Wyjazd integracyjny do Szkocji

Wycieczka integracyjna do Szkocji

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Szkocja_wyjazdy_dla_firm
Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Przelot do Szkocji.
Przejazd do miejscowości Glenkinchie, niedaleko Edynburga. Wizyta w destylarni whisky. Zwiedzanie wystawy, możliwość poznania tajników wytwarzania single malt whisky, a następnie jej degustacja.
Następnie przejazd na zwiedzanie Rosslyn Chapel – kaplicy znanej z powieści i filmu „Kod Leonarda da Vinci”. To tu rozwiązała się cała zagadka kodu.
Przejazd do zamku Dalhousie Castle w okolicach Edynburga, w którego okolicach odbywać się będzie nauka polowania z sokołem.
Następnie kolacja w eleganckiej restauracji w podziemiach zamku – serwowane są dania tradycyjnej kuchni szkockiej i klasycznej francuskiej.
Przejazd do hotelu w Edynburgu, nocleg.
Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do Falkirk. Oglądanie ciekawej konstrukcji inżynierskiej – windy obrotowej dla statków, umożliwiającej pokonanie różnicy poziomów wody między dwoma kanałami.
Następnie przejazd do Stirling i zwiedzanie Stirling Castle – największego i jednego z najważniejszych szkockich zamków. Tu rozgrywały się dramatyczne wydarzenia, będące częścią historii Szkocji, a nieopodal miała miejsce bitwa pod Stirling, w której brał udział William Wallace znany z filmu Braveheart.
Przejazd na północ i zakwaterowanie w eleganckim hotelu Crieff Hydro.
Przejazd do słynnej destylarni whisky Glenturret, gdzie produkowana jest znana na całym świecie whisky Famous Grouse. Zwiedzanie destylarni zakończone degustacja whisky.
Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 3
Po śniadaniu przejazd w okolice Aberfeldy, aby wziąć udział w Combo Mountain Safari.
W każdym land roverze zasiądzie 5 osób + instruktor, który udzieli informacji na temat zasad i warunków. Po krótkiej jeździe próbnej każdy będzie miał okazję do spróbowania swoich sił i przetestowania umiejętności prowadzenia pojazdu po bezdrożach, leśnych dróżkach, pagórkach i zboczach, a wszystko to na terenie najwyżej w całej Wielkiej Brytanii położonego toru Off Road! Lunch.
Popołudnie przeznaczone będzie na Highland Games – zawody w tradycyjnym szkockim stylu rywalizacji klanów (zapewniony jest tradycyjny strój szkocki).
Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 4
Po śniadaniu przejazd do Edynburga.
Wizyta w Edinburgh Castle, imponującej twierdzy górującej nad miastem. Została ona ulokowana na skale wulkanicznej, skąd rozciąga się wspaniały widok we wszystkich kierunkach. Na zamku znajdują się najcenniejsze pamiątki związane z historią Szkocji – insygnia koronacyjne oraz Stone of Destiny – kamień, na którym koronowani byli królowie szkoccy.
Spacer średniowieczną Royal Mile prowadzącą do pałacu Palace of Holyroodhouse, w którym kiedyś mieszkała Maria Stuart, a obecnie rezyduje Królowa Elżbieta II podczas pobytów w Edynburgu.
Po drodze zwiedzanie również katedry St. Giles, głównego kościała Edynburga z charakterystyczną kopułą w kształcie korony, z kaplicą dedykowaną zakonowi Rycerzy Ostu, mianowanych przez królową.
Wieczorem transfer na lotnisko. Lot powrotny.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
- 3 noclegi w hotelach 3* w pokoju 2 os. (1 nocleg w Edynburgu, 2 noclegi w okolicach Perth)
- 3 śniadania
- 1 kolacja na zamku (3-daniowa)
- 1 lunch (2-daniowy)
- Przejazdy autokarem 48-miejscowym zgodnie z programem (4 x cały dzień)
- Nauka polowania z sokołem
- Uczestnictwo w Off-Road
- Uczestnictwo w Highland Games

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.