Atrakcyjna Toskania dla firm

Wycieczka firmowa do Toskanii

Organizujemy wyjazdy firmowe i incentive travel na zamówienie.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm.Przygotowujemy wycieczki dla firm, integracyjne, motywacyjne w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.Nie czekaj! Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Toskania_wyjazdy_dla_firm
Znana ze sztuki, historii i pięknych krajobrazów, Toskania to region, gdzie przeszłość i teraźniejszość zlewają się w przyjemnej harmonii. Miasta na wzgórzach spoglądają na okolicę z wysokości, otoczone etruskimi murami i szczupłymi cyprysami. Piękne miejsca świadczą o zamożności regionu podczas średniowiecza, a ratusza wskazuje długą tradycję demokracji i samorządu. Toskańskie miasta takie jak Florencja, Siena i Pisa, wraz z mniejszymi miastami, takimi jak Lucca, Cortona i Arezzo, zawierają niektóre z najbardziej znanych włoskich skarbów sztuki. Średniowieczne wioski, takie jak San Gimignano, ze słynnymi wieżami lub Pienza, mały klejnot renesansu siedzący w samym sercu wspaniałej sielankowej wsi z których region jest również znany. W innych miejscach krajobraz różni się począwszy od spektakularnych gór Alpi Apuaneto po łagodne wzgórza Chianti

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Przelot do Włoch.
O 10.45 przylot na lotnisko Malpensa. Spotkanie z naszym przedstawicielem i przejazd do uroczej restauracji na lunch.
Następnie zwiedzanie Mediolanu lub zwiedzanie muzeum i wizyta w fabryce Lamborghini.
Popołudniu przejazd w kierunku Florencji z przystankiem w okolicach Parmy, regionu znanego z produkcji mleka i znanego na całym świecie sera Parmigiano-Reggiano.
W drodze do hotelu postój w mleczarni produkującej słynny na całym świecie ser Parmigiano-Reggiano. Dowiemy się tam wszystkiego o tym absolutnie unikalnym i niemożliwym do podrobienia twardym serze o średniowiecznym rodowodzie, wykonywanym z surowego odtłuszczonego mleka krowiego, symbolu kultury i cywilizacji, o zeczywistej zawartość substancji odżywczych, wyjątkowego z powodu zawartości białka i witamin oraz bogactwa wapnia i fosforu. Będzie możliwość degustacji Parmigiano Reggiano dojrzewającego 12, 24 i 36 miesięcy.

Przyjazd do hotelu. Zakwaterowanie.
Kolacja w hotel lub urokliwej restauracji, położonej kilka minut pieszo od hotelu.

