Incentivny wyjazd do Dubaju

Wyjazd firmowy do Dubaju

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) do Dubaju i Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.

Emiraty_Arabskie_Dubaj_wyjazdy_dla_firm
Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot z Okęcia. Przylot do Dubaju. Odprawa paszportowa. Transfer do hotelu. Kolacja. Nocleg.
Dzień 2
Śniadanie.
Wycieczka po nowoczesnej części Dubaju
Lunch w Burj Al. Arab 7*
Zaczniemy od najwyższego budynku na świecie "BURJ KHALIFA" znajdującego się tuż obok jednego z największych na świecie centrów handlowych "Dubai Mall", gdzie będziemy mieli okazję zobaczyć pięćdziesięciometrowej długości akwarium i doświadczyć egzotyczne cuda życia wodnego przez zapierające dech w piersiach widoki. Spacerując wzdłuż akwarium można spotkać się oko w oko z rekinami, płaszczki i innymi gatunkami ryb w ich naturalnym środowisku.
Podczas wycieczki zobaczymy Meczet Jumeira, który jest wspaniałym przykładem nowoczesnej architektury islamskiej i jest jedną z najczęściej fotografowanych atrakcji turystycznych w Dubaju.
Zobaczymy wspaniałe Pałace Szejków Dubaju. Wycieczka obejmuje również wizytę w Muzeum, gdzie zobaczymy ciekawe eksponaty. Po drodze mijamy odrestaurowany dom z Sheikh Saeed.
Zwiedzimy Fort Fahidi, uznawany za najstarszy budynek w Dubaju. Podczas wizyty na legendarnym rynku złota (gold souk), będzie można kupić okazyjnie misternie wykonaną biżuterię orientalną (gold souk zamknięty jest w piątki). Dubaj nazywany jest "Miastem Złota" . Dubaj jest jednym z najbardziej korzystnych miejsc na świecie do zakupu metali szlachetnych-złota. Targowanie się jest tutaj zwyczajem.
Rejs na Dhow z kolacją.
Czas trwania ok 2 godziny.
Klienci zostaną odebrani z hotelu ok godziny 19:30 i przewiezieni na molo. Rejs rozpoczyna się o godz. 20:30 a kończy o 22:30. W cenę wliczona jest kolacja w formie bufetu i napoje bez ograniczeń. Podróżować będziemy na pokładzie tradycyjnych Dhow (łodzi arabskich). Te tradycyjne łodzie nadal pływają po Oceanie Indyjskim. Wyposażone są w dywany i poduszki do siedzenia. Podczas rejsu zobaczymy najbardziej imponujące zabytki Dubaju. Czeka na Ciebie fascynujący wieczór, kolacja w formie bufetu, serwowane będą dania arabskie.
Dzień 3
Śniadanie. Całodniowa wycieczka do Abu Dhabi.
Abu-Dhabi, stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich została założona w 1761 roku. Stoi ona na wyspie i została nazwana na cześć Sheikha z plemienia Bani Yas. Zaczniemy naszą trasę od wizyty największego meczetu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich - Sheikh Zayed. Zobaczymy też unikatowe rękodzieła wykonywane przez arabskie kobiety. Będziemy również przejeżdżać przez piękne promenady i okolice miasta Abu-Dhabi, popularnie zwanego "Zatoką Manhattan", gdzie zobaczymy wiele zadbanych parków, ogrodów, meczetów i cudownych fontann.
Zobaczymy również tą część miasta, gdzie znajduje się większość pałaców, zwiedzimy Pałac Al Hassan, a następnie starszą część miasta zwaną Batina. Po zakończeniu powrót do Dubaju.
Lunch w restauracji La Vendome w hotelu Emirates Palace
Wizyta w Ferrari Word w Abu Dhabi
Tematyczny Park Rozrywki Ferrari World znajduje się na wyspie Yas, niedaleko centrum Abu Dhabi, międzynarodowego portu lotniczego oraz nowego centrum biznesowego – Marina Dubai. Wśród kilkudziesięciu atrakcji oferuje on, m.in.: najszybszą i największą na świecie kolejkę górską, osiągającą prędkość 240 km/h, najnowocześniejsze symulatory wyścigowe, przejażdżkę kanałem wodnym wprost do wnętrza silnika Ferrari 599, oraz interaktywne wrażenia w programie Speed of Magic w technologii 4D.
