Wyjazdy dla firm do Kanady

Wyjazdy firmowe do Kanady

Kanada_wyjazdy_dla_firm
Zapraszamy na wyjazdy motywacyjne (wyjazdy incentive, wyjazdy integracyjne, wyjazdy firmowe, wyjazdy grupowe dla firm) do Kanady (Toronto, Ottawa, Niagara). Polecamy także wyjazdy na targi, szkolenia i konferencje do Kanady. Profesjonalizm i doskonałą obsługę doceniło już wielu naszych klientów, którzy regularnie korzystają z naszej pomocy przy organizacji incentive travel do Kanady.

Kanada jest drugim co do wielkości krajem na świecie (po Rosji) położony w północnej Ameryce. Graniczy tylko ze Stanami Zjednoczonymi tworząc najdłuższą na świecie granicę lądową.

zapytaj_o_oferte

Kanada_wyjazdy_dla_firm
Kanada leży nad oceanami Atlantyckim, Arktycznym i Spokojnym. Stolica: Ottawa. Strefa czasowa: GMT -3,30/-8. Powierzchnia: 9970,6 tys. km kw. Ludność: 32 mln (Kanadyjczycy pochodzenia brytyjskiego 28%, Kanadyjczycy pochodzenia francuskiego 23%, Kanadyjczycy o pochodzeniu z innych krajów europejskich 15%, Indianie 2%, inni 32%. Religie: chrześcijanie 70%, muzułmanie 2%, ateiści 16%, inni 12%.
Kanada, podobnie jak jej południowy sąsiad, to mozaika kulturowa, gdzie obok przeważających w społeczeństwie obywateli o korzeniach brytyjskich i francuskich żyją mniejszości zachowujące tradycje swych przodków – do najliczniejszych należą Chińczycy, Ukraińcy, Portugalczycy, Hindusi, Holendrzy, Polacy, Grecy i Hiszpanie. Tolerancja sprzyja zachowaniu odrębności kulturowej, dzięki czemu turysta może poznać niezwykle różnorodne środowiska – od gwarnego Chinatown w Vancouverze po surowe religijne osady w Manitobie.
Samym Kanadyjczykom doskwiera brak wyrazistej tożsamości narodowej, którą usiłują określać (w sposób negatywny), wskazując na różnice dzielące ich od Amerykanów. Pytanie „Co znaczy być Kanadyjczykiem?” zyskuje na wadze wraz z zaostrzeniem się debaty nad problemem Quebeku i możliwej secesji tej części kraju.

Kanada należy do najsłabiej zaludnionych państw świata. Najwięcej ludności mieszka w prowincjach: Ontario, Quebec, Kolumbia Brytyjska, Alberta, Manitoba. Największe aglomeracje miejskie to Montreal, Toronto, Vancouver, Winnipeg, Ottawa, Hamilton, Edmonton. Stolicą Kanady jest Ottawa.

map_of_canada
Atrakcyjne pomysły na wyjazdy incentive travel do Kanady.
Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.

W programie wyjazdu incentive do Kanady nie może zabraknąć takich atrakcji jak:
- wizyta nad wodospadem Niagara
- mecz NHL w hokeja
- mecz NBA w koszykówkę
- rafting
- zwiedzanie Toronto, Montrealu, Vancouver, Edmonton

zapytaj_o_oferte