Wyjazd incentive do Japonii

Incentive Travel do Japonii

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel).Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów firmowych na zamówienie.Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Japonia_wyjazdy_incentive_9
Dzień 1
Przylot na lotnisko Narita.
Po formalnościach związanych z przylotem, transfer prywatnym autokarem do hotelu w Tokio. Pokoje będą dostępne od regularnych godzin początku doby hotelowej.
Kolacja w lokalnej restauracji.
Dzień 2 Tokio
Całodniowe zwiedzanie Tokio prywatnym autokarem z przewodnikiem:
-zwiedzanie Świątynia Asakusa Kannon i Nakamise ulicę sklepową Sensoji jest najstarszą i najbardziej imponującą świątynią w Tokio. Główna sala została wybudowana w 645, znajduje się tam mały złoty posąg Kannon, bogini miłosierdzia. Posąg został umieszczony w holu głównym, gdzie pozostaje do dziś. Świątynia była zniszczona w nalotach z dnia 10 marca 1945 roku, a obecna budowla jest rekonstrukcją z 1958. W obrębie świątyni panuje zgiełk ludzi modlących się, kupując los, robiących zakupy lub zwiedzających. Wiele przychodzi po lecznicze działanie kłębów dymu z urny z brązu przed głównym holem. Ludzie wcierają dym w stawy w nadziei na złagodzenie bólów.
- Akihabara (Elektryczne Miasto)
Elektryczne Miasto Akihabara jest światowym najlepszym placem zabaw dla miłośników elektroniki i komputerów osobistych i gdzie, jak się mówi, każde urządzenie elektroniczne, jakie zostało wyprodukowane jest dostępne. Sprzęt, oprogramowanie, części, towary używane, wszystko to można znaleźć w cyfrowej krainie czarów. Wyroby elektroniczne można kupić w rozsądnych cenach, a jeśli kupujących uważa, że ceny są za wysokie, można się targować. Wiele sklepów posiada usługi Duty-Free dla zagranicznych turystów.
- Lunch w lokalnej restauracji
- Kaplica Meiji Jingu
Meiji Jingu jest to kaplica Sinto poświęcona cesarzowi Meiji i żonie cesarza Shoken, pradziadków obecnego cesarza. Cesarz Meiji zmarł w 1912,a cesarzowa Shoken, w 1914 roku. Świątynię zbudowano w 1920 roku, składa się z trzech obszarów: Naien, Wewnętrzne Precincts, znajdują się tu budynki świątyni; Gaien lub zewnętrzne Precincts, w nim obiekty sportowe i Galeria Pamięci Meiji i Sala Pamięci Meiji. Sanktuarium rozciąga się na 700 tysięcy metrów kwadratowych obejmujących las, 120.000 drzew 365 gatunków ofiarowanych przez ludzi z całej Japonii. Zapaśnicy sumo, kiedy podnoszeni są do rangi Wielkiego Mistrza, przedstawia pokaz swoich umiejętności w Meiji Jingu. Dla wielu japońskich sanktuarium jest zarówno duchowym domem i oazą w Tokio.
- Plac Pałacu Cesarskiego (przejazd)
Plac Pałacu Cesarskiego składa się z fosy i przestronnego placu między wschodnią stroną Pałacu Cesarskiego i budynków biura Marunouchi. Po obu stronach drogi przez środek placu rozciąga się trawnik z lasem sosnowym. W północnej części placu stoi fontanna upamiętniająca małżeństwo cesarza i cesarzowej. Na południu jest z brązu statua Kusunoki Masashige, XIV-wiecznego samuraja lojalnego wobec cesarza.
