Wyjazdy szkoleniowe

Szkolenia w kraju i zagranicą

Mega Travel sp. z o.o. istnieje na polskim rynku turystycznym od 2000 roku. Oprócz współpracy z największymi biurami podróży w Polsce i na świecie zajmujemy się także organizacją wyjazdów motywacyjnych, konferencji i szkoleń dla firm i organizacji.

Wspólnie z naszymi wykwalifikowanymi partnerami zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty szkoleń wyjazdowych organizowanych na terenie całego kraju i za granicą. Stale rozwijający się wykładowcy i trenerzy to doświadczeni specjaliści i eksperci, którzy cieszą się wysokim uznaniem wśród uczestników zajęć. Jedno i kilkudniowe szkolenia i konferencje realizujemy w komfortowych hotelach SPA i obiektach szkoleniowo-konferencyjnych w wybranym przez Państwa regionie.

Szkolenia dla firm i organizacji oferujemy tym, którzy starają się nadążać za wszelkimi zmianami jakie następują w prawie podatkowym i bilansowym, prawie pracy, ubezpieczeniach społecznych, handlu zagranicznym, prawie celnym i gospodarczym. Zarządzanie w instytucjach publicznych to dziedzina łącząca tematykę „twardą” (związaną ze stosowaniem określonych ustaw) oraz „miękką” (dotyczącą np. tworzenia relacji interpersonalnych). Na szkoleniach organizowanych we współpracy z naszymi partnerami pracownicy Państwa firmy nabędą i poszerzą wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie savoir-vivre w biznesie, poznają zagadnienia związane z kreowaniem wizerunku i komunikacją międzyludzką. Do skorzystania z oferty szkoleń zapraszamy również pracodawców zainteresowanych budowaniem i podniesieniem efektywności zespołu pracowników. Jeszcze lepsze wyniki i jeszcze sprawniejsze procesy można osiągnąć dzięki szkoleniom prowadzonym na wszystkich poziomach zarządzania. Współpracujący z nami specjaliści przeszkolą także osoby zainteresowane zwiększeniem rentowności, redukcją kosztów i zwiększeniem zysków swoich przedsiębiorstw.

Organizujemy jedno lub kilkudniowe wyjazdowe szkolenia w kraju i za granicą, w trakcie których zapewniamy naszym uczestnikom połączenie nauki z przyjemnością w postaci wycieczek, konkursów, uroczystych kolacji, dyskotek i innych. Wyjazdy dla firm to - oprócz szkoleń - także wiele wspólnych rozrywek, które mają integrować i budzić zdrową konkurencję między pracownikami.

Przykładowe tematy szkoleń

- obrona cywilna
- zarządzanie kryzysowe
- powszechna samoobrona
- bezpieczeństwo przeciwpożarowe
- prawo pracy
- podatek VAT
- kadry i płace
- podatki i rachunkowość
- negocjacje
- doskonalenie umiejętności menedżerskich
- savoir-vivre
- efektywna organizacja czasu pracy
- asertywność i profesjonalna komunikacja interpersonalna w pracy z klientem
- ratownictwo i pierwsza pomoc