Wyjazdy firmowe do Francji

Wycieczki firmowe do Paryża i Francji

Wyjazdy incentive, motywacyjne, integracyjne, enoturystyka, wyjazdy firmowe, wyjazdy na targi, podróże służbowe, wyjazdy grupowe dla firm do Francji (Paryż, Zamki nad Loarą, Alpy, Normandia, Lazurowe Wybrzeże, Prowansja, Alzacja, Szampania, Burgundia, Bretania).

Mega Travel od wielu lat organizuje wyjazdy dla firm, które stale poszukują nowych narzędzi motywacyjnych, a jednocześnie poszukują nowych wrażeń i niezapomnianych doświadczeń.
Profesjonalizm i doskonałą obsługę doceniło już wielu naszych klientów, którzy regularnie korzystają z naszej pomocy przy organizacji incentive travel do Francji.

Wyjazdy incentive travel do Francji cieszą się coraz większym zainteresowaniem naszych klientów.
Wśród propozycji wycieczek motywacyjnych znajdziecie Państwo m.in. wyjazdy do Paryża, Nicei, Monaco, Lyonu, Bordeaux a także wyjazdy na narty, w Alpy. Proponujemy nie tylko wyjazdy firmowe, ale także pełną obsługę podróży służbowych do Francji oraz wyjazdy na targi branżowe. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług.

Na obszarze Francji można wyróżnić kilka najważniejszych regionów turystycznych: Region Wybrzeża Atlantyckiego z Bordeaux, Region Wybrzeża Śródziemnomorskiego z Niceą, Marsylią i Cannes, Korsykę, Alpy z Grenoble, Paryż i Dolinę Loary.
Francja_wyjazdy_dla_firm

Paryż jest stolicą i największym miastem Francji, a także jedną z największych i najważniejszych aglomeracji miejskich w Unii Europejskiej. W granicach administracyjnych Paryża zamieszkuje prawie 2,5 mln osób, a w zespole miejskim, obejmującym region Ile-de-France ponad 11 milionów.
Francja jest niezwykle urokliwym krajem. Każdy przybywający tu turysta czuje się wspaniale. Atmosfera jest niesamowita. Jednak oprócz zwiedzania, warto przeżyć także coś niesamowitego, jak chociażby degustacja słynnych francuskich alkoholi. Z Francją kojarzą nam się wspaniałe wina. Warto zatem urządzić sobie wycieczkę do jednej z wielu winnic, jakie znajdują się na terenie tego kraju i wybrać się na wspaniałą degustację. Dzięki temu przeżyjemy coś niesamowitego, a nasz zmysł smaku także będzie zachwycony.

map_of_france

Atrakcje podczas wycieczki firmowej do Francji
- poznamy paryskie kabarety
- popłyniemy statkiem po Sekwanie
- popłyniemy francuskimi kanałami
- pojeździmy bolidami F1 i F3 na torze
- pojeździmy na nartach w Alpach
- obejrzymy Zamki nad Loarą
- zwiedzimy wytwórnie perfum
- udamy się na zakupy w outletach
- będziemy konsumować przysmaki francuskiej kuchni w Alzacji, Szampanii, Burgundii i Prowansji
- zobaczymy zawody Grand Prix F1 w Monaco
- zagramy w kasynie w Monte Carlo
- będziemy degustować najlepsze francuskie szampany i wina

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.