Wyjazdy dla firm do Chorwacji

Wycieczki firmowe do Chorwacji

Polecamy wyjazdy firmowe do Chorwacji, Dubrownik, Split, Zadar, Plitwickie Jeziora, Hvar, Zagrzeb.

Mega Travel od wielu lat organizuje wyjazdy motywacyjne dla największych firm działających na polskim rynku. Profesjonalizm i doskonałą obsługę doceniło już wielu naszych klientów, którzy regularnie korzystają z naszej pomocy przy organizacji incentive travel do Chorwacji.

Chorwacja jest małym krajem o powierzchni 56,6 tys. km kwadratowych położonym na pograniczu Półwyspu Bałkańskiego, Kotliny Panońskiej i Alp Wschodnich.
Do Chorwacji należy prawie 1200 wysp i małych wysepek leżących na Adriatyku. Tylko 66 spośród nich jest zasiedlonych. Klimat w Chorwacji jest zróżnicowany, w zachodniej części kraju śródziemnomorski, wewnątrz panuje umiarkowany ciepły, a w górach zaznacza się piętrowość klimatyczna.
Głównymi miastami w Chorwacji są: Zagrzeb – stolica państwa, Split, Rijeka, Osijek, Zadar, Karlovac, Pula.
Chorwacja-wyjazdy_dla_firm

Chorwacja jest krajem o dużym natężeniu ruchu turystycznego, a szczególnie atrakcyjne dla turystów jest Wybrzeże Dalmatyńskie i Półwysep Istria. Posiada wiele uzdrowisk znajdujących się głównie w północnej części kraju.

map_of_croatia

Zobacz niektóre atrakcje wyjazdów firmowych do Chorwacji
- rejs jachtem po Adriatyku
- zwiedzanie Plitvickich Jezior
- nauka nurkowania
- zwiedzanie Dubrownika
- degustacja wina i rakiji

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.