Wyjazdy dla firm do Belgii.

Wycieczki firmowe do Belgii.

Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych, incentive travel do Belgii. Zaplanujemy i zrealizujemy udany wyjazd integracyjny do Brukseli, Antwerpii, Spa czy innego miasta w Belgii.

Belgia jest małym krajem o powierzchni zaledwie 30,5 tys. km kwadratowych, położonym nad Morzem Północnym. Sąsiaduje z Francją, Luksemburgiem, Niemcami i Holandią.
Bruksela jest stolicą Belgii i ośrodkiem administracyjnym prowincji Brabancji. Jest siedzibą Unii Europejskiej i siedzibą europejskiego dowództwa NATO. Bruksela jest miastem dwujęzycznym – obowiązuje tam język francuski i flamandzki. Zespół miejski liczy ponad 2,5 mln mieszkańców

Belgia_wyjazdy_dla_firm

Jednym z ciekawszych obiektów miasta jest Manneken-Pis, fontanna z małą rzeźbą z brązu przedstawiającą siusiającego chłopca. Oprócz Brukseli najważniejszymi miastami jest Liege, Antwerpia, Charleroi, Bruggia.

map_of_belgium

Podczas wycieczek firmowych do Belgii
- poznamy stolicę Belgii - Brukselę
- skosztujemy słynnego belgijskiego piwa w jednym z browarów
- obejrzymy Grand Prix Formuły 1 na torze w Spa
- zobaczymy Waterloo
- popływamy po kanałach Brugii

Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.