Wyjazdy narciarskie dla firm na Słowację

Wyjazdy dla firm na narty na Słowację

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) na Słowację na narty. Wyjazdy samolotem lub autokarem. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.

Tatralandia.jpg
Holiday Resort Tatralandia oferuje zakwaterowanie w niezwykłych, tematycznych wioskach na terenie Holiday Village, kąpiele i rozmaite atrakcje w Aquaparku Tatralandia, oraz odpoczynek i relaks w Saunowym Świecie Celtów.

Holiday Village Tatralandia jedyny w swoim rodzaju kompleks mieszkaniowy na Słowacji składający się ze 155 bungalowów i apartamentów. To idealne miejsce na rodzinny lub indywidualny urlop przez cały rok. Domki położone są zaledwie kilka metrów od basenów termalnych, co daje możliwość rozkoszowania się widokiem gór i wody, oddychania czystym, górskim powietrzem, przesiąkniętym aromatem morskiej wody.

Wyposażenie domków: pokój gościnny (niektóre są z kominkiem)
SAT TV, radio, telefon
kącik kuchenny, lodówka
prysznic, toaletę
elektryczne ogrzewanie
letni taras (niektóre z balkonem)
TYP A SUITY (1/4+1) sypialnia z 4 łóżkami (na górze mezonety), pokój dzienny z łóżkiem. Liczba suit 89. Pojemność 79 suit x 5 osób+10 suitx4 osoby
TYP B Bungalow (1/3+1) sypialnia z 3 łóżkami i pokój dzienny na tym samym piętrze. Liczba bungalowów 53. Liczba miejsc 53 bungalowy x 4 osoby
TYP C Bungalow (1/7+1) sypialnia 4 łóżkami i sypialnia z łóżkami na pierwszym piętrze i pokój dzienny na parterze z możliwością dostawki. Liczba bungalowów 53.

CENA OBEJMUJE:
- 2 noclegi w domkach typu A dla 2 osób
- 2 śniadania w formie bufetu
- 2 obiady
- 2 kolacje
- ubezpieczenie NNW i KL
- wynajem Sali konferencyjnej na 1 dzień
- biletów do Aquaparku
- bilet do Świata Saun

DODATKOWE ATRAKCJE-ZABAWY ZIMOWE NA SŁOWACJI

Airbording
Polegający na zjeżdżaniu na wielkiej poduszce leżąc na brzuchu,głową skierowana w dół.
Cena zawiera: sprzęt, instruktorów, wyciąg linowy. Liczba przejazdów jest nieoraniczona. Wyciąg w Fun Park obszar w Štrbské Pleso.

Curling-Należy do sportów zespołowych i jest rozgrywany na tafli lodu. W rywalizacji biorą udział dwie drużyny liczące po 4 zawodników. Do gry używa się ciężkich granitowych kamieni, które są wypuszczane na lodzie w kierunku celu zwanego domem. Liczba przyznanych punktów zależy od ilości kamieni znajdujących się najbliżej środka domu.
Torchlight hike - Wspinaczka z pochodniami.
Jazda saniami
Lot Balonem-Balon przywiązany jest do podłoża – lot do góry i z powrotem w dół.
Lot widokowy
Wspinaczka w Tatrach
Wspinaczka w Fun Parku
Off Road
Petanque-Polega na rzucaniu z wytyczonego okręgu stalowymi kulami w kierunku małej drewnianej lub plastikowej kulki o średnicy od 25 do 35 mm nazywanej po francusku cochonnet, co znaczy prosiaczek.
Psi zaprzęg
Scooter- snowrafting-To zjazd po śniegu pontonem, przy odpowiednio dobranym stoku dreszczyk emocji gwarantowany. Który za pomocą pagaja wpływa (na ile to możliwe) na kierunek zjazdu. Odpowiednie usadzenie wewnątrz pontonu oraz kaski zapewniają bezpieczeństwo załodze.
Śnieżny zorbing-Zorbonauta wchodzi do wielkiej kuli z mocnego
i przeźroczystego pleksiglasu, gdzie przypinany jest do specjalnego stelaża. Kiedy jest gotowy, ustawiona na zboczu kula jest popychana i mimowolnie toczy się w dół.
Snowbar
Snowbikes-Zjazd ze stoku na rowerach śnieżnych.
Budowanie iglo oraz bałwana
Śnieżne skutery
Zjazd skuterami w Štrbské Pleso.
Snowrafting
Snowtrekking
Snowtubing
Zabawowy zjazd na nartach

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.