Wyjazdy narciarskie dla firm do Włoch

Wyjazdy firmowe na narty do Włoch

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) do Włoch na narty. Wyjazdy samolotem lub autokarem. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.

Nart-Wlochy

Dzień 1
wyjazd z Polski
Dzień 2
przyjazd do hotelu. Czas wolny na basenie. Wieczorem uroczysta kolacja
Dzień 3
jazda na nartach. Popołudniu zakupy w Andalo. Wieczorem dyskoteka.
Dzień 4
jazda na nartach. Popołudniu wycieczka z degustacją wina i sera. Wieczorem pokaz filmu (film z Polski) w hotelu
Dzień 5
jazda na nartach. Popołudniu wycieczka do Trento lub Rovereto. Wieczorem jazda na łyżwach lub wyprawy na rakietach śnieżnych
Dzień 6
jazda na nartach. Popołudniu czas wolny na basenie. Wieczorem uroczysta kolacja przy kominku z występem zespołu folklorystycznego
Dzień 7
śniadanie. Wyjazd do Polski

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.