Wyjazdy dla firm do Afryki

Wycieczki firmowe do Afryki

Mega Travel od wielu lat organizuje wyjazdy motywacyjne dla największych firm działających na polskim rynku. Profesjonalizm i doskonałą obsługę doceniło już wielu naszych klientów, którzy regularnie korzystają z naszej pomocy przy organizacji incentive travel. Program każdego wyjazdu motywacyjnego tworzony jest w taki sposób, aby w pełni zaspokoić wszystkie oczekiwania klienta. Jest on "szyty na miarę" i nie ma dwóch takich samych programów wyjazdu motywacyjnego.

Wyjazdy motywacyjne dla firm do m.in. do Egiptu, Tunezji, Maroka, Libii, Jordanii, Kenii, Tanzanii, RPA, Mozambiku, Namibii, Botswany, RPA, Etiopii, na Madagaskar, Mauritius, Seszele a także do Angoli, na Wyspy Zielonego Przylądka, Kamerunu, Senegalu, Gambii.

Organizowanie imprez firmowych wymaga wieloletniego doświadczenia i sporej kreatywności. Największym wyzwaniem jest zawsze organizacja imprez dla firm, ponieważ każda z nich będzie inna i całkowicie niepowtarzalna. W tym przypadku potrzeby każdej grupy są inne, a zadaniem doświadczonego organizatora jest dostosowanie programu wyjazdu do aktualnych wymagań klienta.

AfricaFlagsMap-1cropd
Afryka to kolebka cywilizacji i kraina kontrastów. Jaki inny kontynent może poszczycić się takimi bogactwami naturalnymi i podobną różnorodnością grup etnicznych, które go zamieszkują?

Jako drugi co do wielkości kontynent, Afryka zajmuje jedną piątą powierzchni lądów na Ziemi, czyli 30,3 mln km² wraz z wyspami. Afryka jest kontynentem wyjątkowym pod względem położenia, gdyż przechodzi przez niego południk 0°, obydwa zwrotniki, a także równik. W Afryce występują prawie wszystkie strefy krajobrazowe i klimatyczne świata, układając się równoleżnikowo po obu stronach równika. Jedną trzecią obszaru Afryki zajmuje największa pustynia świata – Sahara. Oddziela ona „białą Afrykę”, zasiedloną głównie przez Arabów od „czarnej”, zamieszkałej przez Sudańczyków i ludy Bantu. Położenie 4/5 powierzchni Afryki w strefie międzyzwrotnikowej wywiera duży wpływ na środowisko przyrodnicze.
W Afryce następują po sobie kolejno (postępujące od równika na północ i południe) wszystkie strefy klimatu międzyzwrotnikowego: równikowy wybitnie wilgotny, podrównikowy zmiennowilgotny (wilgotny i suchy), zwrotnikowy suchy i wybitnie suchy oraz podzwrotnikowy.

Jeśli w naszych przykładowych propozycjach incentive travel nie znajdziecie oferty dla siebie proszę do nas napisać. Przygotujemy program motywacyjny, który z pewnością Państwa zadowoli.

Czego się możesz spodziewać podczas wyjazdów firmowych do Afryki?
- safari 4x4 w Botswanie
- obejrzymy Wodospad Wiktorii
- odpoczniemy na Seszelach
- będziemy nurkować na Mauritiusie
- safari na sloniach w RPA
- pobawimy się w Sun City
- spotkamy zyrafę, antylopę, słonia, lwa, bawoła w Kruger Park
- skoki na bungee do Zambezi
- wizyta na farmie strusi
- zwiedzimy jaskinie Cango
- zjedziemy do kopalni zlota w Gold Reef City