Wyjazd incentive do Andorry


Wyjazd dla firm do Andorry

Andorra_wyjazdy_incentive

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU FIRMOWEGO
Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Hiszpanii. Przylot grupy na lotnisko Barcelona El Prat.
Grupa udaje się prywatnym transferem do Andory z polskojęzycznym pilotem oddalając się od wybrzeża. Panoramiczna trasa wiedzie przez katalońskie miasteczka i wioski, gdzie można zobaczyć imponujące Masias – czyli domy gospodarzy katalońskich i typowe kościoły z kamienia na głównym placu a im bliżej Andory tym więcej wąwozów górskich i sztucznych jezior akumulujących wodę gór.
Po ok. godzinie drogi grupa zajeżdża do lokalnej winnicy modernistycznej zaprojektowanej przez znanego architekta Josep Puig i Cadafalch w regionie Penedes, gdzie czeka na nich zwiedzanie winnic z degustacją cava czyli katalońskiego szampana oraz mini - brunch (chleb z pomidorem, szynka iberyjska, sery, kiebaski i różne rodzaje wędzonek, kawa)
Około 2,5 godziny

Po przerwie na degustację grupa kontynuuje dalej trasę panoramiczną w kierunku Andory, mniej więcej 2 godziny.
Po przyjeździe do hotelu czas wolny na odświeżenie oraz kolacja w hotelu.
Nocleg w Hotelu del Pui 4* lub w podobnym. Pokoje dwuosobowe ze śniadaniem i obiadokolacją.

Dzień 2
Po śniadaniu wczesnym rankiem grupa udaje się w okolice doliny La Cerdanya, gdzie około godziny 08:00 zacznie się lot balonem. (cała wycieczka ok. 4,5 godziny).
Wycieczka balonem nad wspaniałym regionem La Cerdanya, znanym jako wielka dolina Pirenejów. Przepiękne widoki majestatycznych gór otaczających dolinę.
Grupa razem wspólnymi siłami przygotowuje balon do startu. Sam lot trwa 1,15h, a po wylądowaniu serwowane jest typowe katalońskie śniadanie: chleb z grilla potarty pomidorem i czosnkiem a na nim szynka czy embutidos czyli kiołbaski i wędzonki.

Po południu grupa udaje się do winnicy win górskich w Andorze, jest to najwyżej położona winnica w Europie, tutaj też pracuje jeden z najlepszych enologów na świecie Alain Graillot, który znany jest z tego, że wytwarza wina w miejscach prawie niemożliwych. Do tej winnicy można dojechać tylko do pewnego momentu autobusem, a później dalej jeepem, który zabiera grupę na wysokość powyżej 1.200 m n.p.m. Tutaj grupa zwiedza winnice oraz degustuje wino górskie.
Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 3
Po śniadaniu grupa wybiera się na rafting po rwistych rzekach na granicy andorsko – hiszpańskiej (całodniowa wycieczka). Do miejsca skąd zaczyna się spływ można dotrzeć tylko jeepem. Grupa przejeżdża jeepem po szlakach dawnych przemytników, przepiękne widoki podczas jazdy off road. Są to trasy górskie, po których podczas II wojny światowej, uciekało bardzo dużo Polaków ściganych przez Gestapo, z Francji na południe Europy i dalej do USA. Andorczycy pomagali w ucieczce przez góry Polakom i wielu innym narodowością.
Podczas jazdy jeepem przerwa na piknik na widokowym miejscu, skąd grupa może podziwiać przepiękne widoki na wysokości 2.300 m n.p.m.

Po powrocie do hotelu kolacja w hotelu.

Dzień 4
Po śniadaniu grupa wybiera się na pole golfowe najwyżej położone w Europie, które znajduje się na wysokości ponad 2.400 m n.p.m. Tutaj grupa w 3 godziny pozna sztukę grania w golfa.
Wliczone w cenę jest green fee, kije i kule golfowe.

Po południu wycieczka po Andorze, zobaczenie najpiękniejszych miejsc Andory, a później zwiedzenie byłego parlamentu Andory, gdzie można dowiedzieć się ciekawostek na temat Księstwa Andory.
Po wcześniej aktywnych dniach na grupę czeka Centrum SPA & Wellness Caldea – największe Centrum Wellness w Europie. (3 godziny)

Budynek obiektu wellness wyróżnia się na tle górskim swoją nowoczesną konstrukcją, której jeden z elementów - szklana wieża w kształcie piramidy - góruje nad całą okolicą. Pobyt 3 godzinny zawiera: laguny wodne wewn. i zewn. (woda osiąga w nich temperaturę powyżej 30°C), łaźnia islandzka, sauny, łaźnie "rzymskie", gdzie można zażyć terapeutycznych, naprzemian gorących (36°C) i zimnych (14°C) kąpieli i wiele innych sposobów na odprężenie i zregenerowanie sił.
Po zakończeniu pobytu wellness, powrót do hotelu oraz kolacja w hotelu.

Dzień 5
Po śniadaniu grupa udaje się do parku tematycznego, gdzie czeka na nich najdłuższy tobogan w Europie na wolnym powietrzu: 5,3 km.
Po atrakcjach w parku tematycznym, czeka na grupę degustacja pierwszego i jedynego piwa wyprodukowanego w Andorze. Zwiedzenie browaru oraz degustacja 3 rodzajów piwa.
Transfer na lotnisko z polskojęzycznym pilotem. Wylot do Polski.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- opiekę pilota
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- 4 noclegi w hotelu 4*, w pokojach2 os.
- 4 śniadania
- 4 obiadokolacje
- lot balonem
- rafting
- offroad
- zwiedzanie browaru i degustacja piwa
- zwiedzanie winnic i degustacje win
- zajęcia na polu golfowym
- korzystanie z centrum Spa
- zwiedzanie Andorry

To jest jedynie przykładowa oferta. Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.