Wyjazdy na zamówienie

Indywidualne wyjazdy na zamówienie

Chyba każdy z nas marzy o dalekich wyprawach w nieznane. Podróże potrafią być nie tylko ogromną przyjemnością, relaksem, wytchnieniem od codziennych obowiązków, ale też i z czasem przerodzić się w prawdziwą pasję. To właśnie dzięki nim możemy poznać odległe kultury, obyczaje danej ludności, podziwiać wspaniałe krajobrazy oraz doświadczać niesamowitych przeżyć, tym samym pogłębiając naszą wiedzę o świecie. Dzięki podróżom stajemy się bardziej tolerancyjni i otwarci, ponieważ pozwalają one "dotknąć" nieznanego oraz poczuć na własnej skórze to, o czym siedząc w domu możemy jedynie przeczytać, bądź usłyszeć.

Mając na uwadze ogromne wartości płynące z podróżowania, mamy przyjemność zaproponować Państwu możliwość jak najszerszego i jak najdokładniejszego zwiedzenia świata z naszym biurem podróży. Oferujemy zarówno wyjazdy indywidualne, na zamówienie, jak i "szyte na miarę", zgodnie z potrzebami naszego klienta, do którego w pełni się dopasowujemy, biorąc pod uwagę zarówno wymagania, jak i przeznaczony na ten cel budżet. Jeśli mają Państwo upatrzone miejsce docelowe, hotel i przykładowo wolą lecieć samolotem czarterowym bez transferu z innymi turystami lub mieć inny rodzaj wyżywienia, niż wymieniony w ofercie, nie ma problemu! Nasi doradcy znajdą idealnie pasujące rozwiązanie, zamówią indywidualny transfer, znajdą pokój zgodny z wymaganym przez klienta standardem, inną opcję wyżywienia itd. Jeśli natomiast Państwa wymagania są szersze, bardziej skomplikowane, wtedy poprosimy o kontakt z naszymi wykwalifikowanymi doradcami, którzy przygotują dla Państwa ofertę na zamówienie.

zapytaj_o_oferte


Czy to Dubaj, Tokio, Nowy Jork, Aruba czy też Berlin. Zorganizujemy wyjazd w każde miejsce!

wyjazdy-na-zamowienie

Jako biuro istniejące na rynku od kilkunastu lat, posiadamy ogromne doświadczenie w organizacji wyjazdów indywidualnych, na zamówienie oraz tzw. "szytych na miarę" i rzeszę zadowolonych klientów, którym pomogliśmy spełnić marzenia o podróżach nawet w najbardziej odległe zakątki świata. Dla nas jedynym ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia klienta.

Ofertę swoją kierujemy do osób które mają zarówno niesprecyzowane pomysły na wyjazd, dzięki czemu możemy zaproponować kilka z naszych kilkuset ofert do wyboru, bądź do klientów oczekujących indywidualnego podejścia, ceniących sobie komfort podróżowania w mniejszej grupie, albo samotnie lub do osób, którym napięty kalendarz pozwala na podróżowanie tylko w ściśle określonych ramach czasowych. Możemy zaproponować Państwu wyjazd zarówno w rejony znane, popularne i przede wszystkim lubiane przez turystów, jak np. Grecja, Egipt, Bułgaria, Turcja, albo też dzikie i całkiem odległe, jak np. Zanzibar, Etiopia, Indonezja, Birma itp. lub Dubaj, Goa, Borneo, Seszele, Malediwy, Mauritius, Aruba, St. Martin, Bahama.

Podczas każdego z wyjazdów oferujemy również szereg atrakcji dopasowanych zgodnie z Państwa oczekiwaniem i potrzebami. Podróżowanie z naszym biurem podróży jest gwarancją niezawodności, dbałości o szczegóły oraz satysfakcji z udanego i w 100% zrealizowanego programu wyjazdu, z którego każdy z pewnością wróci w pełni zadowolony.

zapytaj_o_oferte