Wyjazd incentive do Nepalu

Wyjazdy firmowe do Nepalu

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Nepal-wyjazdy-incentive-travel

Dzień 1
zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot z Polski
Dzień 2
przylot do Katmandu (rano). Transfer z lotniska do hotelu, lunch. Po południu zwiedzanie atrakcji Kathmandu: głownego królewskiego placu Durbar Square, na którym znajduje się m.in. świątynia żywej bogini Kumari, zwiedzanie górującej nad miastem buddyjskiej stupy Swayambhunath Stupa zwanej Świątynią Małp ( Monkey Temple) z powodu żyjących w okolicy kompleksu licznych małp. Kolacja, nocleg.
Dzień 3
śniadanie. Rano lot nad Himalajami* kilkunastoosobowym samolotem wycieczkowym z widokiem na Everest. Przed południem zwiedzanie świątyni buddyjskiej Boudanath (jednej z najpiękniejszych stup na świecie!) w Katmandu i kompleksu świątyń hinduistycznych oraz budynków królewskich w Bhaktapur (światowe dziedzictwo UNESCO). Po południu przelot do Pokhary, spacer do świątyni buddyjskiej World Peace Stupa, z której rozciąga się widok na całe miasto i jezioro Fewa. Kolacja, nocleg
Dzień 4
O świcie spacer na wznoszące się nad miastem wzgórze Sarangot skąd podziwiać można wschód słońca nad Himalajami i przepiękną panoramę masywu Annapurny, w tym Dhaulaghiri, Annapurna South, Fishtail, Manaslu i inne siedmio- i ośmiotysięczniki. Po wschodzie słońca powrót do hotelu i po śniadaniu treking do Austrian Camp (nocleg w schronisku w pokojach dwuosobowych bez łazienek, potrzebne śpiwory) lub opcjonalnie zwiedzanie okolic Pokhary i nocleg w Pokharze w hotelu (w tym zwiedzanie: Tibetan Refugee Camp - obozu uchodźców z Tybetu i podziwianie ich pięknego rękodzieła, podziemnego kanionu i wodospadu David Fall, oraz wyrzeźbionej przez rzekę Seti jaskini Gupteswor Cave), kolacja, nocleg.
Dzień 5
śniadanie. Trek Austrian Camp - Pokhara + wycieczka łodzią po jeziorze Fewa, w tym wizyta w małej hinduistycznej świątyni Barahi znajdującej się na wyspie na środku jeziora. Wolne popołudnie lub opcjonalnie warsztat kuchni nepalskiej i degustacja przygotowanych przez uczestników potraw. Kolacja, nocleg.
Dzień 6
Śniadanie. Przejazd do parku narodowego Chitwan Park; atrakcje w parku, spotkanie z dziką przyrodą i zwięrzętami (obserwowanie słoni, aligatorów, nosorożców i dzikiego ptactwa), wieczorem program kulturalno-muzyczny ludności Tharu zamieszkującej Terai. Kolacja, nocleg.
Dzień 7
Śniadanie. Kąpiel słoni w parku Chitwan, po śniadaniu przejazd autobusem do Katmandu, kolacja pożegnalna wieczorem. Nocleg.
Dzień 8
Śniadanie. Przedpołudnie do własnej dyspozycji (zabiegi spa, zakupy, zmywalny tatuaż henną itp.), po lunchu wykwaterowanie, przejazd na lotnisko i wieczorem wylot do Europy.
Dzień 9
Przylot do Polski.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW ii KL TU Allianz
- opieka pilota
- Transfery
- 3 posiłki dziennie (śniadania, obiady, kolacje w postaci bufetu; napoje i alkohole przy lunchu i kolacji płatne dodatkowo)
- zakwaterowanie w pokojach 2 os. Hotele w Kathmandu i Pokharze (4 *) oraz w Chitwan Partk (3*)
- bilety lotnicze Kathmandu-Pokhara
- Transport oraz przewodnik anglojęzyczny podczas zwiedzania Kathmandu, Bhaktapur i Pokhary
- Transport między Pokharą - Chitwan - Kathmandu
- Wycieczka łódką po jeziorze Fewa w Pokharze
- Wejścia do muzeów
- Anglojęzyczny przewodnik podczas treku do/z Austrian Camp
- Program pobytu w Parku Chitwan
- Karta turysty TIMS
- Pozwolenie na trek w regionie Annapurna (ACAP)
- Opieka pilota/rezydenta
- Warsztat kulinarny z kuchni nepalskiej (obsługa, transport, produkty, kucharze, sprzęt)
- Pakiet brandingowy (agenda z planem wyjazdu na smyczach, etui na bilety, zawieszki na bagaż, odprawa przy dedykowanym stanowisku odpraw w Warszawie, tablice z logo firmy w autokarze)
CENA NIE OBEJMUJE:
- dopłaty do pokoju 1 os.
- Wizy (25 USD), aplikacja on line
- Napiwków
- Napojów (poza kawą/herbatą/wodą/sokami przy śniadaniu)
- Dodatkowych atrakcji i aktywności np. przelotu paralotnią w Pokharze, raftingu, zabiegów spa
- Lot nad Himalajami 230 USD od osoby płatny dodatkowo
- rafting (3-4 godziny) 40 USD od osoby (w tym transport, łodzie, kamizelki, kaski)
- wycieczka rowerowa (pół dnia wokół Kathmandu lub Pokhary) 30 USD od osoby (w tym wypożyczenie roweru górskiego*, przewodnik po okolicy)
- wycieczka motocyklowa offroad (pół dnia wokół Kathmandu lub Pokhary) 45 USD od osoby (w tym wypożyczenie motocykla* i przewodnik po okolicy)
- lot paralotnią w Pokharze (ok. 45-60 min, w tym sprzęt, instruktaż, opiekun) 130 USD od osoby

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.