Wyjazd incentive na karnawał do Rio de Janeiro

Wyjazd firmowy na karnawał do Rio de Janeiro

Jesteśmy biurem podróży z wieloletnim doświadczeniem, które zajmuje się profesjonalną i kompleksową obsługą firm. Organizujemy na zamówienie wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, incentive travel w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta. Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.
Brazylia-wyjazdy_incentive

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot z kraju. Przelot do Brazylii z międzylądowaniem na jednym z europejskich lotnisk.
Dzień 2
Przylot do Rio de Janeiro. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie.
Zapewniamy przejazd nowoczesnymi i dobrze wyposażonymi autokarami, najlepszymi dostępnymi w Rio.
Międzynarodowy port lotniczy w Galeao jest usytuowany 15 km z Governador`u. Nasi przewodnicy w drodze do hotelu podadzą Państwu wszelkie informacje dotyczące pobytu w Rio de Janeiro.
Lunch. Czas wolny na odpoczynek po podróży. Kolacja w restauracji Carretao Ipanema.
Dla chętnych wyjście do Rio Scenarium, jednego z najsłynniejszych klubów samby w Rio de Janeiro

Dzień 3
śniadanie w hotelu.
Wycieczka całodniowa na Sugar Loaf i Cocovado
Ta podróż odkryje przed nami słynne plaże Copacabana oraz Ipanema zabierając nas do centrum miasta przez park Flamenco. Jadąc z południowej części Rio zobaczymy między innymi posąg Chrystusa, górę Sugar Loaf oraz zatokę Guanabara. Zbliżając się do centrum przejeżdżamy przez przystań Maria de Gloria mijając z lewej strony kaplicę Nossa Senhora da Gloria do Outeiro usytuowaną na wzniesieniu. Centrum Rio jako pomieszanie historycznych budynków oraz nowoczesnych wieżowców jest centralnym punktem biznesowym Brazylii. Przejazd zatłoczoną ulicą Avenida Rio Branco zabierze nas do teatru Municipal, który jest w dwóch trzecich repliką paryskiej Opery wybudowany w 1909 roku. W dalszej części zwiedzimy stożkową katedrę, która jest połączeniem z niebiosami zwaną Roman Catholic Cathedral.
Wjazd kolejką linową na górę Sugar Loaf odbywa się w dwóch etapach. Pierwszy etap to wjazd na wzgórze, Urca na wysokości 220 metrów. Przechodząc kilkanaście metrów znajdziemy się przy kolejnej kolejce, która zabierze nas bezpośrednio na górę Sugar Loaf. Widok z wysokości 396 metrów zapewni niezapomniane wrażenia.
Lunch w restauracji Zozo

Pod koniec wycieczki znajdziemy się pod 40 metrową statuą Jezusa mając całą panoramę Rio w zasięgu wzroku. Widok jest naprawdę niesamowity.

Po powrocie do hotelu, późnym popołudniem czekają nas warsztaty samby.
Podzielimy grupę i będziemy organizować różne działania jednocześnie - od 10 do 15 osób każda grupa. Przygotujemy ich do karnawału. Tancerze będą uczyć klientów pierwszych kroków samby (30-45 minut każda grupa) Goście dowiedzą się, jak tworzyć własne maski karnawałowe (kobiety) i ozdobić swoje kapelusze (mężczyźni) (30 minut każda grupa) - będziemy korzystać z pomocy lokalnych artystów do instruowania
klientów. Specjalni wizażyści stworzą niepowtarzalny karnawałowy makijaż dla pań w około 30 minut każda grupa)

Kolacja. Wyjazd na sambodrom. Oglądanie pokazów szkół samby. Powrót do hotelu.
Brazylia-wyjazdy_incentive Rio Karnawał

Dzień 4
Śniadanie,. Wycieczka statkiem po zatoce. Lunch.
Udamy się do miasta Itacuruçá, położonego 1 ½ godziny jazdy od Rio de Janeiro, w regionie Mangaratiba/Saveiro, typowy statek, który wygląda jak szkuner, zawiezie nas do zatoki Sepetiba Bay. Zatoka to obszar bogaty w naturalne piękno, gdzie będziemy mogli zobaczyć delfiny, ogromne ryby, papugi, żółwia.
Zatrzymamy się na kąpiel w morzu, a następnie udamy się na pyszny lunch w hotelu Pierre. Będziemy mieli czas na odkrycie uroków wyspy.
Powrót do Rio de Janeiro. Kolacja . Nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. Czas wolny. Wyjazd na zakupy do jednego z najważniejszych centrów handlowych w Rio de Janeiro - Rio Sul Shopping Mall lub centrum handlowego Barra. Wycieczka jeepami do faveli. Kolacja. Nocleg.
Dzień 6
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem z międzylądowaniem
- opieka pilota
- Ubezpieczenie Allianz KL 20 tys. EUR, NNW 5 tys. EUR
- 4 noclegi w hotelu 4*, w pokojach 2 os.
- śniadania i kolacje zgodnie z programem
- Transfery zgodnie z programem
- Zwiedzanie Sugar Loaf i Corcovado z lunchem
- rejs statkiem z lunchem
- warsztaty samby w hotelu
- wycieczka do faveli jeepami

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.