Ferrari Theme Park. Największa atrakcją jest kolejka górska osiągająca zawrotną prędkość 240 km/h. Ponadto można pojeździć miniaturowymi samochodami i przetestować tor F1 na symulatorze Ferrari. To, co najbardziej przyciąga uwagę, to przede wszystkim konstrukcja dachu, będąca kopią charakterystycznej dla Ferrari, czerwonej, podwójnie wygiętej linii karoserii bolidów. Na dachu znajduje się największy w historii firmy logotyp Ferrari o wymiarach 65 x 48,5 m., przy czym obwód dachu wynosi aż 2.200 m. Także lokalizacja kompleksu nie została wybrana przypadkowo – Ferrari World powstał na wyspie Yas (Zjednoczone Emiraty Arabskie), tuż obok światowej klasy toru wyścigowego Formuły 1, Yas Marina Circuit.
Wycieczkę zakończymy kolacją w hotelu Atlantis
Dzień 4
Śniadanie.
Wyjazd na narty Ski Dubai
22,500 metrów kwadratowych powierzchni pokrytej prawdziwym śniegiem przez cały rok (odpowiednik 3 boisk piłkarskich). Utrzymywana temperatura ok. -1º, -2º Hala wysokości 85 metrów i szerokości 80 metrów 5 różnych zróżnicowanych pod względem trudności tras, z czego najdłuższa ma 400 metrów
Łącznie na nartach może jeździć 1500 osób. W cenę wejścia wliczone jest wypożyczenie sprzętu narciarskiego oraz ciepłej odzieży. Wykwalifikowana kadra instruktorów Wyciągi krzesełkowy, orczykowy oraz „dywan”, Kawiarnie ST. Moritz oraz Avalanche Godziny otwarcia:
Niedziela - Środa 10:00 – 23:00, Czwartek 10:00 –24:00, Piątek 9:00 – 24:00, Sobota 9:00 – 23:00
Lunch w restauracji.
Pustynne Safari.
Czas trwania ok 6 godzin.
Odbiór klientów z hotelu o godz. 15:30 i przejazd na Safari. Podczas safari wliczona jest kolacja grillowa, przejażdżki wielbłądami, hennę, nieograniczoną ilość napoi i tancerki, wykonujące taniec brzucha.
Powrót do hotelu ok. godz 22:00.
Wycieczka jeepami po bezkresnych piaskach pustyni. Pędzące samochody pokonują kolejne wydmy często tracąc kontakt z podłożem, co powoduje krzyki i salwy śmiechu wśród uczestników. Na trasie zobaczyć można wielbłądy. Wyprawa gwarantuje niezapomniane emocje, których kulminacją jest wizyta w obozowisku kojarzącym się z baśniami z tysiąca i jednej nocy. Tam będzie czas na odpoczynek i podziwianie pustynnego zachodu słońca. Warto poczuć niepowtarzalną atmosferę gorącej, arabskiej nocy. Transfer z powrotem do hotelu.
Dzień 5
śniadanie. Zakupy w centrach handlowych lub opcja: lot balonem. Lunch w restauracji. Czas wolny.
Kolacja w hotelu Hyatt. Wyjazd na lotnisko.
Dzień 6
Wylot do Polski. Przylot do Warszawy.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NN i KL TU Allianz
- opieka pilota
- wiza
- 4 noclegi w hotelu, w pokojach 2 os.
- śniadania w hotelu
- lunch w hotelu Burj Al. Arab
- bilet wstępu do Burj Al. Khalifa
- kolacja w hotelu Atllantis
- wycieczka do Abu Dhabi, wizyta w Ferrari Word
- lunch w hotelu Emirates Palace
- rejs na dhow z kolacją
- lunche w restauracjach
- wycieczka na sztuczny stok narciarski Ski Dubai
- pustynne safari z kolacją
- kolacja w hotelu Hyatt
CENA NIE OBEJMUJE:
- dopłaty do pokoju 1 os.
- Napoi do posiłków

OPCJE DODATKOWE: Loty balonem nad Dubajem
Lot Balonem nad Dubajem to coś więcej ... to prawdziwa pustynna przygoda.
Dubaj posiada niezwykły klimat oraz widoki idealne do lotu balonem, gdyż jak mówią dostarcza niemało emocji. Szczególnie podczas lotu nad piaszczystą pustynią. Z balonu widać piękne wieżowce, oraz piękny nadmorski krajobraz.
Poczują Państwo to chłodne powietrze o świcie będąc kilka metrów nad czerwonymi wydmami, podziwiając hipnotyzujące krajobrazy rozwijające się pod Państwem. Niezwykły widok na panoramę Dubaju, unosząc się wysoko w ogromny błękit pustynnego nieba. Czy jesteście Państwo pierwszy raz w Dubaju czy też nie, zabierzemy Państwa na gorący lot balonem ... na nowy poziom podziwu pustyni i doświadczeń dla unikalnego krajobrazu pustyni.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.