Wyjazd integracyjny na Jurę Krakowsko-Częstochowską

Wyjazd integracyjny na Jurę Krakowsko-Częstochowską

Hotel Villa Verde" Congress & SPA nazywany jest przez Gości "Perłą" Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Swój blask zawdzięcza wspaniałemu wystrojowi wnętrz, pełnemu soczystej zieleni ogrodowi oraz troskliwej obsłudze personelu. Jednak sam hotel, cieszący się coraz większą popularnością w regionie, dzięki dalszej rozbudowie bazy noclegowo rozrywkowej, uzyskał status największego i najnowocześniejszego na Jurze Krakowsko Częstochowskiej. Wszystko to sprawia, iż goszcząc w Hotelu "Villa Verde" Congress & SPA **** zapomnisz o wszystkich troskach dnia codziennego.

Położony jest w sercu Jury na obrzeżach miasta Zawiercie otoczonymi terenami leśnymi, blisko głównych dróg krajowych Katowice – Warszawa, Kraków – Zawiercie, niedaleko lotnisk Katowice Pyrzowice (27km) oraz Kraków Balice (75km), co sprzyja wyjazdom służbowym oraz spotkaniom biznesowym. Bliska odległość od dużych aglomeracji miejskich: Katowice (40km), Kraków (70km), Częstochowa (50km), Warszawa (240km, tylko 2h jazdy pociągiem IC).
Hotel Villa Verde Congress & Spa jest usytuowany na terenie uroczego ogrodu krajobrazowego. Oferuje on eleganckie pokoje z łazienką i telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. Do dyspozycji Gości jest także kryty basen. Na miejscu można ponadto korzystać z bezpłatnego WiFi.
Idealnym sposobem na relaks w hotelu Villa Verde Congress & Spa jest sesja w jednej z saun, masaż oraz zabieg na twarz lub całe ciało. Goście mogą bezpłatnie korzystać z 2 kortów tenisowych, a także parku wodnego. Dla dzieci przygotowano plac zabaw.
Elegancka restauracja serwuje tradycyjne dania kuchni polskiej i europejskiej. Kawiarnia zaprasza na rozmaite rodzaje kawy i herbaty oraz pyszne ciasta. Do dyspozycji Gości jest ponadto Chata Grillowa z odkrytym parkietem tanecznym.
Obiekt usytuowany jest w Zawierciu i zapewnia łatwy dojazd do Katowic oraz Krakowa. Przez cały rok w malowniczej okolicy hotelu panują doskonałe warunki do uprawiania sportów górskich. W wolnym czasie można zwiedzić Jurę Krakowsko-Częstochowską z licznymi formacjami skalnymi, jaskiniami, twierdzami oraz niepowtarzalną florą i fauną.

villa-verde
RAMOWY PROGRAM WYJAZDU

Dzień 1
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Zawiercia. Przyjazd gości w godzinach południowych. Obiad.
Zajęcia integracyjne. Następnie korzystanie z atrakcji hotelowych: kompleks basenowy, jacuzzi, sauna, siłownia. Kolacja bankietowa. Zabawa przy muzyce. Nocleg.
Dzień 2
Śniadanie. Wykwaterowanie i wyjazd.

CENA OBEJMUJE:
- 1 nocleg w pokoju 2 os.
- 1 śniadanie w formie bufetu szwedzkiego
- 1 obiad
- 1 kolacja
- korzystanie z parku wodnego: 2 baseny, 40 metrowa zjeżdżalnia, sauny, jacuzzi, masaże wodne
CENA NIE OBEJMUJE:
- dopłaty do pokoju 1 os.
- opcja voucherów na zabiegi w SPA 100/150/200 PLN
- open bar z alkoholem do kolacji lub opłaty korkowej
- dyskoteka z DJ i karaoke
- imprez integracyjnych

IMPREZY INTEGRACYJNE
- WRC Moto Show – realizacja na terenie przy Hotelu, czas trwania programu 3 godziny;
- Strefy Twórczych Wydarzeń - realizacja na terenie przy Hotelu, czas trwania programu do 3 godzin;

lub
- Orientacja na Integrację – realizacja niedaleko Zamku Ogrodzieniec (czas dojazdu z hotelu – około 40 minut); czas trwania programu 2,5 godziny; cena nie zawiera dojazdu na miejsce atrakcji
- Team Vehicle – realizacja na terenie przy Hotelu lub w formie indoorowej, czas trwania programu 3 godziny;
- Akademia Integracji - realizacja na terenie przy Hotelu, czas trwania programu 2,5 - 4 godzin;
Stanowiska:
1. Pictionary
2. Awantura o kasę
3. Multimedia
4. Szarcaby
5. Kwadrat Logiczny
6. Puzzle
7. Zabawy zespołowe
8. Sumo i Go Now
9. Czajning
10. X Box Kinect
11. Wyspa Artystów
12. Bezpieczne łuki (łuki typu Geologic)
13. Mini Hokej
14. Piłka nożna
15. Akcja Reakcja
16. Kółko i krzyżyk
17. Budowanie Wieży

Stanowiska dodatkowe:
• Gigantyczne Piłkarzyki –
• Ścianka Wspinaczkowa –
• Stanowisko łucznicze –
• Stanowisko snajperskie –
• Mini Golf –
• Bubble Ball –
w przypadku wyboru stanowisk dodatkowych proszę o kontakt w celu określenia czasu trwania programu; cena obowiązuje przy zakupie programu głównego.

- Clip Making z Galą wieczorną – realizacja na terenie przy Hotelu lub w formie indoorowej, czas trwania programu 2 godziny, następnie program Gali Wieczornej

Programy wieczorne:
- Gala zwycięzców (do programów integracyjnych). Oparta na relacji fotograficznej z programu, projekcji filmu z eventu oraz wręczaniu statuetek w różnych kategoriach, dyskotekę):
- PRL -
- Disco Dance -
- TV Show -
- Bitwa Umysłów -
- Quiz Show -
- Wieczór Country -
- Gala Filmowa -
- Moto Night Show -