Dzień 2
Śniadanie w hotelu i wyjazd na zwiedzanie.
Pierwszym przystankiem będzie Montepulciano o starożytnym pochodzeniu, unikalnej
atmosferze z powodu krętych i wąskich uliczek, znany z wybitnego "Nobile di Montepulciano ", jednego z najlepszych win włoskich. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, a później wizyta w stuletnich wyjątkowych piwnicach, gdzie to wino dojrzewa. Degustacja wina, a następnie lunch w formie bufetu.
Po obiedzie przejazd do Siena na spacer po mieście z przewodnikiem. Tutaj usłyszymy o słynnym Palio i contradas. Palio to odbywający się w Siena słynny toskański festyn na cześć Matki Boskiej, który sięga swoją tradycją czasów średniowiecza.
Kulminacyjnym punktem tego święta, którym żyje całe miasto i przyciąga tysiące turystów z całego świata, jest otwarta dla widzów, niezwykle emocjonująca, choć trwająca jedynie trzy okrążenia wokół placu, gonitwa konna. Wyścig rozgrywany jest dwa razy do roku 2 lipca i 16 sierpnia o godzinie 19 na głównym placu Sieny Piazza del Campo.
W dniach poprzedzających Palio w mieście odbywa się szereg niezwykle widowiskowych, barwnych pochodów i parad, w tym pokazów zręcznościowych siedemnastu rywalizujących ze sobą drużyn w kostiumach z epoki, które reprezentują 17 dzielnic (contrade) Sieny. Do najbardziej widowiskowych zaliczyć należy symultaniczne żonglowanie wielkimi jedwabnymi chorągwiami w barwach contrade. Każda dzielnica ma swoje własne, odrębne barwy, co widoczne jest także na ulicach miasta, które w dniach Palio są odświętnie udekorowane chorągwiami i wstęgami w barwach contrade.Zwycięstwo w gonitwie Palio, to nie tylko źródło wielkiej dumy i prestiżu dla contrade, której mieszkańcy licznie uczestniczą w święcie, ale także szansa na niebagatelne wygrane z uwagi na przyjmowane w tych dniach zakłady, nierzadko o bardzo wysokie stawki.
Zawodnicy dosiadający koni podczas gonitwy Palio reprezentują 17 dzielnic contrade. W samej gonitwie bierze udział 10. dżokejów (i fantini) reprezentujących kontrady, jak też 10 koni wystawionych przez te dzielnice.
Zatrzymamy się na szklaneczkę wybornego miejscowego wina.
Powrót do hotelu i czas na odpoczynek.
Kolacja w hotelu lub restauracji położonej kilka minut pieszo od hotelu.
Nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. W drodze do Florencji, przejazd malowniczą drogą Chiantigiana. Dojedziemy do jeden z najlepszych winnic w okolicy, znanej z produkcji doskonałego czerwonego wina Chianti i innych win. Można tam znaleźć starodawne piwnice winne i ”vinsantaia ", gdzie wino deserowe Vinsanto dojrzewa. Będzie oczywiście strong>degustacja wina, ale będzie również okazja do popróbowania miejscowej oliwy z oliwek.
Przejazd do Florencji, spacer z przewodnikiem po mieście, następnie czas wolny.
Florencja to centrum średniowiecznego handlu europejskiego i finansów, miasto jest często uznawana za miejsce narodzin włoskiego renesansu i było długo rządzone przez rodzinę Medici. Florencja słynie także ze wspaniałej sztuki i architektury. Mówi się, że spośród 1000 najważniejszych artystów europejskich drugiego tysiąclecia, 350 mieszkało i pracowało we Florencji. Miasto nazywane jest również Atenami średniowiecza. Podczas zwiedzania Florencji zobaczymy miejsca poświęcone wspaniałej przeszłości miasta, a także stymulujące jej obecne życie. Ponte Vecchio, Piazza della Signoria, eleganckie pałace i modne sklepy, z urokliwymi wąskimi średniowiecznymi uliczkami i imponującym placem katedralnym z imponującą kopułą Brunelleschiego to wszystko zobaczymy powoli spacerując po Florencji.
Kolacja w urokliwej restauracji.
Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 4
Śniadanie w hotelu. Przejazd do Maranello, aby zwiedzić Muzeum Ferrari.
Przejażdżka Ferrari
W Maranello czeka nas przejażdżka Ferrari dla dostarczenia nam dreszczyku emocji z prowadzenia Ferrari po miejscowych drogach.
Podzielimy się na dwie grupy, z których pierwsza odwiedzi Muzeum Ferrari, a druga odbędzie około 10 min test drive wraz z instruktorem Ferrari F430 lub podobnym modelem. W czasie
oczekiwania na swoją kolej będą serwowane napoje bezalkoholowe i kawa. Będzie również możliwość zrobienia sobie zdjęć w dwóch Ferrari. Opcjonalnie możliwe będzie również sprawdzenie swoich umiejętności w symulatorze formuły 1 w czasie oczekiwania. Na koniec toast z lampką musującego wina i wszyscy otrzymamy certyfikat uczestnictwa.
Po wizycie w Maranello zatrzymamy się w jednej z okolicznym farm, na której produkuje się ocet balsamiczny. Poznamy wszystkie tajemnice tego cennego produktu, który będzie można skosztować podczas lunchu. Lunch będzie się składał z wyśmienitych, lokalnych potraw.
Transfer na lotnisko w Mediolanie. Wylot do Polski.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- transfer z/na lotnisko
- opieka pilota
- opieka lokalnego przewodnika
- 3 noclegi w hotelu 4* na przedmieściach, w pokojach 2 os.
- 3 śniadania w hotelu
- lunch w Mediolanie
- zwiedzanie Mediolanu z lokalnym przewodnikiem
- degustacja sera Parmigiano Reggiano dnia 1
- 3 kolacje we Florencji (3 dania, 1/2 butelki wina, kawa, woda mineralna)
- całodniowa wycieczka do Montepulciano, Sieny dnia 2
- degustacja wina w Montepulciano z lunchem i napojami dnia 2
- ½ dniowa wycieczka w region Chanti z lunchem i napojami dnia 3
- degustacja wina Chianti i oliwy dnia 3
- zwiedzanie Florencji z lokalnym przewodnikiem
- wizyta w Muzeum Ferrari dnia 4
- lunch w Muzeum Ferrari dnia 4 (4 dania, 1/2 butelki wina, kawa, woda mineralna)
- jazda Ferrari zgodnie z programem, uroczyste dyplomy dla uczestników dnia 1

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.