Wyjazdy firmowe do Rosji

Wycieczki dla firm do Rosji

Incentive travel do Rosji cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów. Wśród propozycji wycieczek motywacyjnych, wyjazdów firmowych znajdziecie Państwo m.in. Moskwę i St. Petersburg oraz Bajkał. Proponujemy nie tylko wyjazdy integracyjne, ale także pełną obsługę podróży służbowych do Rosji. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług.
Rosja_wyjazdy_dla-firm

Rosja zajmuje obszar 17075,4 tys. km kwadratowych. Jest krajem dwóch kontynentów. Od północy oblewa ją Morze Arktyczne, od wschodu Ocean Spokojny, od południa graniczy z Chinami, Mongolią, Kazachstanem, Gruzją, Morzem Czarnym, na zachodzie z Ukrainą, Białorusią, Estonią, Finlandią, Polską i Morzem Bałtyckim. Do najbardziej znanych miejsc turystycznych należy Moskwa i Sankt Petersburg. Proponujemy także wizytę na Syberii, nad jeziorem Bajkał i na Kamczatce.

Dla turystów z Polski specjalnym miejscem pamięci narodowej jest Katyń i Smoleńsk.

map_of_russia

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.