Wyjazd incentive travel na Sri Lankę

Wycieczka firmowa na Sri Lankę

Organizujemy wyjazdy firmowe i incentive travel na zamówienie.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm.Przygotowujemy wycieczki dla firm, integracyjne, motywacyjne w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.Nie czekaj! Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.
Sri_Lanka_wyjazd_incentive
Dzień 1 Kolombo-Negombo-Dambulla-Habarana-Dambulla
Zbiórka n lotnisku w Warszawie. Przelot na Sri Lankę z międzylądowaniem w jednym z europejskich portów. Przylot na Międzynarodowe Lotnisko Bandaranayaka. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem.
Po śniadaniu wyjazd do rezerwatu dla słoni w Pinawela (około 2 godzin).
Każdy otrzyma orzeźwiające ręczniki i wodę mineralną (500 ml).
Przerwa na kawę i herbatę w Pinnawela.
Rezerwat dla słoni w Pinnawela - powstał w 1975 roku, jest domem opuszczonych i rannych słoni. Obecnie znajduje się tutaj ponad 40 słoni. Przeżyjemy tu niezwykłe doświadczenia.

Następnie przejazd do Habarana (czas trwania przejazdu 3,5 godziny).
Zakwaterowanie w hotelu.
Przywitanie grupy przez dwóch perkusistów i pokaz tańców tradycyjnych, dla każdego uczestnika koktajl.
Obiad w hotelu. Czas wolny.
Opcjonalnie: Mecz krykieta po południu. Grupa zostanie podzielona na zespoły (po 11 graczy).
Kolacja w hotelu
Nocleg w Chaaya Village w Habarana lub podobnym.
Dzień 2, Habarana
Śniadanie w hotelu (śniadanie w formie bufetu). Następnie przejazd na słoniach (czas trwania 1,5 godziny).
Każdy uczestnik otrzyma chustę i koszulkę. Uczestnicy otrzymają butelkę wody mineralnej (500 ml) i banany, którymi będziemy karmić słonie.

Podczas powrotnej jazdy program dotyczący obsługi słoni trwający 1 godzinę.
Program odbędzie się na małej rzece w Habarana. Uczestnicy przywitani są w tradycyjny sposób przez perkusistów. Nasz przewodnik wytłumaczy nam kilka aspektów dotyczących słoni. Będziemy uczestniczyć w myciu słoni w rzece, karmieniu, wydawaniu komend i w końcu będziemy mogli pojeżdżic na słoniach. Na koniec zostanie wręczona licencja obsługi słonia.
Następnie trekking do Hiriwaduna.
Wędrówka zaczyna się niesamowitym spacerem z Wewa do punktu, gdzie skorzystamy z "oruwa", jest to tradycyjna łódź lokalnych mieszkańców, podobna do katamaranu. Po przepłynięciu jeziora będziemy mogli obserwować niesamowite ptaki, motyle, możliwa obserwacja krokodyli.
Przyjazd do miejsca, w którym serwowany będzie obiad. Na powitanie kokosowy drink.
Typowy obiad w pobliżu jeziora (teren otwarty, czas trwania ok 1 godziny).

Początek konkursu herbacianego.
Grupa podzielona zostanie na zespoły. Każdy zespół będzie musiał zagotować wodę tradycyjną metodą za pomocą drewna opałowego, zalać szklankę herbaty, wypić jedną filiżankę i udać się w wyścig wołami.
Powrót do miejscowego hotelu.
Wolny wieczór w hotelu. Kolacja grillowa.
Nocleg w Chaaya Villager w Habarana lub podobnym.
Dzień 3, Habarana - Sigiriya - Minnaryia - Dambulla
Śniadanie w hotelu (śniadanie w formie bufetu).
Po śniadaniu wyjazd do Sigiriya, będziemy się wspinać na Fortecę, która znajduje się na skałach ( czas trwania 2 godziny).
Butelka wody mineralnej (500 ml) dla każdego uczestnika.

Sigiriya - Dla Cejlończyków miejsce historyczne, związane z ich władcami, żyjącymi tu ponad 1500 lat temu, pałac zbudowany na szczycie skał, powstał dzięki Królowi Kassapa, który przeniósł stolicę z Anuradhapura do Sirgitya, pałac otoczony był fosą, wnętrza zamku zdobią niesamowite freski. Świetny punkt widokowy na całą okolicę i niedostepną dżunglę, a dla każdego turysty niebywały kunszt starożytnych rzeźbiarzy i malarzy. Imponujące potężne łapy lwa (jedyna pozostałość po figurze wyrytej pracą miliona niewolników) strzegą wejścia po stromych schodach. Kiedyś wychodziło się na górę przez lwią paszczę. Na sczycie są ruiny, a niegdyś znajdował się tu wspaniały pałac i ogród z basenem. Na jednej z klatek schodowych zobaczymy starożytne dzieła Sinhala.
Obiad w hotelu, Sigiriya.
Następnie Jeep Safari do parku Narodowego Minneriya.
Park Narodowy Minneriya - W obrębie Pollonaruwy wytyczono Park Minneriya. Został wytyczony wokół sztucznych zbiorników wodnych. Tu też są duże szanse na zobaczenie dziko żyjących słoni. Park leży bowiem na trasie wędrówki tych olbrzymich zwierząt. Na wyspie żyją bardzo różne zwierzęta. Od słoni i lampartów po wiewiórki, nie brakuje też pięknych ptaków, w tym wielu rzadkich gatunków. Sri Lanka szczyci się także wielkim bogactwem gadów. Występują tutaj dwa gatunki krokodyli, przypływają trzy gatunki żółwi, występuje 80 gatunków węży i mnóstwo jaszczurek, od maleńkich gekonów bo wielkie warany. Bogactwo flory i fauny zapiera dech w piersiach i choć żeby zobaczyć dzikie słonie trzeba kilka godzin jeździć w upale to mimo wszytko warto. Widoki w Parku Minneriya przypominają żywcem te z filmu Park Jurajski.

