Wyjazd integracyjny do Aten

Wycieczka dla firm do Aten

Ateny_wyjazdy_firmowe

1 dzień
Przelot z Polski do Aten. Przejazd z lotniska do centrum i objazd miasta (ok.1h30): Łuk Hadriana, Świątynia Zeusa, Stadion Olimpijski (15min- czas na zdjęcia), okazałe gmachy Uniwersytetu, Biblioteki Narodowej i Akademii Nauk, słynny plac Omonia wraz z arterią Ateńską, reprezentacyjna ulica Stadiou, Dom Heinricha Schliemanna, a także Ogród Narodowy z najwyższymi palmami w Grecji, Uroczysta Zmiana Warty przed Parlamentem. Zakwaterowanie w hotelu.
Wieczór grecki z kolacją i muzyką na żywo.
Ta tawerna muzyczna jest usytuowana w samym sercu historycznego centrum Aten (Plaka)
Neos Rias to tradycjonalna tawerna z pięknymi dekoracjami wykonanymi głównie z drzewa i kamieni.
Dzięki przytulnej atmosferze będziesz jeszcze bardziej delektował się grecką kuchnią oglądając przy tym typowe greckie show.
Grupa folklorystyczna zaprezentuje różne rodzaje greckich tańców w typowych dla danego regionu kostiumach. Między innymi będą to Sirtaki oraz Rebetilko przy czarujących dźwiękach muzyki, która na pewno Cię zaczaruje. Bogate i smaczne menu, oparte na tradycjonalnej greckiej kuchni oraz niskie ceny sprawią, że wieczoru z nami na pewno nie zapomnisz. Menu: greckie przekąski, różnorodne sałatki, souvlaki z wieprzowiną i ryżem, lody, ½ butelki domowego wina
Nocleg.
2 dzień
śniadanie. Wyjazd na jeep safari. W czasie wycieczki przejedziemy przez region Attyki. Podczas postoju będziemy mieli możliwość degustacji greckiego miodu i oliwy. Wycieczkę zakończymy na przylądku Sounion. Powrót do hotelu. Uroczysta kolacja z open barem. Nocleg
3 dzień
śniadanie. Czas na wypoczynek lub. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem czarterowym z Katowic
- 2 noclegi w hotelu 3* (pokoje 2-osobowe z łazienkami)
- 2 śniadania
- 1 wieczór grecki z kolacją i muzyką na żywo
- 1 uroczysta kolacja z open barem (2 godziny)
- udział w jeep safari
- zwiedzanie Aten
- opiekę pilota-przewodnika,
- ubezpieczenie KL, NNW TU Allianz
- transfer z/na lotnisko,

PROGRAM DODATKOWY
- rejs na 3 wyspy
- całodniowa wycieczka do Delf (z biletem wstępu i lunchem)
- nauka tańca greckiego zorba
- lekcja gotowania
- toga party w Archaion Gevsis
- pobytu w Adventure Park

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.