- Ginza
Ginza to Pola Elizejskie Tokio. Ulice tu zawsze są modne i awangardowe. Na początku ery Meiji latarni gazowych i tramwaje przyniosły sławę temu terenowi. W Taisho Era "modni chłopcy" i "modne dziewczęta" przychodzili do Ginza, aby tańczyć Charlestona. W faszystowskich czasach, młodych oficerów dumnie maszerowali wzdłuż ulicy. Podczas nalotów powietrznych II Wojny Światowej zniszczono dzielnice przeżyła tylko wieża zegarowa Hattori, ale obszar ten został całkowicie odbudowany po wojnie i szybko odzyskał swój dawny prymat. W budynek Sony wystawione są wszystkie najnowsze produkty. W Ginza znajduje się również wspaniały teatr Kabukiza, gdzie codziennie wystawiane są tradycyjne spektakle.
Powrót do hotelu.
Wieczorem, kolacja w lokalnej restauracji w okolicy Odaiba, przejazd przez Tęczowy Most.
Dzień 3 Wycieczka do Nikko
Przejazd do Nikko Nikko i zwiedzanie:
-Dwie kaplice i jeden świątyni Nikko (kaplica Toshogu, kaplica Futarasan, i świątynia Rinnoji)
Kaplica Toshogu poświęcona jest Ieyasu, założycielowi szogunatu Tokugawa. Została ukończona przez Iemitsu, trzeciego shoguna Tokugawa w 1636 roku. Wspaniały wystrój, wspaniałe kolory i bogactwo w złoto i srebro. Nad stajnią dla świętych koń znajduje się rzeźba Trzech Małp o których mówi się "Nie widzą zła, nie słyszą zła i nie mówią zła", jako, że po kolei zakrywają oczy, usta i uszy. Japończycy mają takie powiedzenie: "Nie mów Kekko (wspaniały), nie widząc Nikko", wynika to z lokalizacji Toshogu w Nikko.
Rinnoji jest jednyą z niewielu pozostałych świątyń w Nikko, a jej hol główny, zbudowany w 1648 roku, jest największym historycznym budynkiem tam się znajdującym. Świątynia znajduje się po obu stronach głównego podejście do Kaplicy Toshogu. W jej głównym holu znajdują się trzy drewniane złocone buddyjskie statuy większe niż osiem metrów wysokości. Sturęki Kannon jest po prawej stronie, Amida-nyorai w centrum, i Bato Kannon po lewej stronie. Ulysses S. Grant przebywał w świątyni przez osiem dni, w czasie podróży dookoła świata w 1879 roku.
Kaplica Futarasan jest w niewielkiej odległości od Kaplicy Toshugu, poświęcona trzem bóstwon Shinto. Brama Torii jest z brązu i ma 6,6 m wysokości. Oratorium po prawej, i Główny Hol są ważne dla kulturalne. Antyczna latarnia z brązu, zwana Latarnią Chchlika, stoi na południowo-zachodnim narożniku ogrodzenia wokół hali głównej. Według legendy, kiedyś przyjęła kształt goblin i zostałą uderzona mieczem szermierza. Zarysowania na latarni są przedstawiane, jako dowód potwierdzający legendę. Mówi się, że Św. Kobo zasadził duże sosny stojące przy oratorium.
Emocjonujący przejazd drogą Irohazaka z 20 serpentynami do Jeziora Chuzenji utworzonego przez wybuch góry Nantai.
- Jezioro Chuzenji
Jezioro Chuzenji jest to duże typowe wysokogórskie jezioro i jest znane z pięknych liści wzdłuż jego brzegu w jesienią. Nikko stało się ulubionym miejsce letniego wypoczynku dla zachodnich ambasadorów i handlowców mieszkających w Japonii po otwarciu kraju na handel z zachodem w XIX wieku. Później, kiedy członkowie cesarskiej rodziny i arystokraci rozpoczęli budowę domów letnich, Nikko stało się centrum międzykulturowych spotkań towarzyskich podczas gorących letnich miesięcy. Wreszcie, latem populacja przeniosła się dalej i dalej od centrum Nikko, w poszukiwaniu większego spokoju i lepszych widoków. W rezultacie, obszar wokół Jeziora Chuzenji stał się popularnym kurortem i miejscu na wędkowanie. Europejczycy szczególnie polubili jego podobieństwo do Jezior Angielskich, zarówno pod względem klimatu jak i krajobrazu.
