Wyjazd incentive do Jordanii

Wyjazd incentive do Jordanii

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Jordania_wyjazdy_incentive
Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Jordanii. Przylot na lotnisko Queen Alia. Transfer do Ammanu.
Kolacja i nocleg.
Dzień 2
Śniadanie. Wyjazd do Madaby, wspominanej w Biblii jako Medba. Miasto słynie z posiadania jednych z najwspanialszych z rejonie mozaik bizantyjskich. W Kościele Św. Grzegorza można obejrzeć najstarszą istniejącą mapę Palestyny wykonaną w formie mozaiki ok. 560 r. Przejazd i wejście na górę Nebo, skąd Mojżesz miał zobaczyć ziemię obiecaną, a skąd dziś można podziwiać panoramę na Morze Martwe, Dolinę Jordanu i samą rzekę, Jeruzalem i Jerycho. Na górze stoi obecnie klasztor i kościół Franciszkanów zbudowany na ruinach starszego. Zachowały się też dobrze duże fragmenty mozaik z okresu bizantyjskiego. Zejście i kąpiel w Morzu Martwym. Lunch. Przejazd do górującego nad miastem Pałacu Kerak z XII w. Leżącego na dawnym szlaku karawan między Egiptem a Syrią. Kontynuacja podróży do Petry. Zakwaterowanie. Kolacja i nocleg w hotelu.
Dzień 3
Po śniadaniu w hotelu zwiedzanie Petry, najwspanialszej z turystycznych atrakcji w Jordanii. Wyrzeźbione w piaskowcowych klifach monumentalne świątynie, klasztory, teatry, grobowce i nekropolie pokryte z biegiem czasu różnorodnymi kolorami przez działanie erozji zapierają dech w piersiach. Następnie przejazd do Wadi Rum spektakularnej pustynnej doliny utworzonej przez masywy piaskowców, których strome, klifowe ściany sięgają 500 m wysokości. Wędrujące tym szlakiem karawany na przestrzeni stuleci pozostawiały na skałach inskrypcje w starożytnych językach. Kolacja i nocleg na kempingu, gdzie będziecie mieli Państwo skorzystania z olśniewającego widoku na nocne niebo z Wadi Rum.
Dzień 4 Wadi Rum – Amman
Po śniadaniu trzygodzinna wyprawa jeepami na zwiedzania niesamowitego terenu i pustyni, którą T.E. Lawrence opisał „ Ogromna, rozbrzmiewająca echem i boska”. Po lunchu transfer do Ammanu na kolację i nocleg.
Dzień 5
Po śniadaniu transfer na lotnisko. Powrót.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opiekę pilota
- lekcji gotowania w Petrze
- 2 noclegi w Ammanie w hotelu 4*, w pokojach 2 os.
- 1 nocleg w Petrze w hotelu 4*, w pokojach 2 os.
- 1 nocleg na campingu na pustyni Wadi Rum
- 3 godzinne jeep safari po Wadi Rum
- kąpiel w Morzu Martwym z lunchem
- wstęp do Petry wraz z wynajmem koni
- lunche dnia 2,3,4
- transfery
- bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
- opiekę lokalnego przewodnika
- wodę i owoce podczas transferów

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.