Incentive Travel

Organizacja Incentive Travel

Zorganizowanie wyjazdu incentive travel dla firm wymaga wieloletniego doświadczenia i sporej kreatywności. Za każdym razem najważniejszym wyzwaniem staje się organizacja wyjazdów dla firm, które mają stanowić motywację lub nagrodę dla pracowników i kontrahentów. Wiąże się to z wysokimi oczekiwaniami każdej firmy. Organizujemy incentive travel dla firm z Warszawy, Poznania, Wrocławia, Krakowa, Gdańska, Łodzi, Szczecina, Kielc, Katowic i całej Polski.

zapytaj_o_oferte

WSTĘPNA WYCENA NAWET w 30 MINUT

Analiza potrzeb

Incentive travel bardzo często organizują agencje reklamowe lub marketingowe, jednak nie mają one zazwyczaj takiego doświadczenia oraz możliwości, jak biuro podróży. Jest to szczególnie ważne w sytuacjach kryzysowych. Zadaniem biura podróży Mega Travel jest przygotowanie programu dostosowanego do wymagań klienta oraz czuwanie nad odpowiednim przebiegiem wyjazdu. .

Naszą współpracę zaczniemy od dokładnej analizy potrzeb Twojej firmy.
Pierwszym etapem jest określenie ilości uczestników, ustalenie terminu wyjazdu, budżetu i kluczowych wymagań klienta. Na podstawie tych informacji i charakterystyki grupy zaproponujemy propozycje destynacji oraz wstępny program wyjazdu incentive, który naszym zdaniem będzie spełniał Wasze oczekiwania, wymagania i potrzeby.

Organizujemy zarówno nisko i wysokobudżetowe wyjazdy incentive travel oraz wyjazdy firmowe dla wymagających Klientów, uwzględniające najbardziej wyszukane potrzeby.

Doświadczenie i profesjonalizm

Od wielu lat zajmujemy się organizacją wyjazdów incentive dla firm z Warszawy, Poznania, Krakowa, Wrocławia, Katowic, Szczecina, Łodzi, Kielc, dla firm z całej Polski. Nasze wycieczki są skierowane do VIPów, kadry zarządzającej oraz kluczowych klientów, jak i dla pracowników, kontrahentów oraz klientów najważniejszych firm w Polsce. Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych Klientów. Wiemy, jak to zrobić. Organizujemy wyjazdy dla banków, towarzystw ubezpieczeniowych, firm paliwowych, farmaceutycznych, budowlanych i z innych branż.

Zapewniamy szereg możliwości w organizacji incentive travel. Przygotowujemy interesujące scenariusze podróży do najciekawszych miejsc na świecie. Oferujemy między innymi:
• karnawał w Rio de Janeiro,
• pobyt w Las Vegas,
rejs statkiem po Karaibach,
• safari w RPA
• zwiedzanie Gwiezdnego Miasteczka w Rosji,
• walki sumo w Japonii,
• wycieczki Śladami Władcy Pierścieni w Nowej Zelandii,
• lot balonem nad Kapadocją,
• wizyta w Ferrari World w Abu Dhabi,
• Formuła 1 w Monaco,
• polo na słoniach w Indiach,
• odwiedziny wioski Św. Mikołaja w Laponii
• konferencje na Camp Nou
• jazda koleją transsyberyjską
• i wiele innych wyjazdów dla firm.
Zapewniamy, że udział w takich wyjazdach na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Najpopularniejsze miejsca dla podróży incentive travel?
• Islandia i Grenlandia,
• Martynika i Gwadelupa,
• Chile,
• Reunion,
• Andora,
• Malta,
• Namibia,
• Gruzja,
• Jordania,
• Dubaj

Co to jest Incentive Travel?

"Turystyka motywacyjna (ang. incentive travel) to podróże pracowników opłacane przez pracodawcę w ramach nagrody za realizację określonych zadań, za szczególne osiągnięcia lub jako zachęta na przyszłość."
"Obecnie incentive travel to oferowana przez wyspecjalizowane podmioty usługa organizacji podróży dla pracowników, klientów korporacyjnych lub organizacji, mająca na celu utworzenie, utrwalenie lub wzmocnienie relacji między zleceniodawcą a uczestnikami tego typu wyjazdów, a także między samymi uczestnikami, którymi są trzy kategorie osób związanych ze zleceniodawcą: pracownicy, partnerzy biznesowi lub konsumenci. "

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ U NAS INCENTIVE TRAVEL?

