Wyprawa na zieloną wyspę. Wycieczka incentive do Nowej Zelandii

Incentive Travel do Nowej Zelandii

Organizujemy wyjazdy firmowe i incentive travel na zamówienie.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm.Przygotowujemy wycieczki dla firm, integracyjne, motywacyjne w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.Nie czekaj! Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Nowa_Zelandia_wyjazdy_incentive
Dzień 1 Wylot z Polski
Zbiórka na Międzynarodowym lotnisku w Warszawie, w hali odlotów. Wylot z Warszawy przez europejski port tranzytowy do Azji.
Dzień 2 Tranzyt przez Port Azjatycki
Przylot do Azji. Zmiana samolotu i wylot na Półkulę Południową do Nowej Zelandii.
Dzień 3 Przylot do Auckland (D)
Przylot do Auckland – największej aglomeracji Nowej Zelandii. Spotkanie z przedstawicielem kontrahenta na lotnisku. Zwiedzanie miasta do doby hotelowej (14.00). Wjazd na punkt widokowy Mt Eden, z którego roztacza się widok na Auckland, ewentualnie punkty z dnia następnego. Powitalna kolacja na wieży skytower.
Dzień 4 Zwiedzanie Auckland i okolice (B)
Przejazd na najpopularniejszą plażę miejską Mission Bay. Zwiedzanie kolonialnej w stylu dzielnicy Parnell z zachowanymi drewnianymi domami i willami z epoki wiktoriańskiej. Przejazd do znanych z pięknej roślinności Ogrodów Zimowych w największym parku miejskim Auckland Domain. Wyjazd z Auckland. Degustacja win w lokalnej winnicy, następnie przejazd na czarne piaszczyste plaże Morza Tasmana. Oglądanie położonej na klifie morskim kolonii ptaków. Powrót do Auckland, czas wolny.
Dzień 5 Zwiedzanie jaskiń Waitomo, oraz centralnej części Wyspy Północnej (B)
Po śniadaniu wyjazd z Auckland. Przejazd poprzez bogate rolnicze tereny rejonu Waikato wzdłuż rzeki o tej samej nazwie do Waitomo. Zwiedzanie wapiennych jaskiń, płynięcie łodzią podziemną rzeką, oglądanie świetlików. W godzinach popołudniowych przyjazd do Rotorua.
Dzień 6 Zwiedzanie Rotorua (B, D)
Po śniadaniu zwiedzanie Rotorua. Przejazd nad malownicze jeziora Zielone Rotokakahi, Niebieskie Tikitapu i Tarawera, położone wśród gęstego buszu nowozelandzkiego. Oglądanie ogromnych drzew paprociowych, przypominających klimaty parku jurajskiego. Postój nad jeziorem Tarawera, nad którym wznosi sie wulkan o tej samej nazwie, którego wybuch w końcu XIX wieku spowodował śmierć 150 osób. Przejście po parku z ogromnymi czerwonymi sekwojami. Zwiedzanie Parku Kuirau, z gorącym jeziorem i licznymi źródłami błotnymi i z goraca woda. Przejazd do kolejnego parku geotermalnego i wioski Te Puia. Oglądanie najbardziej aktywnego gejzera kraju –Pohutu, starej wioski maoryskiej i słynnego ptaka nielota – kiwi, symbolu Nowej Zelandii. Spacer po promenadzie nad jeziorem Rotorua – oglądanie czarnych łabędzi licznie zadomowionych na jeziorze oraz wioskę Ohinemutu. Wieczorny koncert maoryski wraz z tradycyjną kolacją.
Dzień 7 Przelot na Wyspę Południową (B, D)
Po śniadaniu, transfer na lotnisko. Przelot do Queenstown – perełki Wyspy południowej Nowej Zelandii. Zwiedzanie okolicy. Wieczorem wjazd na szczyt Boba, z którego rozpościera się panorama miasta. Kolacja w Restauracji na szczycie.
Dzień 8 Korzystanie z atrakcji Queenstown (B)
Po śniadaniu zwiedzanie regionów centralnego Otago. Oglądanie historycznego mostu Kawarau, z którego, dla chętnych, jest okazja na skok z Bungy (fakultatywnie). Degustacja win w lokalnej winnicy. Powrót do Queenstown, czas wolny na korzystanie z fakultatywnych atrakcji miasta np. lot helikopterem z lądowaniem na wysokości 2000m, spływ szybkimi motorówkami itd.
Dzień 9 Park Narodowy Fiordland (B)
Po śniadaniu wyjazd z Queenstown. Przejazd przez Te Anau do Parku Narodowego Fiordland wpisanego na listę UNESCO. Przepłynięcie statkiem po fiordzie do Morza Tasmana. Powrót do Queenstown.
Dzień 10 Przejazd z Queenstown do Christchurch (B)
Śniadanie, następnie wyjazd z Queenstown. Przejazd poprzez malownicze tereny Otago. Oglądanie z brzegu jeziora Pukaki najwyższego szczytu w Alpach Południowych – Aoraki/Mt Cook. Dalszy przejazd do Jeziora Tekapo. Oglądanie słynnego kamiennego kościòłka wybudowanego wspólnie przez trzy wyznania chrześcijańskie oraz statuetki psa – pomocnika człowieka. W godzinach popołudniowych przyjazd do regionów Christchurch.
Dzień 11 Wylot z Nowej Zelandii (B)
Po śniadaniu transfer na lotnisko. Rejestracja na samolot, wylot z Nowej Zelandii.
Dzień 12 Przelot do Europy
Dalszy przelot do Warszawy ze zmianą samolotu w jednym z portów lotniczych w Europie.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL
- opieka pilota
- Noclegi w sprawdzonych hotelach 4*
- Pełne śniadania gotowane na całej trasie
- Obiekty turystyczne:
-Powitalna kolacja na wieży Skytower
-Degustacja wina w Auckland
-Zwiedzanie jaskiń Waitomo
-Zwiedzanie parku geotermalnego Te Puia
-Koncert maoryski z kolacją
-Wjazd na punkt widokowy w Queenstown z kolacją
-Degustacja wina w Queenstown
-Rejs statkiem po fiordzie Milford
- Serwis licencjonowanego polskojęzycznego przewodnika w Nowej Zelandii
- Wysokiej jakości autokar z kierowcą na realizacje trasy.