Wyjazdy na targi

Wyjazdy firmowe na targi, kongresy i konferencje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą wyjazdów na targi branżowe (m.in. samochodowe, meblowe, budowlane i inne), kongresy oraz konferencje, które z perspektywy czasu coraz częściej stają się nieodłączną częścią większości podróży służbowych i są kierowane przede wszystkim do szerokiego grona przedsiębiorców i firm.

Z naszej strony mamy przyjemność zaoferować profesjonalną, kompleksową obsługę w zakresie takiego wyjazdu, począwszy od rezerwacji hoteli, przelotów, czy też ubezpieczeń i usług dodatkowych. Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia stworzenie doskonale dopasowanego indywidualnie wyjazdu, atrakcyjnego cenowo, a dzięki specjalnie skalkulowanym kosztom, gwarantujemy pełną zgodność z budżetem danego zleceniodawcy.

wyjazdy-na-targi
Nie od dziś wiadomo, że uczestnictwo w targach branżowych zdecydowanie podnosi rangę danej firmy na arenie międzynarodowej oraz umożliwia jej szeroką promocję, a także nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych, które z pewnością zaprocentują w przyszłości. Na przestrzeni lat, dzięki współpracy z wieloma partnerami, nasze biuro podroży może poszczycić się okazałą grupą stałych (i przede wszystkim zadowolonych!) klientów, którzy niejednokrotnie już korzystali z naszej pasji i doświadczenia, stąd jesteśmy przekonani, że decydując się na nasze usługi, będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani całościowa organizacją tego rodzaju wyjazdu.

Proponujemy m.in.
- wyjazdy na targi samochodowe (Genewa Motor Show, Auto Show Detroit, Essen Moor Show, Motor Show Paryż)
- wyjazdy na targi meblowe i wyposażenia wnętrz (Mediolan Eurocucina, )
- wyjazdy na targi kosmetyczne i fryzjerskie (Bolonia Cosmoprof)
- wyjazdy na targi informatyczne (Cebit Hanower)