Takie są niepodważalne fakty, dla których klienci wybierają Mega Travel.

Wyjazd.jpg

- mamy najlepszą jakość w najlepszej cenie
- zorganizujemy wyjazd w prawie każde miejsce na świecie
- jesteśmy elastyczni na każdym etapie współpracy
- mamy gwarancję ubezpieczeniową
- korzystało z naszych usług setki firm, które były zadowolone
- możesz porozmawiać z doświadczonym doradcą, który pomoże w wyjeździe

INNI OCENIAJĄ NAS POZYTYWNIE

Wiemy jak spełniać oczekiwania klientów

0002.jpgMega Travel, jako organizator organizacji konferencji w Batumii wykazał się dużym profesjonalizmem oraz wysoką jakością świadczonych usług.
Aneta K. prezes zarządu

0007.jpgMT zorganizował nam wyjazd do Paryża dla naszych inwestorów. Dzięki skrupulatności organizatorów wyjazd zaliczamy do danych i z przyjemnością potwierdzamy wysoką jakość świadczonych usług.
Paweł C. prezes zarządu

0008.jpgBiuro kompleksowo zorganizowało dla Nas wyjazd do Liverpoolu w sposób profesjonalny i rzetelny
Robert S. prezes zarządu

OFERUJEMY

- kompleksową ofertę i szybki kontakt
- dedykowanego doradcę do obsługi wyjazdu
- wiedzę i doświadczenie

Czym jest wyjazd incentive travel?

Kluczem do skutecznego działania jest właściwa motywacja. Istnieje wiele różnych możliwości, aby zachęcić pracowników do efektywnej i wydajnej pracy bądź nagrodzić za zgodne z oczekiwaniami firmy wykonywanie obowiązków. Opcją, która zyskuje coraz większe zainteresowanie są zaplanowane wyjazdy incentive travel.

Kto może skorzystać z takiego wyjazdu firmowego?

Każdy! W zdecydowanej większości tę formę nagrody bądź motywacji wobec swoich pracowników stosują jednak wielkie koncerny, ale coraz większą popularnością cieszą się także wśród mniejszych firm. Najchętniej z wyjazdów incentive travel korzystają konkretne działy w przedsiębiorstwach, w tym między innymi: sprzedaży, marketingu oraz HR. Niekiedy są one wpisane w program motywacyjny danego przedsiębiorstwa, co w przeważającej mierze dotyczy sektora B2B czy B2C.

Jak wygląda skuteczny program motywacyjny?

W ostatnim czasie incentive travel stały się bardziej rozbudowane, ponieważ w związku z rosnącymi oczekiwaniami klientów i zmianami w branży turystyki zaczęły przechodzić modyfikacje. Zazwyczaj na program wyjazdu motywacyjnego składają się narzędzia komunikacji marketingowej oraz zbiór działań o charakterze motywacyjnym, sama podróż jest zwieńczeniem całego przedsięwzięcia. W efekcie uzyskuje się kompleksowe działania marketingowe o charakterze motywacyjnym. Okres komunikacji w programie wydłuża się, a spójność z celami oraz strategią firmy wzrasta.

Efektywny program motywacyjny pozwala zrealizować cele spójne z planami rozwoju konkretnej korporacji.Najczęściej taki program ma charakter powtarzalny, gdzie czas jego realizacji rozpisany jest przeważnie na okres sześciu miesięcy. Ważne jest, aby stale podtrzymywać zaangażowanie w pracy, związane z napięciem dotyczącym wyjazdu. Umożliwia to stałe zainteresowanie uczestników taką formą nagrody. Pragnąc osiągnąć taki cel, należy zastosować odpowiednią gradację informacji dotyczących wyjazdów motywacyjnych.

Zapytaj o ciekawy incentive travel dla swojej firmy