Wyjazdy incentive travel Australia

Wycieczki firmowe Australia

Jesteśmy biurem podróży z wieloletnim doświadczeniem, które zajmuje się profesjonalną i kompleksową obsługą firm. Organizujemy na zamówienie wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, incentive travel w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta. Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Australia_wyjazdy_dla_firm_18.jpg
Dzień 1
wylot z WAW o 16.35. Przelot do Australii z międzylądowaniem.
Dzień 2 – Przyjazd do Sydney, (K)
Po przejściu przez urząd celny i imigracyjny uczestnicy zostaną powitani przez lokalnego przewodnika i udadzą się do hotelu
Zakwaterowanie: Travelodge Wynyard – Sydney (3 noclegi)
Dzień 3 – Zwiedzanie Sydney (Ś,L,K)
Po śniadaniu wsiądziemy pod hotelem w autokar i udamy się na pół dniową wycieczkę po mieście. Sydney to kwitnąca metropolia zamieszkała przez prawie 4 miliony ludzi. Jest to najlepiej znane miasto Australii. Było pierwszym punktem osiedlania się Europejczyków na kontynencie australijskim – zupełnie inaczej prezentujące się niż w czasach współczesnych. Najsłynniejsze punkty w mieście to Harbour Bridge, dom Opery i Sydney Tower. Przystań jest na pewno sercem miasta otoczonego wodą od północy i zachodu natomiast pięknymi parkami i ogrodem botanicznym od wschodu. Lunch.
Po południu udamy się na spływ wzdłuż wybrzeża Circular Quay. Widoki zmieniają się tak błyskawicznie jak wiatr. Niepowtarzalny widok na Operę, most Harbour Bridge, Fort Dension, ujmujące zatoczki i wspaniałe plaże na pewno będzie niezapomnianą atrakcją.
Kolacja w hotelu.
Dzień 4 – Sydney – odkryjemy Błękitne Góry (Ś,L,K)
Każdy, kto odwiedza Sydney koniecznie musi zobaczyć Błękitne Góry. Dzisiejsza całodniowa wycieczka pozwoli Ci zobaczyć je na własne oczy. Przejeżdżając przez górskie wioski dostaniemy się w końcu do surowych australijskich lasów. Zobaczymy m. in. wspaniałą formację górską Trzy Siostry oraz bujną roślinność a nawet kangury w ich naturalnym środowisku. Następnie wsiadamy ponownie w autokar i jedziemy do Parku Narodowego Featherdale. Spacer przez Park na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem ze względu na występujące tam misie koala, kangury, pingwinki małe, kolorowe papugi cacadu i lory. Przejdziemy przez teren gadów gdzie zobaczymy liczne gatunki jaszczurek i węży. Istnieje także szansa zobaczenia diabłów tasmańskich, psów dingo, wombatów, emu oraz słodko jak i słonowodnych krokodyli. Powrót do hotelu późnym wieczorem

