Wyjazdy firmowe na Dominikanę

Dominikana dla firm

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) na Dominikanę, do Punta Cana, Puerto Plata. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm na Dominikanę. Skontaktuj się z nami.

zapytaj_o_oferte

Dominikana
Dominikana - drugie co do wielkości państwo na Morzu Karaibskim, należące do archipelagu Wielkich Antyli (razem z Kubą, Jamajką i Portoryko), zajmujące 2/3 powierzchni wyspy Haiti. Dominikana charakteryzuje się zróżnicowanym ukształtowaniem terenu, począwszy od wysokich łańcuchów Kordylierów Środkowych (wraz z Pico Duarte), przez żyzne doliny, po rozległe niziny, wraz z tą najszerszą - Seibo. Dominikanę porastają bogate lasy równikowe, ale znajdują się tu także sawanny. Jednak najbardziej charakterystyczne dla tej przepięknej wyspy są rozłożyste, wielokilometrowe plaże ze śnieżnobiałym piaskiem. Kiedy to w 1492 roku Dominikana została odkryta przez Krzysztofa Kolumba, przeszła we władanie Hiszpanii, stąd obecnie zdecydowanie większa część ludności Dominikany, to głównie hiszpańskojęzyczni Kreole, będący potomkami ludności pochodzenia europejskiego i afrykańskiego. Dzięki swojemu zróżnicowaniu wyspa ta przyciąga nie tylko wielbicieli rajskich plaż, ale także surferów spragnionych wielkich fal, wznoszących się na kilka metrów wzwyż. Głównymi ośrodkami surfingu są zwłaszcza Playa Macao i Cabarete.

Flag_map_of_the_Dominican_Republic.svg

Będąc na Dominikanie nie sposób nie odwiedzić Punta Cana, wraz z jedną z 10 najsłynniejszych plaż na świecie - Bavaro Beach. Wspaniałe krajobrazy, krystalicznie czysta woda i biały piasek, to znakomita propozycja na doskonałe spędzenie czasu. Podobnie, jak Samana mieszcząca się na przylądku o tej samej nazwie. Szerokie plaże, kolorowe miasteczka oraz gaje palmowe zachwycają swoim majestatem, tworząc niezwykle malowniczą całość, a to jeszcze nie wszystkie atrakcje oferowane przez Dominikanę. W Puerto Plata z kolei będą Państwo mieli okazję przejechać się jedyną na Wyspach Karaibskich kolejką linową oraz przyjrzeć się 27 wodospadom mieszczącym się nieopodal, w miejscowości Damajagua. Koniecznie trzeba będzie odwiedzić także Santo Domingo - stolicę wyspy założoną przez Kolumba w 1496 roku. Wciąż zachowane są tu dworki pamiętające jeszcze czasy pierwszych osadników, a brukowane uliczki umieszczone zostały na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. W Santo Domingo bogate życie nocne, z pewnością zachęci do zabawy młodych turystów. Natomiast miłośnicy zwierząt, udając się na Dominikanę porą zimową, powinni mieć możliwość obserwacji waleni wpływających do zatoki u wybrzeży półwyspu Samana, aby łączyć się w pary i powijać młode. Dzięki zróżnicowaniu i ogromnemu bogactwu wyspy, Dominikana stanowi idealną propozycję na wakacyjny wyjazd z którego z pewnością każdy wyniesie niezapomniane wrażenia, na długo pozostające w pamięci.

map_of_dominican-republic

zapytaj_o_oferte