Wyjazd firmowy na mecz FC Bayern Monachium

Wyjazd dla firm na mecz FC Bayern Monachium

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) do Monachium.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów firmowych na zamówienie.Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Monachium_wyjazd_firmowy
Dzień 1
Zbiórka na lotnisku. Przelot do Niemiec. Transfer do hotelu.

Opcja: Przejazd do BMW Welt – Świata BMW
Opcja: Muzeum BMW
Znajduje sie w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca BMW . Obejrzeć tu można wszystkie modele, jakie BMW wprowadziło na rynek. Wystawa obejmuje także silniki, turbiny, samoloty, motocykle i pojazdy w najróżniejszych możliwych odmianach.

Opcja: Olimpia Tower
Jest to wieża w centralnym punkcie Olimpiaparku. Ma ona 291 m wysokości i waży 52 500 ton. Na wysokości 190 m jest punkt widokowy na całe miasto. Dostać się tam można windą jeżdżącą z szybkością 7 m/s. Czas wjazdu na górę wynosi 30 sekund.
Opcja: Lunch w restauracji Cafe Reitschule
Czas wolny.
Kolacja w bawarskiej piwiarni Augustine.
Piwniczka Augustiner istnieje od 1812 roku, wtedy budynek należał do browaru Büchl . 50 lat później właściciel browaru Augustiner nabył ten lokal. Od tego czasu, Piwnica Augustiner liczy do najbardziej znanych tawern w stolicy Bawarii a wygląd popularnego ogródka piwnego nie zmienił się od 1895 roku.
Powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 2
Śniadanie. Zwiedzanie STAREGO MIASTA m.in.: KOŚCIÓŁ NMP, RATUSZ, czas wolny.
Przejazd do Zamku Nymphenburg - spacer po ogrodach oraz zwiedzanie wnętrz.
Z okazji urodzin następcy tronu Fredinand i jego żona Henriette Adelaide von Savoyen w 1664 roku zatrudnili Agostino Barelli do budowy letniej rezydencji w zachodniej części Monachium. Później ten prosty, sześcienny budynek został rozbudowany na podstawie planów Henrico Zuccalli a był wykonany przez Josepha Effner. Ogromna "sala kamienna" otrzymała wystrój rokokowy zaprojektowany przez Johanna Baptist Zimmermann i Francois Cuvillies starszego. Słynna jest również "galeria piękności", wykonana przez Josepha Stieler na zlecenie Króla Ludwika I. Obszerny, historyczny park zaprasza wokół zamku do długich spacerów.

Opcja; zwiedzanie Monachium rikszami
Opcja: Lunch w restauracji Löwenbräukeller
Przejazd na Allianz Arena na mecz FC Bayern Monachium
To jeden z najnowocześniejszych stadionów piłkarskich na świecie. Odbywają się tam mecze dwóch drużyn: Bayernu Monachium oraz TSV 1860 Monachium. Obiekt budowany był w latach 2002 – 2005. Oprócz tego, że stadion mieści niemal 70 tyś. kibiców, to posiada bardzo dobrze rozbudowaną infrastrukturę. Na terenie Allianz Arena znajdują się liczne sklepy, kioski, restauracje, a nawet trzy żłobki. Przy stadionie znajduje się największy parking w europie, mieści się na nim 10,5 tyś. samochodów. Stadion został tak skonstruowany, że przybiera kolor czerwony wtedy gdy gra na nim drużyna Bayernu, niebieski dla drużyny TSV 1860 Monachium oraz dla neutralnych meczy.

Przejazd do hotelu. Nocleg.
Dzień 3
Śniadanie. Czas wolny lub
Opcja; całodzienne zwiedzanie zamku Neuschwanstein
Neuschwanstein to zamek z bajki ozdobiony girlandami balkonów i mnóstwem wieżyczek, które wznoszą się wysoko ponad drzewami w Alpach bawarskich. Jego budowa trwała 17 lat. Jest on niezwykły, przypomina raczej scenografię teatralną (jest zresztą dziełem wybitnego monachijskiego dekoratora teatralnego Christiana Janka), którą wymyślił król Ludwik II Bawarski jako tło do odgrywania scen z germańskich legend.
Przejazd na lotnisko. Wylot do kraju.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
- 2 noclegi w hotelu 3*, w pokoju 2 os.
- 2 śniadania
- 2 kolacje
- bilet na mecz kategorii 1
- transfer z lotniska do hotelu
- transfer z hotelu na mecz
- ½ dniowe zwiedzanie miasta
Opcje dodatkowe:
- zwiedzania Allianz Arena
- zwiedzanie miasta rikszami
- zwiedzanie miasta oldsmobilem BMW

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.