Wyjazdy firmowe do Estonii

Wycieczki firmowe do Estonii

Estonia leży we wschodniej części basenu Morza Bałtyckiego.Liczy 1,5 mln mieszkańców.
W skład Estonii wchodzi ponad 1500 wysp i wysepek w Zatoce Ryskiej (największe Sarema i Hiuma) o łącznej powierzchni 4,2 tys. km² (9,2% powierzchni kraju).
Na małej powierzchni znajduje się 38 rezerwatów, między innymi Rezerwat Biosfery UNESCO nad Zatoką Matsalu, 4 parki narodowe oraz 17 parków krajobrazowych, Tallin w całości wpisany na listę UNESCO, Tartu - ośrodek uniwersytecki, przypominający staroniemieckie miasta, Narwa, zamieszkana prawie wyłącznie przez Rosjan, kraina wodospadów, Rezerwat Dziedzictwa Rebala - największe skupisko znalezisk archeologicznych z epoki brązu i wiele innych atrakcyjnych miejsc.
estonia_wyjazdy_firmowe

Estonia to najdalej wysunięte na północ ziemie, które kiedykolwiek należały do Polski. Stolica Tallin ma chyba najpiękniejszą Starówkę spośród nadbałtyckich stolic. Charakterystyczne są kręte, kamienne uliczki, średniowieczny rynek z gotyckim ratuszem, otoczony mieszczańskimi kamieniczkami.
map_of_estonia

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.