Wyjazd firmowy na mecz Arsenalu Londyn

Wyjazd dla firm na mecz Arsenalu Londyn

Londyn_wycieczka_firmowa

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Londynu.
10.00 przylot na LHR, transfer do centrum miasta.
Opcja: Zwiedzanie London Motor Museum.
Opcja: 13.00 przejażdżka London Eye
Panoramiczny objazd miasta – spacer przy Parlamencie, Big Ben, Westminster Abbey, Pałac Buckingham, Trafalgar Square, Tower of London, Tower Bridge
17:00 wczesna kolacja w pubie
Opcja: 18:30 Whisky Master Class – degustacja 5 rodzajów whisky, w tym Single Malt Scotch, Bourbon and Irish Whiskey, nauka jak smakować I serwować whisky
20:00 przejazd do hotelu, nocleg lub wyjście do klubu
Dzień 2
Po śniadaniu możliwość zwiedzania Imperial War Museum lub Madame Tussauds lub spacer po eleganckiej dzielnicy Knightsbrige lub po Covent Garden lub zwiedzanie British Museum lub Observatorium Greenwich
Mecz o 15.00 Arsenal Londyn- Chelsea Londyn
Po meczu proponujemy (Opcja) wieczór na stadionie Wimbledon. Zobaczymy wyścigi psów - podczas oglądania wyścigów kolacja lub kolacja w pubie.
Dzień 3
Śniadanie. Czas wolny na zakupy na Oxford Street
Transfer na lotnisko. Wylot do kraju.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NN Wi KL TU Allianz
- opieka pilota
- transfer z/na lotnisko
- 2 noclegi w hotelu, w pok. 1 os.
- 2 śniadania w hotelu
- 2 kolacje w pubie
- bilety komunikacji miejskiej
- bilet na mecz
- program turystyczny

Londyn - stolica Wielkiej Brytanii oraz stolica Anglii. Największe miasto Unii Europejskiej, a po Moskwie i Stambule także 3 największe miasto Europy, leżące nad rzeką Tamizą, przyciągające w ciągu roku ok 30 mln turystów z całego świata.
Londyn to wyjątkowe miejsce na mapie świata, z pewnością warte odwiedzenia z racji wielości ciekawych miejsc. Jednym z nich jest np. Tower of London, czyli niegdysiejsza twierdza, więzienie, mennica, skarbiec oraz pałac w jednym. Aktualnie znajdują się tam insygnia koronne. Następnym zabytkiem znanym na skalę światową jest Big Ben, czyli wieża zegarowa (największa w wielkiej Brytanii), należąca do neogotyckiego Pałacu Westminsterskiego. W Westminster Hall znajduje się brytyjski parlament.
Innym obiektem obok którego nie da się przejść obojętnie to Pałac Buckingham, będący siedzibą brytyjskiej rodziny królewskiej, której życiem zyje cały świat, wraz ze wspaniałymi ogrodami Kensington Gardens. Warto wiedzieć, że cześć Pałacu została udostępniona zwiedzającym, zatem turyści mają możliwość przejśc się królewskimi korytarzami.

Ważnym miejscem Londynu jest także Trafalgar Square, plac mieszczący się w centrum miasta, będący miejscem wielu najwazniejszych wydarzeń w kraju. Osoby spragnione zabawy powinny koniecznie wybrać się do jednej z bardziej rozrywkowych dzielnic Londynu - West End z Leicester Square. Znajdziemy tam masę kawiarni i restauracji, oferujących menu ze wszystkich stron świata, teatry, kluby i kina. Nieopodal znajduje się także jedna z największych ulic Londynu, czyli Oxford Street z mnóstwem sklepów i butików, gdzie mieszczą się tak znane marki, jak np Top Shop lub Zara, albo dom towarowy Harrods. Dla osób szukających odpoczynku w miejskim zgiełku idealne będą królewskie parki, czyli Royal Parks - zespół 8 parków, będących największymi zielonymi terenami znajdującymi się w Londynie. Zachwyci też Chelsea Phisic Garden, jeden z ogrodów botanicznych, będący jednocześnie jednym z najstarszych w Wielkiej Brytanii, otwarty w 1983 roku.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.