- Wodospad Kegon
Wodospad Kegon zasila Jezioro Chuzenji, woda spada wzdłuż ściany skalnej o wysokości 97 metrów. Są to podobno najbardziej spektakularne wodospady i są jednym z najczęściej fotografowanych miejsc w Japonii. Goście mogą dostać się winda na szczyt wodospadu. Wodospady są również znane z samobójstw odkąd niezadowolony student filozofii skoczył ze szczytu w 1893 roku. Aż 1600 osób skoczył ze szczytu w ciągu ostatnich 100 lat. Niektórzy ludzie twierdzą, że znaleźli obrazy duchów w ich zdjęciach wodospadu.
Transfer do hotelu.
Wieczór, kolacja w hotelu.
Dzień 4 Zwiedzanie Kamakura & Hakone
Przejazd do Kamakura, dawnej stolicy Japonii, która obfituje w stare świątynie i sanktuaria, gdzie odwiedzimy:
- Świątynia Kotokuin z Daibutsu
Wielki Budda, oznaczony, jako krajowy skarb narodowy, jest japońskim największym buddyjskim posągiem po Todai-ji w Nara. Obecny Wielki Budda jest drugim w tym miejscu. Oryginalny posąg, rzeźbiony z drewna, w 1243 r., został zniszczony przez burzę, pięć lat później. Obecna rzeźba została odlana z brąziu około 1252 roku. Był to niezwykły wyczyn, a posąg ma kolosalne rozmiary, waga 125 ton, a wysokość 11,47 metrów. Wielki Budda znajdował się kiedyś w budynku świątyni, ale fala porwała świątyni w 1498 roku. Od tego czasu posąg został wystawiony na działanie żywiołów. Wielki Budda Kamakura jest największą atrakcją. Wielu uważa, że jest piękniejszy niż posąg w Todai-ji.
- Świątynia Hase Kannon
Świątynia Hase Kannon jest domem Hase Kannon, największej drewnianej rzeźby w Japonii, wznosi się na ponad 8 m wysokości. Jest to jedenaście oblicz Kannon. Każda twarz, nosi inny wyraz, stanowią Bodhisattwy w różnych aspektach: po trzy przodem z prawej i z lewej, jedna z tyłu głowy, a jedna nad koroną. Wszystkie razem symbolizują słuchanie modlitw do Kannon i ocalanie wszystkich czujących istot. Hase Kannon trzyma laskę z metalowymi pierścieniami w prawej ręce, a wazon z kwiatem lotosu w lewej ręce. Ta charakterystyczna poza stanowi "styl Hase-dera" łączący w sobie cechy związane z bodhisattwy Jizo i Kannon.
Następnie przejazd do Hakone, zwiedzanie:
- Dolina Owakudani (jeśli czas pozwoli)
Błogosławiona cudownym widokiem na górę Fuji, Dolina Owakudani jest jednym z najbardziej malowniczych miejsc w malowniczej okolicy Hakone, która zawiera czyste jeziora, wulkaniczne szczyty, gorące źródła i zacienione doliny. Owakudani jest uważana za jedno z najlepszych pięćdziesięciu malowniczych miejsc w prefekturze Kanagawa i jest szczególnie znany z pary, która wydobywa się różnych szczelin w górze Kami. Ze względu na parę, dolinę nazwano "Ojigoku"- lub "Wielkie Piekł"- ale nazwa została zmieniona na wizytę cesarza Meiji w 1876 roku. "Owakudani" teraz oznacza "ogromną parową dolinę." Legenda mówi, że zjedzenie tylko jednego z czarnych jaj, które jest ugotowane w zdrowych siarkowych źródłach doliny może dodać pięciu do siedmiu lat życia.
