Wyjazd incentive do Singapuru

Wyjazd incentive do Singapuru

Jesteśmy biurem podróży z wieloletnim doświadczeniem, które zajmuje się profesjonalną i kompleksową obsługą firm. Organizujemy na zamówienie wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, incentive travel w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta. Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Singapur_incentive_travel
DZIEŃ 1 POLSKA
Zbiórka na lotnisku w Warszawie w hali odlotów dwie godziny przed odlotem, wylot do Singapuru przez jeden z europejskich portów lotniczych.
DZIEŃ 2 SINGAPUR (kolacja)
Przylot do Singapuru, transfer do hotelu i zakwaterowanie. Czas wolny na odpoczynek po podróży, bądź spacer po okolicy. Nocleg w Singapurze.
DZIEŃ 3 SINGAPUR (śniadanie, kolacja)
Po śniadaniu zwiedzanie Marina Bay Sands, kompleksu trzech wieżowców połączonych dachem, na którym znajduje się basen. Kolejno wjazd na taras widokowy Sky Park.
Na terenie kompleksu znajduje się również kasyno, kino i restauracje. Na zakończenie dnia przejażdżka, liczącym 165 metrów wysokości, młynem diabelskim Flyer Ride, z którego można podziwiać przepiękną panoramę Singapuru. Wieczorem czas wolny. Nocleg w Singapurze.
DZIEŃ 4 SINGAPUR (śniadanie, kolacja)
Po śniadaniu wycieczka na wyspę Sentosa oraz emocjonujący przejazd kolejką linową. Kolejno wizyta w tropikalnym oceanarium “Podwodny Świat”, gdzie będzie można podziwiać okazy podwodnej fauny i flory. Następnie zwiedzanie słynnego mutimedialnego muzeum Images of Singapore. Wieczorem udział w niesamowitym pokazie świateł. Nocleg w Singapurze.
DZIEŃ 5 SINGAPUR (śniadanie)
Po śniadaniu zwiedzanie Singapuru. Zobaczą Państwo między innymi budynki administracyjne z czasów kolonialnych. Kolejno spacer po wybrzeżu, gdzie można podziwiać posąg Merliona oraz zwiedzanie dzielnicy chińskiej ze świątynią Thian Hock. Wieczorem transfer na lotnisko i wylot do Polski przez jeden z europejskich portów lotniczych.

Cena zawiera:
- Bilety wstępu do wszystkich wymienionych w programie obiektów.
- Przelot na trasie Warszawa - Singapur i Singapur - Warszawa przez jeden z europejskich portów lotniczych.
- Przejazdy klimatyzowanym autokarem lub mikrobusem wg programu.
- Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki.
- Opiekę lokalnych przewodników.
- Zakwaterowanie w hotelach 4* w pokojach 2 os.z łazienką
- Posiłki według programu.
- Ubezpieczenie KL, NNW, OC i bagażu.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.