Wyjazd incentive do Helsinek

Incentive travel do Helsinek

Helsinki.jpg

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Finlandii. Przylot do Helsinek. Transfer do hotelu. Kolacja. Nocleg.
Dzień 2
Zajęcia na świeżym powietrzu I wycieczka do Porvoo (czas trwania około 4-6h)

Zajęcia na świeżym powietrzu na wyspie niedaleko Helsinek. Szeroki wybór aktywności: spływy kajakowe, paintball, łucznictwo, rzucanie toporem, labirynty gry z piłką, wędkowanie, zachowywanie równowagi, zjazdy linowe, lunch. Zwróć uwagę, że można również zorganizować lunch w hotelu przed wszystkimi aktywnościami.
Po zajęciach na świeżym powietrzu, wycieczka do Porvoo, średniowiecznego miasta, jednego z najstarszych w Finlandii.

Narodowy Park – zajęcia na świeżym powietrzu (czas trwania około 4-6h)
Park Nuuksio to miejsce gdzie można zobaczyć na własne oczy prawdziwą Fińską nature oraz spotkać piękne Lapońskie zwierzęta.
Zajęcia na świeżym powietrzu: spływy kajakowe, łucznictwo, geo-caching, gry motywujące, lunch.

Helsinki City Quest (1,5-2h)
Helsinki City Quest to nowa i innowacyjna interaktywna gra wykorzystująca nowoczesne technologie. Dostarcza niezapomniane przeżycia. Zasady gry są bardzo proste, należy odnaleźć jak najwięcej punktów, odpowiadając na pytania, które znajdują się w całym mieście. Każda drużyna otrzymuje Tablet PC ze specjalnym oprogramowaniem, który pokazuje lokalizację zapytania i położenie zespołu. To wszystko, teraz jesteś gotowy na przygodę.

Gra jest w pełni konfigurowalna; możemy zaprojektować grę specjalnie dla Waszej grupy! Możemy zmienić pytania i lokalizacje.

Ta gra pasuje do każdego rozmiaru grupy i mogą być po spotkaniu, kongresie czy tylko jako gra motywująca pracowników. Helsinki City Quest to doskonały sposób na zwiedzanie miasta, w niezwykle zabawny sposób!

Dzień 3
Zwiedzanie Helsinek, wyprawa na Suomenlinna.
Rozpoczęcie dnia –Helsinki –główne atrakcje miasta:
• plac senacki,
• pałac prezydencki,
• ratusz miasta,
• parlament,
• narodową operę,
• pomnik znanego kompozytora Sibelius,
• kościół wykuty w skale (Temppeliaukio).
Kilka przerw, aby nacieszyć się widokami zapierającymi dech w piersiach oraz zrobić zdjęcia.

Po zwiedzeniu miasta, czas na archipelag Helsinek – podróż na promie.
Przybycie do morskiej fortecy wyspy Suomenlinna – zobaczenie historycznych miejsc oraz fortu na wyspie, gdzie zostanie przybliżona tajemnicza historia zamku, starych podziemnych tuneli i kazamatów. Powrót do Helsinek.

Wieczorem kolacja w typowej lapońskiej restauracji.

Dzień 4
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opiekę pilota
- 3 noclegi w hotelu 3*, w pokojach 2 os.
- 3 śniadania
- 1 kolacja w hotelu
- 2 kolacje w restauracji
- Pakiet brandingowy (agenda z planem wyjazdu, tablice z logo firmy w autokarze

OPCJA DODATKOWA
Program Off-Road i Sauna

10:00 Transfer z centrum Helsinki na trasę wyścigów off-road.
11:00 Rozpoczęcie wyścigów off-road.

Wyścigi off-road to jazda po zróżnicowanym terenie, gdzie drogi biegną przez bagna, skaliste wzgórza, pola oraz lasy. Różnice w wysokościach mogą sięgać nawet do 50 metrów. Trasy ciągną się aż na 300 hektarach oraz wybierane są ze względu na panujące aktualnie warunki pogodowe. Wyścigi off-road zawsze odbywają się bez względu na pogodę pod czujnym okiem instruktora.
Cztery pory roku powodują, że wyścigi off-road są ekscytujące o każdej porze roku. Na wiosnę i jesień warunki jazdy są bardzo wyzywające z powodu błotnistych leśnych dróg oraz bagien. Różnice wysokości oraz skaliste wzgórza stanowią wyzwanie w okresie letnim. Natomiast w zimie szybkość I zręczność są wymagane z powodu śniegu.

Łącznie wyspecjalizowana kadra ma ponad dekadę doświadczenia związanego z wyścigami off-road. Co oznacza dziką zabawę, ale z zachowanymi należytymi środkami bezpieczeństwa.
13:00 Transfer do Nuuksio
14:00 Lunch + sauna w Nuuksio

Leśne Spa/Sauna
14:00 Przyjazd do Safarihouse – przytulny domek położony w narodowym parku Nuuksio. Lunch w Safarihouse. Przykładowe menu:
Menu:
-Zupa grzybowa
chleb
-gulasz z dziczyzny z ziemniakami, borówki, ogórek
-jagody z toffi
kawa/herbata
+napoje według zamówień

15:00 "Leśne Spa" – egzotyczna sauna/kąpiel w lapońskim tipi – woda pochodzi z ciepłego leśnego stawu. Kąpiel w zaparowanej, drewnianej saunie z ciepłą wodą wewnątrz namiotu jest jednym z niewielu przeżyć, których nie da się po prostu zapomnieć. Ognisko w centrum przyczyna się do niezapomnianej atomosfery. Zanużenie się w orzeźwiającej wodzie sprawi że poczujesz się na nowo zregenerowany I gotowy na nowe wezwania. Opłata za napoje w saunie według zamówień. Cała grupa może pójść do sauny w tym samym czasie albo na dwie tury. Ręczniki są powszechnie dostępne, strój należy wziąć ze sobą. Szlafroki mogą zostać zamówione na życzenie za dodatkową opłatą.

17:00 Powrót do miasta/wylot.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.