Wyjazdy incentive dla firm

Wyjazdy incentive dla firm?

Wyjazdy incentive to element działań marketingowych, jeden z ważniejszych składników pozafinansowego systemu motywacji pracowników oraz kreowania pozytywnych stosunków z najlepszymi klientami i kontrahentami. Stanowią rodzaj wypraw motywacyjnych, których głównych celem jest poprawa wyników i wydajności członków zespołu, dla których zorganizowana jest wycieczka. W przypadku klientów i kontrahentów firma liczy na zwiększenie zamówień oraz wzrost poczucia lojalności.

Kto organizuje wyjazdy incentive?

Najczęściej wyjazdy incentive organizowane są przez zewnętrzną firmę. Wycieczka firmowa zaplanowana przez profesjonalistów jest ciekawsza i bardziej opłacalna. Doświadczeni ludzie zajmujący się przygotowywaniem takich podróży na co dzień wiedzą, jak zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Współpracują ze sprawdzonymi liniami lotniczymi i hotelami, zmniejszając ryzyko jakiejkolwiek nieprzyjemnej wpadki. Znają detale, jak krok po kroku zorganizować niezapomnianą podróż.

zapytaj_o_oferte

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ U NAS INCENTIVE DLA FIRM?

Takie są niepodważalne fakty, dla których klienci wybierają Mega Travel.

Wyjazd.jpg

- mamy najlepszą jakość w najlepszej cenie
- zorganizujemy wyjazd w prawie każde miejsce na świecie
- jesteśmy elastyczni na każdym etapie współpracy
- mamy gwarancję ubezpieczeniową
- korzystało z naszych usług setki firm, które były zadowolone
- możesz porozmawiać z doświadczonym doradcą, który pomoże w wyjeździe

INNI OCENIAJĄ NAS POZYTYWNIE

Wiemy jak spełniać oczekiwania klientów

0002.jpgMega Travel, jako organizator organizacji konferencji w Batumii wykazał się dużym profesjonalizmem oraz wysoką jakością świadczonych usług.
Aneta K. prezes zarządu

0007.jpgMT zorganizował nam wyjazd do Paryża dla naszych inwestorów. Dzięki skrupulatności organizatorów wyjazd zaliczamy do danych i z przyjemnością potwierdzamy wysoką jakość świadczonych usług.
Paweł C. prezes zarządu

0008.jpgBiuro kompleksowo zorganizowało dla Nas wyjazd do Liverpoolu w sposób profesjonalny i rzetelny
Robert S. prezes zarządu

OFERUJEMY

- kompleksową ofertę i szybki kontakt
- dedykowanego doradcę do obsługi wyjazdu
- wiedzę i doświadczenie

WSTĘPNA WYCENA NAWET w 30 MINUT

Dlaczego są takie kuszące wyjazdy dla firm?

Zwykle oferują zwiedzenie najciekawszych zakątków świata, dodatkowe atrakcje i niesamowite przygody. Nie jest to zwykła wycieczka, ale wyprawa na najwyższym poziomie zorganizowana jako dowód uznania dla najlepszych pracowników lub dla najważniejszych klientów i kontrahentów za udaną współpracę. Podobnie jak inne tego typu przedsięwzięcia wyjazd incentive mogą łączyć wypoczynek ze szkoleniami i podnoszeniem kwalifikacji, bądź w przypadku klientów – z rozmowami biznesowymi. Sprzyjające otoczenie i dogodne warunki sprawiają, że nawet nauka czy konferencja staje się przyjemnością. Poza tym integrują pracowników, zmniejszają dystans między klientem a współpracującą z nim firmą oraz wzmacniają poczucie wzajemnej lojalności każdej ze stron.

Incentive_Travel

Organizując tego typu wyjazdy należy przede wszystkim zwrócić szczególną uwagę na grupę docelową, dla której organizowana jest konkretna podróż. Następnie trzeba opracować atrakcyjny scenariusz całej wyprawy oraz oczywiście określić szczegółowy budżet, a następnie monitorować rezultaty całego przedsięwzięcia.

zapytaj_o_oferte