Wyjazd narciarski do Sierra Nevada

Wyjazdy na narty do Sierra Nevada

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) do Hiszpanii na narty. Wyjazdy samolotem lub autokarem. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.

Sierra-Nevada-narty

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Hiszpanii. Przylot do Malagi. Transfer do hotelu. Nocleg.
Dzień 2-4
Śniadanie. Całodniowy pobyt na nartach. Kolacja. Nocleg.
Dzień 5
Śniadanie. Całodniowy pobyt na nartach. Zawody na stoku 4 godz. Kolacja. Nocleg.
Dzień 6
Śniadanie. Przejazd do Madrytu. Zakwaterowanie. Kolacja. Nocleg.
Kolacja z flamenco.
Położona w samym centrum Madrytu, bardzo blisko Plaza Mayor i San Miguel Market ,Tablao Las Carboneras została stworzona w stylu dawnych zakładów, znanych jako cantantes Cafe: kameralnych obiektów sportowych poświęconych flamenco, ciesząca się popularnością mieszkańców i turystów. Aby stworzyć idealną atmosferę flamenco, w lokalu widnieją fotografie, malarstwo, rysunki i inne dzieła sztuki dobrze znane krajowym i międzynarodowym artystom. Występy trwają około godziny i obejmują osiem regularnych artystów - dwóch gitarzystów, dwóch wokalistów i dwóch tancerzy - a także wyróżnionego artystę, który zmienia się, co piętnaście dni.

Dzień 7
Śniadanie. Zwiedzanie Madrytu lub czas wolny
Jeśli chcesz zobaczyć Madryt z lotu ptaka, wybierz się na przejażdżkę kolejką linową ("Teleférico de Madrid"), najbardziej wyjątkową atrakcją turystyczną w Madrycie od 1969 roku.
Podróż zaczyna się na ulicy Paseo del Pintor Rosales, w pobliżu stacji metra Argüelles, przejścia nad rzeką Manzanares i parku Casa de Campo.
Kolejka linowa poprowadzi cię nad parki, miasta i rzekę Manzanares. Będziesz mógł zobaczyć takie atrakcje jak Plaza de Espana i egipską świątynię Debod z zupełnie innej perspektywy, a także zrobić zdjęcia z kilku stron.
Można będzie zobaczyć również wiele innych znanych atrakcji turystycznych miasta, takich jak Parque del Oeste Park z La Rosaleda (piękny ogród różany, gdzie co roku w maju odbywa się Festiwal Róż), stację metra Principe Pio, w Torrespana, Katedrę Almudena i kaplicę San Antonio de la Florida (z wielką malarską dekoracją namalowaną przez Francisco de Goya). Z drugiej strony, można będzie zobaczyć część nowoczesnego Madrytu ze słynnych 4 wieże budynków. Kabiny osiągają maksymalną wysokość 40 metrów nad ziemią, a cały przejazd na trasie 2,5 km, trwa nieco ponad dziesięć minut od punktu początkowego na Paseo Rosales, aż do parku Casa de Campo. Pod koniec podróży znajduje się kompleks restauracji i barów z być może jednym z najlepszych panoramicznych widoków na Madryt.

Mając na uwadze różne kontrasty, Madryt ma do zaoferowania, eleganckie place, Oriente, Espana, Parque del Oeste, Príncipe Pio, Puente del Rey, Sanktuarium Virgen del Puerto, które oferują jedne z najpiękniejszych widoków historycznego dziedzictwa Madrytu, kończąc na Puente de Segovia przed kontynuacją wycieczki wzdłuż Calle Mayor, Plaza de la Villa, Puerta del Sol, Neptuno, Atocha, Puerta de Alcalá, Calle Alcalá, pamiątkowy Retiro Park i Plaza de Toros (Bullring), miejsce kolorów i emocji podczas walki byków. Na Plaza de Colón zatrzymamy się na bezpłatne napoje bezalkoholowe serwowane przez Hard Rock Café Madrid, zanim przejedziemy do nowego Madrytu, składającego się z nowoczesnych budynków i ogrodów, a następnie na Paseo de la Castellana, które prowadzi do Plaza Castilla (Puerta de Europa), aby dotrzeć do stadionu Santiago Bernabéu, przed przejściem na Plaza de la Cibeles, Gran Via i Plaza de Callao.
Wieczorem przejazd na mecz Real Madryt – Athletic Bilbao. Powrót do hotelu. Nocleg.
Dzień 8
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Warszawy.

CENA OBEJMUJE:
- transfery z/na lotnisko
- transfer Sierra Nevada - Madryt
- 4 transfery z hotelu Abades do Sierra Nevada
- opiekę pilota
- 5 noclegów w hotelu 4*, w pokojach 2 os. w Sierra Nevada
- 2 noclegi w hotelu 4*, w pokojach 2 os., w Madrycie
- śniadania i obiadokolacje w hotelu
- napoje do kolacji (1/2 l wody, 1 napój wino, piwo, soft drink podczas pobytu w Sierra Nevada lub 1/4 l wody i 1/4 l wina w hotelu Abades)
- zawody na stoku 4 godziny

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.