Wyjazd incentive do RPA

Wyjazd firmowy RPA

Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów firmowych. Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów dla firm.
Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

RPA_wyjazdy_incentive travel
Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Spotkanie z pilotem. Wylot z Warszawy o godzinie 12.35 przez jeden z europejskich portów lotniczych do Johannesburga
Dzień 2
Przylot na międzynarodowe lotnisko OR TAMBO w Johannesburgu. Spotkanie z anglojęzycznym lokalnym przewodnikiem, który asystuje nam w drodze do Entabeni Safari Conservancy (chronione safari Entabeni), zakwaterowanie.
Entabeni Safari Conservancy, "Miejsce gór", znajduje się w Światowego Dziedzictwa "Biosferze Waterberg" w regionie Waterberg. Na powierzchni 22 000 ha rezerwat posiada pięć ekosystemów. Entabeni Safari Conservancy był kilkukrotnie nagradzany, znajduje się w przepięknej wolnej od malarii okolicy, około 3 godziny jazdy od Johannesburga.
Obiad w tamtejszej restauracji (ustalone menu bez napojów)
Po południu safari z wykwalifikowanym przewodnikiem.
Kolacja w tamtejszej restauracji. Nocleg w namiotach Entabeni Wildside Safari Camp na bazie FB
Dzień 3 – Dzikie safari w Entabeni
Po śniadaniu wcześnie rano wyjazd na safari. Dwa przejazdy safari w dniu. Poranne safari o godz. 6:30 z przerwą na poranną herbatę / kawę i herbatniki. Popołudniowe safari o godz. 16:00 z postojem na zachód słońca, gdzie będą serwowane napoje i przekąski. Safari w pojazdach z otwartym dachem w Entabeni Safari Conservancy, to jest radosne przeżycie dla miłośników przyrody i dzikich zwierząt. Otwarte pojazdy 4x4 zapewniają bliskie spotkania z Wielką Piątką (afrykański słoń sawannowy, czarny nosorożec, lew, bawół, lampart) i innych dzikich gatunków zwierząt. Wykwalifikowany i kompetentny safari rangers zabierze gości na edukacyjną podróż po zapierającej dech scenerii o zróżnicowanej roślinność i ogromnej ilości ptaków i dzikiego życia.
Obiad i Kolacja w restauracji Entabeni
Nocleg w namiotach Entabeni Wildside Safari Camp na bazie FB
Dzień 4 Półdniowa wycieczka do Soweto
Śniadanie i wymeldowanie. Prywatny transfer drogą do Johannesburga.
Obiad w restauracji Township.
Półdniowa wycieczka do Soweto z anglojęzycznym przewodnikiem. Odwiedzimy: Muzeum Nelsona Mandeli i muzeum Hectora Petersona. Po wycieczce przejazd do hotelu, zakwaterowanie
Soweto to symbol Nowej Południowej Afryki, uwikłany pomiędzy starą biedą slumsów i dobrobytem nowej, nędzy oraz optymistycznego stylu życia, to tętniące życiem miasto, które wciąż jawnie nosi blizny przeszłości apartheidu i pokazuje, co jest możliwe, w Nowej Południowej Afryce.
Soweto Tour obejmuje:
• Opłata za wstęp do Muzeum Hectora Pietersona, nieoficjalna wizyta w osadzie
• Museum Domu Mandeli, przejazd obok szpitalaChris Hani Baragwanath
• Spacer po Kościele Regina Mundi, przejazd obok Diepkloof
• Przejazd obok postoju Taxi Baragwanath, przejazd obok Centrum Handlowego Maponya
• Przejazd obok Stadionu Piłkarskiego, przejazd ulicą Vilakazi
• Zwiedzanie domu laureata Pokojowej Nagrody Nobla arcybiskupa Desmonda Tutu i Winnie Madikizela-Mandela, byłej żony Nelsona Mandeli
• Wizyta w lokalnym knajpce i degustacja piwa pijanego przez ludzi z Soweto
Kolacja w restauracji Carnivore.
Restauracja Carnivore, położona jest na terenie Misty Hills Country Hotel. Słynąca ze stwierdzenia "Najlepsze Kulinarne doświadczenie Afryki" - jest fundamentem Recreation Africa Group. Od szesnastu lat, odkąd po raz pierwszy została otwarta tysiące turystów krajowych i zagranicznych smakowało jej unikalną koncepcję kulinarną. Franczyzowe światowej sławy restauracje Carnivore w Nairobi, w Kenii, Carnivore w Johannesburgu otrzymały wiele nagród, w tym Najlepsza Tradycyjna Restauracja, Najlepsza Restauracja dla turystów 2008, Restauracja Miesiąca i Restauracji Roku. Kiedy popularność restauracji wzrosła, powiększono ilość miejsc, aby pomieścić 500 gości. (Dania wegetariańskie i ryby są również dostępne.) W Carnivore jest także piwnica z winami z doskonałym wyborem znanych win, aby uzupełnić nasz posiłek. Mamy również różne whisky, brandy i inne napoje alkoholowe.
Nocleg w hotelu Misty Hills Country Hotel
Dzień 5 SUN CITY - Afrykańskie królestwo przyjemności
Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie i przejazd do Sun City (Słonecznego Miasta), zakwaterowanie.
Obiad w hotelowej restauracji
Głęboko w surowym Niskim Weldzie, w samym sercu starożytnego wulkanu, znajduje się najbardziej wyjątkowy na świecie ośrodek, o międzynarodowej sławie Sun City. Resort posiada unikalne bicie serca, swój własny afrykański rytm i nie jest podobny do jakiegokolwiek innego miejsca na świecie. Jest to czysta fantazja i każde Twoje pragnienie zostanie spełnione. Istnieją cztery światowej klasy hotele, w tym na Pałac Zaginionego Miasta, który błyszczy jak klejnot pod afrykańskim słońcem, genialny w otoczeniu lasów deszczowych i luksusowy w szczegółach i wzornictwie. Przylegający do ośrodka, jest piękny Park Narodowy Pilanesberg, który zachwyci widzów safari jako, że jest to strefa wolna od malaria i do dom "Wielkiej Piątki" (bawół, słoń, lampart, lew i nosorożec). Ośrodek Sun City zachwyca społeczność międzynarodową z powodu ekscytujących kasyn, restauracji dla smakoszy, bogatego zaplecza sportowego i widowisk usianych gwiazdami. Pełny wybór rozrywki od automatów hazardowch do safari, od ekstrawaganckich teatrów do gier zręcznościowych dla dzieci; jazdy konnej do golfa, Dolina Fal do Lost City (Zaginionego Miasta)... cokolwiek to jest, czego szukasz, znajdziesz to w Sun City.
Po południu 1 godzinny rejs.
Kolacja w restauracji hotelowe.
Nocleg w hotelu Sun City Cabanas
Dzień 6 Odpoczynek
Po śniadaniu wyjazd na mini olimpijska wycieczkę.
Obiad w formie pikniku serwowany będzie w Waterworld
Popołudnie na relaks.
Kolacja w restauracji hotelowej.
Nocleg w hotelu Sun City Cabanas
Dzień 7 Wylot
Śniadanie i wykwaterowanie.
Transfer na międzynarodowe lotnisko OR TAMBO w Johannesburgu.
Przelot do Polski

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opiekę pilota
- opiekę lokalnych przewodników
- transfery
- 2 noclegi w namiotach w Wild Safari Camp
- 1 nocleg w hotelu w Johannesburgu
- 2 noclegi w Sun City
- śniadania, lunche, kolacje
- zwiedzanie Soweto
- udział w safari
- rejs statkiem