszych kierowców zostanie nagrodzonych w odpowiedniej uroczystości. Po powrocie do Rovaniemi na skuterach śnieżnych. Będzie serwowany lunch w miłej restauracji.
Czas trwania: 5 godzin
3) Arktyczna przygoda na lodołamaczu Sampo
Wczesnym rankiem jedziemy do wybrzeży Zatoki Botnickiej. Legendarny arktyczny lodołamacz Sampo czeka, aby zabrać nas w rejs. Na pokładzie tego ogromnego statku płyniemy na zamarznięte morze, poczujemy kruszenie lodu pod nami i będziemy cieszyć się niezwykłymi widokami na horyzoncie. Podczas rejsu będziemy mieli zorganizowane zwiedzanie statku, a my nawet będziemy mogli skorzystać z kąpieli w morzu, oczywiście ubrani w specjalne kombinezony. Podczas rejsu będzie serwowany lunch w restauracji na statku. Lodołamacz Sampo oczyszczał drogi morskie prawie przez trzydzieąci lat (1961-1987), a teraz oferuje niezapomniane wrażenia dla wszystkich z nas.
Czas trwania: 7 godzin

CENA OBEJMUJE:
• Przelot samolotem
• Ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
• Opiekę pilota
• Transfery
• 3 noclegi w hotelu, w pokojach 2 os.
• 3 śniadania
• 3 kolacje w hotelu
• Safari do farmy reniferów z lunchem
• Jazda na skuterach śnieżnych do famy husky z lunchem
• Wizyta w wiosce Św. Mikołaja z lunchem
• Certyfikat przekroczenia koła podbiegunowego
CENA NIE OBEJMUJE:
• dopłaty do pokoju 1 os.
• Korzystanie z sauny, łaźni parowej (przekąska, ręczniki, mydło)
• Rajdowe treningi
• Jazda skuterami śnieżnymi i zimowymi kartami
• Wyprawa arktycznym lodołamaczem

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.