Wyjazdy dla firm

Nowa forma nagradzania pracowników wyjazdy dla firm

Obecnie popularne niegdyś premie pieniężne, będące nagrodą za dobrze wykonaną pracę, a jednocześnie motywacją do dalszych działań, są zastępowane wyjazdami firmowymi. W słowniku przedsiębiorców i touroperatorów wycieczki tego typu określane są mianem „incentive travel”, czyli podróży motywacyjnych. Takich wyjazdów dla firm jest coraz więcej na rynku.
Te naprawdę dobrze przygotowane potrafią sprawić, że uczestnicy czują się wynagrodzeni za swoją efektywność w pracy.

Jaki jest cel wycieczek firmowych?

Można zaobserwować, że wyjazdy dla firm stają się coraz częściej elementem całego programu czy systemu motywacyjnego, którego celem jest zwiększenie motywacji i efektywności pracowników. Wycieczki dla firm mają także podsycać chęć oraz oczekiwanie na wyjazd. Jak wykazały badania oraz opinie wielu pracodawców, takie wyjazdy stanowią doskonałą zachętę dla pracowników i są coraz częściej wykorzystywane przez przedsiębiorców jako nagroda dla najlepszych pracowników.

Wyjazdy firmowe, dzięki swojej oryginalnej formie dostarczają pracownikom niecodziennych wrażeń. W ten sposób stają się skuteczniejszą motywacją niż gotówka czy nagrody rzeczowe. Jednocześnie stanowią działanie napędzające do osiągania lepszych wyników w pracy.

Wyjazdy dla firm z Mega Travel

Przy organizacji wyjazdów dla firm istotne jest, aby nie przekształciły się w nudną wycieczkę. Biura podróży prześcigają się w związku z tym w wymyślaniu nowych, interesujących atrakcji. Zazwyczaj programy wyjazdów są skonstruowane tak, aby dostarczać pracownikom niezwykłych wrażeń. Celem takiego działania jest chęć wygenerowania u uczestnika pozytywnych wspomnień i chęci partycypowania w następnym takim wyjeździe. W związku z tym na udany incentive travel składają się nie tylko lokalizacja i komfortowe warunki pobytu, ale też ciekawe scenariusze.

Organizujemy niezapomniane podróże motywacyjne. Wśród naszych propozycji można odnaleźć cieszące się popularnością wycieczki stylizowane na czasy prohibicji, ze stosowną muzyką oraz klimatem tamtych czasów. Uczestnicy wieczór spędzają w kasynie, gdzie „obracają” specjalną walutą – banknotami z logo firmy lub zdjęciem szefa. Taka podróż może być zrealizowana w najbardziej popularnych miejscowościach turystycznych na wszystkich kontynentach lub tylko w wybranych państwach. Na Państwa życzenie możemy także przygotować taką imprezę w jednym z zakątków Polski. Jest to tylko jedna z naszych propozycji zorganizowania pracownikom czasu.

Jako doświadczony organizator wyjazdów dla firm współpracujemy z największymi firmami turystycznymi w Polsce i na świecie. Pozwala nam to na zaplanowanie atrakcyjnych wycieczek zarówno pod kątem finansowym, jak i z uwagi na interesujący program. Organizujemy podróże szkoleniowe, motywacyjne, firmowe i integracyjne.

Specjalizujemy się w przygotowywaniu i realizacji incentive travel, które dostosowujemy do profilu działalności Państwa firmy i programów motywacyjnych. Każdego dnia poszukujemy nowych pomysłów i ciekawych rozwiązań, aby zaproponować naszym Klientom najlepszą ofertę na rynku.

Od wielu lat organizujemy profesjonalne wycieczki firmowe dla największych przedsiębiorców w Polsce. Zapewniamy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie, co zostało już docenione przez wielu klientów, którzy regularnie korzystają z naszej pomocy. Wszystkie programy incentive travel komponujemy tak, aby w pełni zaspokoić wszystkie oczekiwania klienta.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i przygotowujemy programy dla firm, uwzględniając wytyczne klientów. Działamy kompleksowo i profesjonalnie!

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą pomocą przy organizacji wyjazdu dla pracowników, to zachęcamy do kontaktu z działem imprez grupowych.