Zachodnie Wybrzeże USA wyjazd firmowy

Wycieczka firmowa do USA

zapytaj_o_oferte

USA-wyjazdy_dla_firm_Kalifornia_San_Francisco_Golden_Bridge

Dzień 1 Powitanie w San Francisco!

Zbiórka na lotnisku im. F.Chopina w Warszawie na stanowisku odpraw o godzinie 4.00. Spotkanie z pilotem. Odprawa.
Wylot do Frankfurtu o godzinie 06.30. Przylot o godz.08.25.
Wylot z Frankfurtu o godzinie 10.00. Przylot do San Francisco o godzinie 12.05.
Czas lotu 11.30 godzin.
Po przyjeździe do San Francisco, nasz spotka się i przywita nas na lotnisku. Następnie, w zależności od godziny przyjazdu, troszeczkę zwiedzimy miasto. San Francisco jest miejscem, gdzie złote marzenia się spełniają, gdzie serce, umysł i dusza jest pieszczona. Mgła i słońce mieszają się figlarnie nad ulubionym miastem Ameryki. I oczywiście, przejedziemy się słynną kolejką linową. Kolacja. Nocleg w San Francisco.

Dzień 2 Miasto nad zatoką SAN FRANCISCO
Rejs po zatoce. Obejrzymy z daleka Alcatraz (rejs na wyspę Alcatraz za dodatkową opłatą). Następnie spędzimy czas na Fishermen’s Wharf (nabrzeże rybackie) - podstawowe miejsce w San Francisco.
Zobaczymy najbardziej kręte ulice na świecie, tętniące życiem Chinatown i Plac Unii, bogaty Pacyfik Heights i Centrum Miejskie - Beaux Arts cud architektoniczny w centrum San Francisco. Spacer po galeriach, zwiedzanie miasta i zobaczymy słynny Golden Bridge (Złoty Most)! Nocleg w San Francisco.

Dzień 3 zapierające dech w piersiach YOSEMITE

Podróż przez Kalifornijskie Sierra do miejsca o niezrównanej urodzie.
Odwiedzimy jedno z najpiękniejszych miejsc na naszej planecie: sanktuarium dla człowieka, wytrzymałości granitu, moc lodowców, trwałość życia i spokój High Sierra - zapierająca dech w piersiach Dolina Yosemite. Zobacz najwyższy wodospad w Ameryce Północnej i głębokie doliny lodowcowe, wielki łąki i starożytne gigantyczne sekwoje. Nocleg w Bakersfield

Dzień 4 Miasto Aniołów LOS ANGELES i HOLLYWOOD

Rankiem zwiedzimy Los Angeles i Hollywood
Universal Studios (opcjonalnie) - Sprawdź jeden z najbardziej znanych studiów filmowych na świecie, Universal Studios. Przejedź się tramwajem i „wejdź” do swoich ulubionych filmów, stań się częścią magii kina w takich kultowych filmach jak „Park Jurajski” Jurassic Park, Mummy - Ride, The Simpsons, „Ognisty podmuch” Back Draft , Terminator 4 D, a nowy King Kong – jest największą atrakcją 4 D, i wiele więcej.
Panoramiczna wycieczka po mieście Los Angeles. Cieszmy się zwiedzaniem miasta Los Angeles, szczególnie słynnym Hollywood, Znak Hollywoodi Sunset Strip, nadmorskim Santa Monica i Wenecją, domami gwiazd w Beverly Hills i Bell Air, i znanym Rodeo Drive, gdzie gwiazdy robią zakupy.
Wieczorna wycieczka po Los Angeles
Cieszmy się wibrującym życiem Centrum Los Angeles, Starego Miasta, Los Angeles Pueblo i ulicy Olvera, kolebce Los Angeles. Nocleg w Los Angeles.

Dzień 5 LAS VEGAS
Dzisiaj udamy się do Las Vegas – Stolicy Światowej Rozrywki.
Zobacz Las Vegas, najciekawsze i najbardziej rozrywkowe miasto na świecie. Zapraszamy na spacer po słynnym Strip w ciepły pustynny wieczór, aby cieszyć się światowej klasy pokazami i zobaczyć olśniewające szaleństwo - Las Vegas w nocy. Las Vegas ciągle wymyśla coś nowego, więc nawet, jeśli byłeś już w tym wielkim mieście, nigdy nie zabraknie rzeczy do zabawy. Nocleg w Las Vegas.

Dzień 6 Wielki Kanion
Całodniowa wycieczka do Wielkiego Kanionu. Po drodze zatrzymamy się przy Zaporze Hoovera.
Zaporę zbudowano chcąc poprawić nawodnienie, uzyskać energię elektryczną, a przede wszystkim chcąc zapanować nad 2333 kilometrową rzeką Kolorado, która jest nieprzewidywalna i już nie raz występowała z brzegów. Zapora Hoovera (nazwana tak na cześć ówczesnego prezydenta Herberta Hoovera) była w swoim czasie największą zaporą na świecie. Na budowę zapory potrzeba było 2,5 mln m³ betonu, co wystarczyłoby na wybudowanie dwupasmowej drogi z Seattle do Miami, oraz potrzeba było 8,2 mln ton kamieni. Zapora ma w sobie tyle stali co Empire State Building.Przy podstawie ma 201 m długości i wznosi się na 220 m w górę, czyli mniej więcej na wysokość 70-piętrowego drapacza chmur. U góry zapora ma 375 m długości i 14 m grubości.
W Parku Narodowym Wielkiego Kanionu można podziwiać piękno, ponadczasowość i wielkość jednego z Siedmiu Cudów Świata. Oglądaj stale zmieniającą się grę światła i cienia, niekończące się otchłanie wież i wzgórz. Powrót do hotelu. Czas wolny na zakupy. Nocleg..

Dzień 7
Śniadanie. Czas wolny. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski o godzinie 16.35

Dzień 8
przylot do kraju o godzinie 12.05.

CENA OBEJMUJE:
- Przelot samolotem
- Ubezpieczenie NNW 5000 EUR i KL 20000 EUR TU Allianz
- Opieka pilota
- opieka polskojęzycznego lokalnego przewodnika
- 6 noclegów, w pokojach 2 os. w hotelach 3* typu Holiday Inn, Comfort Inn, Best Western, w tym hotelu z
kasynem w Las Vegas
- Wyżywienie: śniadania i kolacje
- Transfery zgodnie z ofertą
CENA NIE OBEJMUJE:
- dopłaty do pokoju 1 os.
- Bilety wstępów: rejs po zatoce 30$, rejs do Alcatraz z wizytą na wyspie dopłata 25 $, kolejka w San Francisco 10$, Zapora Hoovera 10$, zwiedzanie wewnątrz zapory 18$, Yosemite 10$, Grand Canyon i Skywalk 90$, bilety wstępu do Universal Studios 90 $,
- obowiązkowych napiwków dla kierowców i przewodnika, 5 $/osoba/dzień, razem 70$
- wizy USA
DODATKOWE ATRAKCJE:
- przelot helikopterem nad Wielkim Kanionem 195 $
- przelot helikopterem nad Las Vegas 135 $
- wizyta na punkcie obserwacyjnym w Stratosphere Tower

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.