Wyjazdy dla firm do Australii

Wyjazdy firmowe do Australii

Organizujemy incentive travel (wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne) do Australii. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.

Australia – inaczej Związek Australijski, Commonwealth of Australia – to kraj położony na półkuli południowej, obejmujący najmniejszy kontynent świata, wyspę Tasmanię i inne znacznie mniejsze wyspy na Oceanie Indyjskim i Spokojnym. Australia nie posiada granic lądowych z żadnym państwem, ale ma sąsiadów poprzez morza. Od północy są to: Indonezja, Timor Wschodni i Papua-Nowa Gwinea; na północnym wschodzie: Wyspy Salomona, Vanuatu oraz Nowa Kaledonia; na południowym wschodzie: Nowa Zelandia. Australia jest jedynym państwem, które jest również kontynentem I stanowi szóste pod względem wielkości państwo świata.

Australia należy do największych powierzchniowo państw świata i jak wiadomo zajmuje cały kontynent, będący z kolei jednym z najmniejszych.

Powierzchnia całkowita wynosi 7 686 850 km², z czego ląd zajmuje 7 617 930 km², a woda 68 920 km².

Leży pomiędzy Oceanem Indyjskim od zachodu i południa a Oceanem Spokojnym od wschodu i północy.
australia-mapa
Australijska flaga ma kształt prostokąta, jej elementy umieszczone są na granatowym tle. W górnym lewym rogu umieszczono symbol Wielkiej Brytanii (Zjednoczonego Królestwa) – Union Jack. Umieszczenie we fladze Australii symbolu Wielkiej Brytanii jednoznacznie podkreśla dawne związki kolonialne między tymi dwoma państwami. Oczywiście w dzisiejszych czasach nawiązanie we fladze spełnia rolę nazwijmy to „tradycyjną”, nie sygnalizuje w żaden sposób poddaństwa względem Wielkiej Brytanii.

Kolejny ważny element flagi Australii to Federation Star znane również jako jako Commonwealth Star. Federation Star jest siedmioramienną gwiazdą symbolizującą 6 zjednoczonych stanów Australii, siódme ramie natomiast oznacza niezależne stany federalne.