Przejazd do hotelu. Kolacja w hotelu.
Nocleg w Chaaya Villager, Habarana lub podobnym.
Dzień 4, Habarana - Matale - Kandy
Śniadanie w hotelu (śniadanie w formie bufetu).
Po śniadaniu przejazd do Kandy, po drodze zwiedzanie Ogrodu Przypraw w Matale.
W ogrodzie uzyskamy szczegółowe informacje na temat przypraw, każdy uczestnik będzie miał 15-minutowy masaż, możemy wsiąść się na drzewo kokosowe, będziemy gotować przy użyciu przypraw z ogrodu, na zakończenie czas wolny na zakupy.
Konkurs na odgadywanie przypraw (1 godzina).
Uczestnicy odwiedzą ogród przypraw. Będziemy brać udział w przygotowaniu tradycyjnego posiłku przy użyciu przypraw. Po spożyciu posiłku wypełnimy ankietę na temat przypraw. Następnie 15-minutowy masaż dla każdego.

Wyjazd do Kandy.
Jazda took-tokk w Wattagama.
Took took to 3-kołowy skuter, w każdym tokk took mogą być maksymalnie 2 osoby.
Pojazdy mogą być udekorowane flagami firmowymi. Na zakończenie jazdy każdy otrzymuje w nagrodę napój kokosowy.
Lunch w formie bufetu w lokalnej restauracji w Kandy.
Po lunchu wizyta w Muzeum Gem.
Wizyta w Świątyni Zębów.
W Kandy znajduje się ważna dla wyznawców buddyzmu Świątynia Zęba (Dalada Maligawa) z IV wieku, w której przechowuje się ząb Buddy. Świątynia stanowiła w przeszłości część kompleksu pałacowego władców królestwa Kandy. Przewodnik opowie nam krótką historię świątyni, grupa otrzyma bukiet kwiatów i lampy naftowe, które zostawimy w świątyni.

Wieczorem podczas kolacji odbędzie się pokaz tradycyjnego tańca oraz skosztujemy przysmaki Sri Lanki, które są przygotowywane na oczach klientów. Podczas wieczoru zaprezentowane zostanie spektakl z chodzeniem po rozgrzanych węglach. Nasi klienci zostaną ubrani w tradycyjne stroje miejscowe, mężczyźni w sarong a kobiety w sari.
Nocleg w Chaaya Citadel w Kandy lub podobnym.
Dzień 5, Kandy - Kithulgalla - Kolombo
Śniadanie w formie bufetu w hotelu.
Wyjazd do Kithulagalla, po południu Rafting i zwiedzanie fabryki herbaty.
Rafting dostarczy nam niesamowitych emocji na białych wodach rzeki Kelani, poczujesz dreszcz emocji i przypływ adrenaliny. Ta niezwykle czysta rzeka znajduje sie w samym sercu rezerwatu przyrody i wpada przez wąwóz tuz nad Kitulgala. Przepiękna sceneria została użyta w filmie " Most na rzece Kwai".
Lunch w formie bufetu w lokalnej restauracji w Kitulgala.
Po lunchu udamy się do Kolombo.
Kolacja w hotelu.
Nocleg w hotelu Ramada Hotel w Kolombo lub podobnym.
Dzień 6, Kolombo - Negombo
Po śniadaniu
Zwiedzanie Kolombo (czas trwania ok. 1 godzina).

Kolombo - przejazd przez miasto, przez Ogrody Cynamonowe. Odwiedzimy fort, centrum administracyjne i garnizon wojskowy, Sea Street, dzielnicę w Pettah, bazar, gdzie zobaczymy też świątynię hinduistyczną i holenderski kościół Wolfendhala z 1749 roku. Odwiedzimy też Bmich, zobaczymy replikę Avukana Buddy i Plac Niepodległości.
Lunch w formie bufetu w lokalnej restauracji w Kolombo.
Przejazd do Negombo i wieczorny wypoczynek na plaży.
Kolacja z daniami z owoców morza.
Nocleg w Jetwing Sea w Negombo lub podobnym.
Dzień 7, Negombo
Po śniadaniu zwiedzanie miasta. Wieczorem wycieczka łodziami.
Nocleg w Jetwing Sea w Negombo lub podobnym.
Dzień 8, Negombo - lotnisko
Po śniadaniu transfer na lotnisko, wylot.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
- opieka lokalnego przewodnika
- 7 noclegów w hotelu, w pokojach 2 os.
- wyżywienie 3 x dziennie
- bilety wstępów do zwiedzanych obiektów

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.