Wyjazdy incentive do Tanzanii

Incentive Travel Tanzania

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.

Tanzania to państwo powstałe w wyniku połączenia Zanzibaru i Tanganiki. Tanzania graniczy z ośmioma innymi krajami: Burundi, Kenią, Malawi, Mozambikiem, Rwandą, Ugandą, Zambią i Demokratyczną republiką Konga. Stolicą Tanzanii jest Dodoma.

W rejonie Tanzanii znajduje się między innymi znany z powieści Ernesta Hemingwaya wulkan Kilimandżaro, najwyższy szczyt kontynentu afrykańskiego. Również w tym kraju można zobaczyć słynne jezioro Wiktorii, będące największym jeziorem Afryki. Jego specjalnym dodatkiem jest niesamowity Wodospad Wiktorii. Inny znany zbiornik wodny to Jezioro Tanganika, leżące na granicy z Republiką Konga. Nie można również zapomnieć o jednym z najsłynniejszych parków narodowych świata – Serengeti.

Tanzania_wyjazdy_dla_firm

Tu znajdują się najwspanialsze parki narodowe oraz rezerwaty. Zajmują one aż 14% powierzchni kraju. Największe z nich to oczywiście Park Narodowy Serengeti, oraz Ngorongoro, ale warto też odwiedzić Park Narodowy Manyara, Park Narodowy Arusha, Tarangire, Selous- największy w Afryce. To jednak nie wszystkie parki, a każdy z nich posiada swoją specyfikę od siedlisk szympansów począwszy, a na przełomach rzeki Rauha kończąc. Niezwykłym miejscem jest też wyżyna Makonde, skąd pochodzą słynne nie tylko w Afryce hebanowe polerowane rzeźby, tworzone z jednego pnia. Wizyta w Tanzanii to również spotkanie z oryginalną kulturą miejscowych plemion, oraz tradycyjna kuchnią Masajów.

Zanzibar (zwana także jako Unguja) to wyspa na Oceanie Indyjskim. Jest największą wyspą Archipelagu Zanzibar. Należy w całości do Tanzanii i wchodzi w skład jej autonomicznej części, Zanzibaru. Powierzchnia wyspy wynosi 1 658 km², co czyni ją największą wyspą tanzańską. Największym miastem na wyspie jest Zanzibar.

map_of_tanzania

Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.