Wyjazd incentive travel do Walii

Wyjazd firmowy do Walii

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Walia_wyjazdy_incentive
Dzień 1
Poranny przylot do Londynu.
Przejazd na zachod do miasta Hereford, w którym znajduje się muzeum napoju alkoholowego o nazwie cider (jabłecznik). Zwiedzanie muzeum – możliwość poznania historii oraz tajników wytwarzania cidru.
Przejazd do farmy, gdzie produkowany jest Gwatkin Cider. Możliwość degustacji różnych odmian napoju jabłkowego (cider) oraz gruszkowego (perry), a także jego zakupu.
Lunch.
Przejazd na wizytę w destylarni Penderyn Distillery, zlokalizowanej na obrzeżach parku narodowego Brecon Beacons. Udział w specjalnym zwiedzaniu z przewodnikiem (premium distillery tour). Możliwość poznania tajników wytwarzania whisky w Walii, a także różnic pomiędzy szkocką, irlandzką oraz walijską whisky. Wizyta kończy się degustacją single Malt whisky.
Przejazd do hotelu w Cardiff. Kolacja. Nocleg.
Dzień 2
Przejazd na obszar jedynego w Wielkiej Brytanii parku narodowego, zlokalizowanego na
wybrzeżu – Pembrokeshire Coast National Park.
Wzięcie udziału w niezapomnianej aktywności, jaką jest ‘coasteering’ – skakanie ze skały na skałę oraz do morza, połączone ze wspinaniem oraz pływaniem, w towarzystwie doświadczonego instruktora, dbającego o zapewnienie bezpiecznych warunków.
Uczestnicy zostają wyposażeni w odpowiedni strój – zimowa pianka, kamizelka ułatwiająca utrzymanie się na wodzie, kask, a także specjalne neoprenowe rękawice i skarpety. Wymagana jest przeciętna sprawność i kondycja fizyczna.
Po przygotowaniu się do aktywności uczestnicy wyruszają w towarzystwie instruktora na rozpoczęcie niezapomnianej przygody. Mają do pokonania pewną trasę (trasy są wcześniej wybrane i przygotowane przez organizatorów). Trawersują wzdłuż ściany klifów, wspinają się na nie, skaczą do wody, lub ze skały na skałę, pływają, a nawet eksplorują morskie jaskinie. Instruktor dba o wybór odpowiednich miejsc, gdzie warunki są bezpieczne dla uczestników. Coasteering stwarza możliwość wypoczynku i odreagowania wśród dzikiej przyrody, z dala od cywilizacji.
Lunch.
Powrot do Cardiff.
Spacer po mieście, kolacja i wieczor w pubie.
Powrot do hotelu, nocleg.
Dzień 3
Rano przejazd do Caerphilly – zwiedzanie wspaniałego średniowiecznego zamku.
Transfer do Londynu.
Lunch.
Przejażdżka motorówką po Tamizie w stylu Jamesa Bonda.
Zakwaterowanie w hotelu.
Panoramiczny objazd miasta
Udział w bankiecie średniowiecznym (4-daniowa kolacja z winem i tańcami) w towarzystwie całej świty króla Henryka VIII lub podziwianie psów podczas psich wyścigów na Stadionie Wimbledon.
Kolacja będzie serwowana w czasie wyścigów.
Powrót do hotelu. Nocleg.
Dzień 4
Czas wolny.
Transfer na lotnisko.

CENA OBEJMUJE:
Przelot samolotem
Ubezpieczenie NNW i KL
Opiekę pilota
3 noclegi w pokoju dwuosobowym w hotelach 5* ze śniadaniem
Przejazd autokarem według programu (3 x caly dzień + 1 wieczorny transfer)
Transfer na lotnisko
3 x lunch (bez napojow) i 2 x kolacja (z 1 kieliszkiem wina lub 1 kuflem piwa)
Udział w Medieval Banquet (4-daniowa kolacja z winem) lub kolacja podczas oglądania psich wyścigów
Bilety wstępu do:
-Cider Museum
-Penderyn Distillery
-Caerphilly Castle
Udział w ‘coasteering’ wraz z ubraniem ochronnym
Przejażdżka motorówką po Tamizie

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.