Wyjazd motywacyjny na Mazury

Integracja na Mazurach

Organizujemy wyjazdy firmowe, konferencje, szkolenia i wyjazdy motywacyjne dla firm w hotelach w całej Polsce. Przygotujemy ofertę pod Wasz budżet. Skontaktuj się z nami.

Galindia to jedyny w swoim rodzaju ośrodek, stylizowany na osadę plemienia Galindów. Obiekt położony jest nad brzegiem jeziora Bełdany. Do dyspozycji Gości są pokoje ze stylową łazienką, urządzone w stylu rustykalnym i wyposażone w wiklinowe oraz drewniane meble, a także kominek.
We wszystkich pokojach znajduje się łazienka z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Każdy pokój dysponuje tarasem i jest wyposażony w sofę oraz telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej.

Ośrodek Galindia organizuje rozmaite atrakcje, takie jak nocne wędrówki, zawody w łucznictwie, plenerowe biesiady, a także przejażdżki w galindyjskich powozach. W specjalnie powstałej Komnacie Bursztynowej odbywają się wieczory poświęcone kulturze, rytuałom i opowieściom o Galindach.
Dzieciom przebywającym w ośrodku Galindia z pewnością przypadnie do gustu plac zabaw, a wszystkim starszym Gościom – stół do gry w bilard. Za dodatkową opłatą Goście ośrodka Galindia mogą wypożyczyć rozmaite sprzęty do uprawiania sportów wodnych, takie jak kajaki, łodzie wiosłowe, deski surfingowe oraz katamarany. Dostępne są tu również rowery i narty. Każdego ranka śniadaniem można delektować się w restauracji, w której serwowane są tradycyjne dania kuchni polskiej, jak również dziczyzna.
Ośrodek Galindia położony jest na trasie jachtowej. Drogą wodną można z niego dotrzeć do Jeziora Mikołajskiego oraz do jeziora Guzianka. Obiekt oddalony jest o 15 km od Mikołajek, a także o 8 km od malowniczego jeziora Śniard
Galindia

Dzień 1
zakwaterowanie.
Konferencja. Przerwa kawowa.
Obiad
Konferencja. Przerwa kawowa.
Kolacja biesiadna w grotach.
Spektakl Galindówka
Nocleg
Dzień 2
śniadanie. Wyprawa łodzią Galindów. Obiad. Galindowe zajęcia integracyjne. Kolacja plenerowa z ogniskiem. Nocne zwiedzanie z pochodniami. Nocleg.
Dzień 3
śniadanie. Wykwaterowanie

CENA OBEJMUJE:
- 2 noclegi w pokoju 2 os.
- 2 śniadania
- wynajem sali konferencyjnej
- 2 przerwy kawowa (kawa, herbata, woda mineralna gazowana i niegazowana, 3 rodzaje ciastek oraz mleko, cukier i cytryna)
- 2 obiady
- kolacja biesiadna w grotach
- spektakl Galindówka swego rodzaju kabaret z czynnym udziałem Gości w
- wyprawa łodzią galindów
- galindowe zajęcia integracyjne
- kolacja plenerowa z ogniskiem
- nocne zwiedzanie z pochodniami
- opłata klimatyczna

GALINDOWE ZAJĘCIA INTEGRACYJNE
Zajęcia rozpoczynają się nad jeziorem, powitaniem przez szamana Galindów, który dzieli gości na dwa plemiona / szczepy / drużyny. Każda drużyna ma swojego przywódcę, którego wybiera szaman, na podstawie przeprowadzonej wcześniej ankiety. Każdą grupą opiekuje się Galind.
Rozpoczyna się rywalizacja – z elementami zabawy. Zajęcia polegają głównie na „rozruszaniu” biorących udział oraz ich rozbawieniu, mają na celu poprawienie zręczności i ogólnej sprawności. To zajęcia takie jak:

1. Konkurs w rzucaniu toporem – rąbanie drewna toporem lub mieczami dwuręcznymi na „wykałaczki” – wojownicy ćwiczą siłę rąk i zwinność.
2. Walka na Rydwanach galindowych (rodzaj kwadryg )
3. Polowanie na dzika (rzuty dzidą do pnia obciągniętego skórą) – ćwiczenie poprawia siłę mięśni, celność, równowagę.
4. Skakanka – przypomnienie z młodzieńczych lat.
5. Chodzenie na Galindowych nartach po bagnach (gra zespołowa wymagająca ruchowej koordynacji wszystkich członków zespołu) – świetna zabawa z odrobiną rywalizacji.
6. Przechodzenie po równoważni między bujającymi się wahadłowo workami – jedna grupa buja worki, druga przechodzi i zmiana.
7. Korowanie i piłowanie drewna na czas – przygotowanie materiału na palisadę – np. grupa ma za zadanie upiłować 17.5 cm i nie więcej.
8. Robienie frytek - rozbijanie ziemniaków morgenszternami (metalowa kula na łańcuchu).

i tym podobne...

np.:
- wbijanie gwoździ wielkimi młotami w pnie,
- słodka niespodzianka – wybieranie miodu pszczołom z barci – zamiast miodu może być to wino... konsumpcja może być na miejscu.
- przeciąganie liny

Krótki opis wyprawy łodziami Galindów:
Po przyjeździe i przejściu nad jezioro, jesteście witani przez Galindów i prowadzeni do łodzi. Po odprawie wszyscy wchodzą na pokład. Gdy łódź odbija od brzegu Goście rozpoczynają naukę wiosłowania, następnie stają do wyścigu i płyną np. na środek jeziora ewentualnie wzdłuż jego brzegów.
Po maratonie wszyscy wracają, wiosłując zgodnie, do Galindii.
Wyprawę można dodatkowo wzbogacić (w dosłownym tego słowa znaczeniu) o kolejny punkt. Jest to poszukiwanie bursztynu. Znaleziony bursztyn Goście zachowują jako pamiątkę.
Scenariusz może ulec zmianie, wszystko zależy od entuzjazmu jaki Goście włożą w tę zabawę, tak czy inaczej jest to wspaniałe i pełne wrażeń przeżycie.