Wyjazd incentive do Meksyku

Incentive travel do Meksyku

Jesteśmy biurem podróży z wieloletnim doświadczeniem, które zajmuje się profesjonalną i kompleksową obsługą firm. Organizujemy na zamówienie wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, incentive travel w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta. Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Meksyk_wyjazdy_incentive_travel
Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Meksyku. Przylot do Cancun. Transfer do hotelu. Nocleg.
Dzień 2
Śniadanie. Przejazd na przystań w Cancun i rejs na Wyspę Kobiet.
Czas wolny na karaibskiej plaży Playa Norte, możliwość opcjonalnie zwiedzenia lub opłynięcia wyspy: snorkeling, pływanie z delfinami, przejażdżka meleksami, etc.
Powrót do Cancun
Kolacja w hotelu z występem tancerzy salsa. Nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Przejazd do stolicy nowego Państwa Majów, obecnie na liście Siedmiu Nowych Cudów Świata – Chichén Itzá.
Zwiedzanie zespołu architektonicznego: Obserwatorium Astronomiczne, Święta Cenota, Boisko do Gry w Pelotę, Ołtarz Czaszek, Świątynia Wojowników, Piramida Kulkulkana, itd.

Wieczorem wyjazd do najlepszego klubu w Cancun –Coco Bongo
Klub i dyskoteka Coco Bongo może pomieścić do 1 800 osób. Jest położony w sercu tętniącej życiem strefy hotelowej. Siedzenia usytuowane są na wielu poziomach. Idealne miejsce dla osób kochających taniec w rytmie rock&roll'a i salsy, a także lubiących zabawę przy dźwiękach lat 70. i 80., Dance, Trance, Hip Hop i Elektro. Wszystko to powoduje, że jest to najbardziej ekscytujący i wyjątkowy punkt na mapie Cancun. Dodatkowe atrakcje zapewniają show prezentowane każdego wieczoru, takie jak popisy akrobatyczne, taniec na barze, videoklipy wyświetlane na wielkim ekranie, zespoły na żywo, obsługa DJ'a i wiele innych. Całość wzbogacana jest oświetleniem i nagłośnieniem najnowszej technologii.
Dodatkowo występy znanych artystów np. Shakira. Miejsca w strefie VIP, open bar.
Zobacz filmy o Coco Bongo

Dzień: 4
Przejazd jeepami wzdłuż karaibskiego wybrzeża do Tulum, gdzie będzie można zwiedzić zbudowane przez Majów na nadmorskich skałach miasto--świątynię, będące równocześnie jedyną nadmorską twierdzą.
Wyprawa samochodami terenowymi do wioski rybackiej Punta Allen znajdującej się na terenie pięknego rezerwatu biosfery Sian Kaan wpisanego na Listę UNESCO. Rejs łódkami motorowymi po rezerwacie.
Podziwianie przepięknej nadmorskiej fauny, ptactwa wodnego jak również możliwość obserwacji
delfinów i żółwi w ich środowisku naturalnym. Pływanie, nurkowanie z maską i rurką w wodach Morza Karaibskiego. Obserwacja podwodnego życia rafy koralowej. Powrót do miasteczka. Obiad. Odpoczynek.
Powrót jeepami do Cancun.

Dzień 5-6
Ekstremalna wyprawa w dżunglę Majów
Wyprawa dla osób, które szukają wrażeń oraz pragną poznać faunę i florę Jukatanu. Jest to najbardziej ekstremalna wyprawa na Jukatanie.
Rano załadujemy się do naszego terenowego Mercedesa Benz Unimog 4x4 i udamy się poprzez dżunglę do Rancho San Felipe. Tam wejdziemy w niesamowity Sac-Actun system cenot, podziemnych jaskiń wapiennych o długości ponad 154 km. Będziemy nurkować w Nohoch Nah Chichh, w krystalicznej wodzie, w otoczeniu wspaniałych formacji skalnych i tysiąca stalagmitów i stalaktytów. Następnie przejedziemy przez las deszczowy do Yaxmuul, gdzie popływamy w unikanym naturalnym basenie i chwilę odpoczniemy. Następni "polatamy" na linach w dżungli i na koniec weźmiemy udział w tradycyjnej ceremonii oczyszczania Majów.

Dzień 7
Wyprawa do Parku Xplor.
Bardzo bogata i bezpieczna oferta dla ludzi lubiących przygodę. Przejazdy 11 tirolesami na umiejscowionymi na rożnych wysokościach, mosty wiszące, rafting w cenocie, pływanie podziemną rzeką w krainie stalagmitów, stalaktytów i stalagnatów, spacer po jaskiniach, podziwianie fauny i flory dżungli jukatańskiej, 5 km podroż amfibią przez dżungle, jaskinie i spektakularne szlaki pozwalające poznać piękno Jukatańskiej przyrody, zjeżdżalnie wodne - to tylko niektóre atrakcje oferowane przez bogaty pakiet Parku Xplor.

8 dzień
wylot do Polski.

CENA OBEJMUJE:

- przelot samolotem z międzylądowaniem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
- 7 noclegów w hotelu 5*, w pokoju 2 os. Z widokiem na ocean
- wyżywienie All inclusive
- opieka pilota
- całodniowy rejs na Isla Mujeres
- całodniowa wycieczka do Chichen-Itza
- wyjazd do Coco Bongo, z Premium open barem i rezerwacją miejsc
- wycieczka jeepami do Tulum
- całodniowa wycieczka Jungla Maya
- całodniowa wycieczka do Parku Xplor

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.