Dzień 5 – Sydney – Alice Springs,, wieczorna wycieczka w Góry MacDonella.(Ś, K)
Transfer prywatnym autokarem do lotnisko i przelot do Alice Springs
Po przylocie transfer do hotelu.
Po południu odbierzemy uczestników wyjazdu z hotelu i przejedziemy autokarem nad słynne Góry MacDonella. Podróżując na zachód od Alice Springs odkryjemy najbardziej spektakularną i unikatową scenerię centralnej Australii. Między innymi zobaczymy Simpsons Gap, Ellery Greek i Standley Cham
Zakwaterowanie: All Seasons Oasis w Alice Springs (2 noclegi)
Dzień 6 – rano: Spotkanie z Aborygenami wieczorem: zwiedzanie miasta (Ś,K)
Rano udamy się na spotkanie z lokalnym przewodnikiem, który zaprezentuje tradycyjnych mieszkańców Australii – wciąż żyjących zgodnie ze swoją kulturą.
Uczestnikom zostanie zaprezentowana mitologia aborygenów – Czas Snu oraz sposoby przetrwania w tych trudnych warunkach. Dowiemy się więcej o różnych rodzajach pożywienia znajdowanego w buszu, sposobach polowań oraz narzędziach łowieckich. Uczestnicy w pełni zrozumieją pradawną kulturę i dowiedzą się jak Aborygeni dopasowują się do dzisiejszego społeczeństwa. Będziemy także mieli rzadką szansę spotkania się z tradycyjnymi ludźmi z plemienia Walpiri. Przedstawimy także Państwu typowych aborygeńskich artystów oraz ich prace z szansą kupienia oryginalnych pamiątek, mając pewność, że są to oryginalne wyroby a pieniądze za nie trafiają bezpośrednio do rąk aborygeńskiego społeczeństwa.
To doświadczenie jest rzadką szansą na zetknięcie się z delikatną i nie komercyjną kulturą w jej naturalnym środowisku.
Powrót do hotelu i reszta czasu wolna. Lunch we własnym zakresie
Wieczorem udamy się na wycieczkę po mieście z pięknym panoramicznym widokiem ze Wzgórza Aznac dostrzegając najdalsze zakątki miasta a nawet zachodnie części Gór MacDonella (najstarsze w Australii) Zobaczymy także wyschnięte koryto rzeki Todd a następnie udamy się do baz dwóch unikalnych australijskich organizacji: Rogal Flying Doctor i School of the Air niosących pomoc medyczną oraz edukujących ludność z odległych terenów.
Zwiedzimy także starą stację telegraficzną – symbol pionierskich osadników. Dowiemy się więcej o rozwoju komunikacji za pomocą Kodu Morse`a i w końcu będziemy wiedzieć skąd Alice Springs wzięło swoją nazwę. Jeśli czas pozwoli to zwiedzimy jedną z najlepiej rozpoznawalnych na świecie galerii – Mbantua Aboriginal Cultural Museum – miejsce, w którym znajduje się pokaźna kolekcja aborygeńskich artefaktów oraz Galerię Gondwana.
Kolacja w hotelu
Żeby wizyta w Alice Springs była jeszcze bardziej autentyczne polecamy odwiedzić Bajongles Saloon na ulicy Todd 80. Atmosfera w barze jest koniecznym faktem jakiego należy doświadczyć w mieście.
Znajdziecie tu nie tylko ogromy wybór australijskich piw i steków (także stek z kangura) ale także znakomitą ilość różnych pamiątek z całego pionierskiego regionu.
Dzień 7 – Z Alice Springs do Uluru i kolacja w Sounds of Silence (Ś,K)
Po śniadaniu udamy się przez pustynię do Uluru (Ayers Rock)
Po drodze zobaczymy niesamowite tereny i ciągle zmieniający się ekosystem. Słone Jezioro i formacja góry Connor to tylko jedne z wielu słynnych miejsc jakie zobaczymy po drodze. Przyjazd do Ayers Rock Resort i zameldowanie.
Wieczorem zwiedzimy masyw Kata Tjuta. Zbiór masywnych skał równie mistycznych co pięknych.
„Katatjuta” w języku Aborygenów oznacza „wiele głów” a każdy z 36 monolitów ma własną mitologię. Oczywiście na zwiedzanie monumentów będzie czas wolny żeby w pełni móc nacieszyć się tą wyjątkową formacją skalną.
Wieczorny przejazd autokarem na pustynię gdzie zjemy kolację. Jest to niesamowite doświadczenie przy echach odbijających się pośród malowniczych terenów. Delektując się słynnymi Canapes będziemy podziwiać spektakularny zachód słońca. Następnie o zmroku udamy się do prywatnej części na pustyni na kolację pod milionem gwiazd. Posiłek rozpoczniemy zupą, następnie grilowany kangur, emu i lokalne ryby i sałatki. Na koniec deser z australijskim winem.
Po kolacji wysłuchamy historii o południowym niebie od lokalnego astronoma popijając gorącą kawę lub herbatę.
Powrót do hotelu autokarem
Zakwaterowanie: Outback Pioneer w Ayers Rock (1 nocleg)
Dzień 8 – Z Ayers Rock do Cairns (Ś,K)
Wczesnym rankiem udamy się na wschód słońca na wschód od Uluru. Latem podziwianie pierwszych promyków słońca nad Uluru jest świetnym początkiem dnia. W miesiącach zimowych na pewno przyda się kurtka.
Następnie udamy się w podróż wokół Uluru. Przewodnik po drodze zwróci państwa uwagę na najbardziej interesujące miejsca. Kolejnym punktem wycieczki będzie Mutitjulu gdzie możemy podziwiać aborygeńskie wyroby ze skał.
Jeśli czas pozwoli centrum Kulturowe Uluru – Kata Tjuta gdzie dowiem się więcej o Tjukurpa
(aborygeńskie prawo) i ludności Anangu.
Następnie udamy się na lotnisko w Ayers Rock i przelecimy do Cairns
Po przyjeździe na lotnisko i zakwaterowaniu w hotelu czas wolny
Zakwaterowanie: Bay Village Tripical Retreat w Cairns (2 noclegi)
Dzień 9 – Cairns – Wielka Rafa Koralowa (Ś,L,K)
Uczestnicy zostaną odebrani z hotelu i udadzą się na podróż łodzią na Wielką Rafę Koralową. Laguny na rafie są wspaniałymi miejscami do nurkowania. Nurkowanie z rurką w tych miejscach należy do najbardziej atrakcyjnych na świecie. Dla uczestników są dwie opcje: nurkowanie lub pływanie po rafie lub bardziej sucha możliwość – podziwianie rafy z podwodnego obserwatorium.
Oferujemy 5 pełnych godzin na odkrywanie rafy, cały sprzęt do nurkowania wraz z instruktażem lub możliwość wynajęcia specjalnych łodzi do podziwiania podwodnego świata. Lunch wliczony w cenę Powrót autokarem
Popołudniu udamy się do Tjapukai Aboriginal Cultural Park
Tjapukai Aboriginal Cultural Park oferuje prezentację rdzennej kultury, pozwalając gościom obejrzeć przedstawienia teatralne mające na celu poznanie tradycyjnych zwyczajów ludzi Tjapukai.
W ciągu dnia nauczymy się grać didgeridoo, rzucić tradycyjnym bumerangiem i włócznią i wiele więcej ...
Obejrzymy słynny zespół Tjapukai Dance w Rainforest Amphitheatre. Kolacja na miejscu.
Dzień 10 - Wyjazd z Cairns / Australii (Ś)
Tego ranka gwarantujemy transfer z hotelu na lotnisko w Cairns. Wylot w drogę powrotną do kraju.
Dzień 11 Warszawa
przylot do Warszawy.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- opiekę pilota
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- noclegi zgodnie z programem (3 x Sydney, 2 x Alice Springs, 1xAyers Rock, 2 x Cairns)
- wyżywienie zgodnie z programem (Śniadania,obiady, kolacje)