Wycieczki do Kolumbii

Wyjazdy incentive travel do Kolumbii

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.

Kolumbia to kraj leżący nad Morzem Karaibskim i Oceanem Spokojnym, w północno-zachodniej części Ameryki Południowej.

Graniczy z: Wenezuelą (2050 km), Peru (1496 km), Brazylią (1643 km), Ekwadorem (590 km), Panamą (225 km). Łączna długość granic to 6 004 km. Długość wybrzeża wynosi: 3 208 km (Ocean Spokojny 1448 km, Morze Karaibskie 1 760 km).
Ponad 10 % dochodu narodowego Kolumbii pochodzi z produkcji narkotyków, przede wszystkim kokainy. Uprawia się również kawę (2 miejsce na świecie), wydobywa się ropę naftową, jest tu również najwięcej szmaragdów na świecie.

583px-Flag-map_of_the_United_States_of_Colombia
Kolumbię można podzielić na duże dwa regiony: wschodni z nizinami Amazonki i Orinoko oraz zachodni zajmowany przez góry Andy i ich pogórza na nadbrzeżnych nizinach Morza Karaibskiego i Pacyfiku.
Kolumbia posiada kilka wysp.
Na Morzu Karaibskim: San Andrés, Providencia, Serrana, Roncador. Na Oceanie Spokojnym : Gorgona, Gorgonilla, Malpelo.
Wzdłuż wybrzeży i wschodnich równin panuje klimat tropikalny, a w górach chłodniejszy. Przez Kolumbię przebiega równik, około 90% kraju leży na półkuli północnej, a departament Amazonas - na półkuli południowej. Całe terytorium kraju jest położone w Strefie Międzyzwrotnikowej.

map_of_colombia

Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.