- Kolejka linowa Hakone
- rejs po jeziorze Ashi
Duże statki wycieczkowe wzorowane na średniowiecznych statkach pirackich i statkach kupców organizują rejsy wokół pięknego jeziora Ashi, znajdującego się w kraterze o obwodzie prawie 18 km. Jesienią pokład łodzi jest idealnym miejscem na wycieczkę, można z niego delektować się widokami płomiennych barwnych liści drzew rozrzuconych wzdłuż linii brzegowej i okolicznych gór. Roi się od pstrągów i czarnych basów, jezioro to mekka dla wędkarzy. Kąpiele i pływanie łodziami są również popularne. Jezioro Ashi jest również znane z odwróconego odbicia góry Fuji. Odwrócone odbicie widać z wielu punktów wzdłuż brzegu, jednak najlepiej jest je oglądać w pobliżu bramy torii na drodze między Hakonemachi i Moto-Hakone o świcie w jasny, spokojny dzień.
Transfer do ryokan w Hakone.
Wieczorem kolacja w hotelu.
Dzień 5 Zwiedzanie góry Fuji
Przejazd do góry Fuji prywatnym autokarem, zwiedzanie:
- 5ej stacja na górze Fuji (Wizytę można pominąć lub zastąpić zależności od natężenia ruchu, warunkach pogodowych lub w innych względów operacyjnych)
Piąta stacja na górze Fuji to najwyższy punkt dostępny dla pojazdów silnikowych. Mamy stąd piękny widok na Pięć Stawów Fuji, Alpy Południowe, Alpy Północne, Górę Yatsugatake, a Góry Oku Chichibu widać w oddali. Jeśli patrzeć w górę można zobaczyć szczyt Góry Fuji rosnący nad głową. Piąta Stacja na wysokości 2400 metrów, jest końcem autostrady Fuji Subaru. Położona nad morzem chmur, piąta stacjia nazywana jest "granica między niebem a ziemią". Piąta Stacja jest jedną z dziesięciu na drodze do szczytu. Znajdują się tu restauracje, sklepy z pamiątkami, mała poczta, i sanktuarium Shinto.
Następnie powrót do hotelu w Tokio.
Wolny czas na relaks do kolacji.
Pożegnalna kolacja w lokalnej restauracji przy akompaniamencie, Shidara i występie Kamui.
Shidara jest to tradycyjny japoński zespół muzyczny, który daje występy w oparciu o trzy podstawowe instrumenty: japońskie bębny taiko, trzy strunowe shamisen i flet bambusowy. Członkowie grupy żyją i ćwiczą w zamkniętej szkole podstawowej w bogatym środowisku miasta Toei w prefekturze Aichi. Umiejętności i kompozycje Shidara uzyskują coraz większe międzynarodowe uznanie. Od powstania grupy w 1989 r. koncertowali w całej Japonii, Europie, Stanach Zjednoczonych, Korei, Martyniki, na Filipinach, a ostatnio w Taipei. W 2002 r. uczestniczyli w Pierwszym Międzynarodowym konkursie Kumi-daiko w Tokio i zdobyli pierwszą nagrodę.
Czas występu ok. 20 min.
Kamui Kengishu Kamui powstała w 1998 roku. Kamui tworzy swój świat z oryginalnością i doskonałą techniką. Kamui nie tylko tworzy samurajskie filmy, ale również entuzjastycznie współpracuje z muzyką i sztuką innych kultur. KAMUI występowała w Los Angeles, Las Vegas i Chicago. Quentin Tarantino uwielbia walkę na miecze Kamui, co pokazał w filmie Kill Bill. Kamui jest najlepszym zespołem japońskiej sztuki miecza w Japonii.
Czas występu ok. 20 min.
Dzień 6 Wylot
Pokoje są dostępne do końca doby hotelowej.
Przejazd autokarem do Lotniczego portu międzynarodowego Narita.
Wylot z Tokio

CENA OBEJMUJE:
- Przelot samolotem
- Ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- Opieka pilota
- Opieka lokalnego przewodnika
- 5 noclegów w hotelu 4*, w pokojach 2 os.
- 5 śniadań i kolacji
- 4 lunche
- Uroczysta kolacja z występami zespołu Shidara i Kamui
- Transfery
- Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.