Wyjazdy dla firm do Austrii i Wiednia.

Wyjazdy firmowe do Austrii

Austria, jako kraj to przede wszystkim atrakcyjne miejsce zimowego wypoczynku. Inne skojarzenia z Austrią, tym razem muzyczne, przywołują postać genialnego kompozytora, Wolfganga Amadeusza Mozarta. Po nartach i muzyce czas na kawę w jednej z eleganckich kawiarń wiedeńskich, w której każdy znajdzie atmosferę przesiąkniętą nostalgią za mocarstwową przeszłością. Austria jest krajem górzystym, w którym dominują pasma alpejskie.

Austria wyjazdy dla firm

Polecamy tanie wyjazdy firmowe do Wiednia, stolicy Austrii.
Proponujemy wyjazdy na narty i pobyty, w tak znanych kurortach jak Zell am See, Kaprun, Klagenfurt, Bad Gastein, Innsbruck lub w dolinach Zillertal, Pitztal, Otztal.

mapa austrii

Atrakcyjne pomysły na wyjazdy incentive travel do Austrii.
W programie wyjazdu incentive do Austrii nie może zabraknąć takich atrakcji jak:
- zwiedzanie stolicy cesarstwa Wiedeń
- dolina Wachau
- szlakiem Mozarta, Wiedeń, Salzburg, Hallstat
- pogramy w golfa w najlepszej austriackiej szkole golfowej w Bad Ischl
- udamy się na degustacje win
- zobaczymy słynną wytwórnie kryształów Svarovski
- Pojeździmy na nartach w Zillertal, Solden Kaprun, Ischgl
- odpoczniemy w najlepszych SPA w Bad Gastein i Bad Hofgastein
- weźmiemy udział w raftingu

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.

Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem dla Twojej firmy to zapraszamy do kontaktu z naszym działem imprez grupowych grupy(małpa)megatravel.pl