Wyjazd integracyjny w Góry Świętokrzyskie

Wyjazd integracyjny w Góry Świętokrzyskie

Rodzinny hotel Ameliówka położony jest w pięknej, spokojnej okolicy, w samym sercu Gór Świętokrzyskich, w pobliżu rzeki Lubrzanki.

Centrum Kielc oddalone jest od hotelu Ameliówka o 10 km, natomiast odległość od najwyższego szczytu Gór Świętokrzyskich wynosi 8 km. Dzięki wyjątkowemu lokalnemu mikroklimatowi i dużej zawartości jodu w powietrzu, przewyższającej nawet wartości w regionach nadmorskich, pobyt w tej okolicy ma niezwykle korzystny wpływ na zdrowie.

Przed lub po zwiedzeniu okolicy Goście hotelu Ameliówka mogą skorzystać z takich udogodnień jak sauna, siłownia, gabinet masażu i wanna z hydromasażem. Do dyspozycji Gości jest także stół bilardowy oraz boisko do koszykówki. Na miejscu znajduje się także bar oraz restauracja.

Wszystkie pokoje dysponują nowoczesną łazienką i balkonem, a ich wyposażenie obejmuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu i telewizję satelitarną. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.

Okolica hotelu obfituje w atrakcje turystyczne. Obejmują one jezioro z zapleczem do uprawiania sportów wodnych, stoki narciarskie, szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe oraz stadninę koni. Miejsce to przez cały rok cieszy się dużą popularnością wśród turystów.

ameliowka.jpg

Dzień 1
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Masłowa. Przyjazd gości w godzinach południowych. Obiad.
Zajęcia integracyjne. Następnie korzystanie z atrakcji hotelowych: kompleks basenowy, jacuzzi, sauna, siłownia. Kolacja bankietowa. Zabawa przy muzyce. Nocleg.
Dzień 2
Śniadanie. Wykwaterowanie i wyjazd.

CENA OBEJMUJE:
- 1 nocleg w pokoju 2 os.
- 1 śniadanie w formie bufetu szwedzkiego
- 1 obiad
- 1 kolacja
- dyskoteka z DJ
- zajęcia integracyjne
CENA NIE OBEJMUJE:
- dopłaty do pokoju 1 os.