Wyjazd incentive na Martynikę

Incentive Travel na Martynikę

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel).Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów firmowych na zamówienie.Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Martynika_wyjazdy_dla_firm
Dzień 1
zbiórka na lotnisku w Warszawie. Spotkanie z pilotami. Odprawa. Wylot do Paryża o godzinie 06.55. Wylot z Paryża na Martynikę. Lądowanie na wyspie o 16.50.
Transfer do hotelu. Powitalny koktajl. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

Dzień 2-4
W ciągu tych trzech dni skorzystamy z trzech różnych atrakcji :

1. rejs całodniowy na pokładzie katamaranu z udziałem polskojęzycznego rezydenta (opis poniżej)
Jest to maxi-katamaran o długości 18 metrów i 8 metrach szerokości. Jego duża szerokość zapewnia wygodę i stabilność w czasie nawigacji.
Kreolska załoga zadba w ciągu całego dnia o bezpieczeństwo, dobrą atmosferę, zabawę i relaks.
Na początku kapitan obierze kierunek zatoki Fort De France aby następnie zmienić kap na sławetny Diamant Rock. Mały poczęstunek przewidziany jest w czasie nawigacji. Oczywiście od wejścia na pokład bar jest do dyspozycji gości.
Około godz 11 katamaran rzuci kotwicę w pięknej zatoczce. Udostępniony zostanie sprzęt do snorkelingu. Będzie to również czas na tradycyjny aperitif kreolski ( Ti-punch lub planteur) i przekąski.
Na obiad kapitan przestawi jednostkę do przepięknej zatoczki dostępnej tylko od morza.
Ten południowy posiłek składał się będzie z lokalnych specjalności. W menu znajdziemy sałatki, kaszanki kreolskie, lokalnie przyrządzany kurczak z grilla czy ryba, ryż i banany plantin, wino czerwone i różowe, lokalny deser, owoce, kawa.
Proponowane są również langusty (lobstery) z dopłatą 15€/os.
Po posiłku krótki odpoczynek, kąpiel dla chętnych i dalsza nawigacja wzdłuż wybrzeża.
Pod koniec dnia jeszcze jeden przystanek dla spragnionych kąpieli i chętnych spotkania z kolorowymi rybkami czy żółwiami.
W czasie tej przerwy gościom zostanie zaproponowany podwieczorek.
Powrót do mariny w rytm gorących rytmów kreolskich.
Atrakcja ta zaczyna się o 9 rano. A powrót przewidziany jest na godz 17.

2. dzień wolny do dyspozycji gości z uwzględnieniem atrakcji proponowanych przez hotel (plażą, tenis, bule, basen) i okolicę (golf, Casino, bezpośrednie połączenie morskie z Fort De France).
Lunch na terenie hotelu.

3. wycieczka po Martynice
W tym dniu proponujemy całodniową wyprawę autokarową, która będzie miała na celu odkrycie prawdziwego oblicza Martyniki, jej mieszkańców, kultury, historii.
Pragniemy zabrać naszych gości do serca Fort de France, na lokalny rynek kwiatowo- warzywno-owocowo-przyprawowy.
Obiad przewidziany jest w typowej restauracji kreolskiej.
Odwiedzimy w tym dniu również posiadłość ziemską z XVIII wieku, która zaliczana jest do zabytków klasy „0”. Jej architektura, zaprojektowane wnętrza i antyki odzwierciedlają styl życia minionej epoki doskonale dopasowany do życia w tropikach.
Dowiemy się o historii jej mieszkańców, domostwa i przyległych do niego budynków. 16 hektarowy park zaprasza do spaceru gdzie można podziwiać bardzo stare drzewa zachowane z minionej epoki, gaj palmowy czy 300 gatunków roślin tropikalnych.

Przylegająca destylarnia pozwoli poznać historię produkcji rumu, funkcjonowania gorzelni przy użyciu maszyny parowej i młynów. Przewidziany jest postój w przyfabrycznym sklepie gdzie można degustować produkcję tutejszej rumiarni.
Atrakcja ta zaczyna się o 9 rano. Powrót przewidziany jest na godz 18.

Dzień 5
Impreza całodniowa o charakterze bardzo lokalnym
Wyjazd z hotelu przewidziany jest o 9 rano. Z miejsca startu wyruszymy kilkoma statkami motorowymi w asyście kreolskich animatorów w kierunku bezludnej plaży. Statki pozostają do naszej dyspozycji w ciągu całego dnia. Dla chętnych proponowane będą wyprawa do rezerwatu ptaków, wyprawa w mangrowce, snorkeling na rafie koralowej i aperitif na mieliznach rafy koralowej.
Obiad proponowany jest na piaszczystej bezludnej plaży w cieniu palm kokosowych, miejscu dostępnym wyłącznie drogą morską.
W menu grill: ryby, kurczak, lobstery (za dopłatą) oraz ryż, fasola, banany - tutejsze warzywa, desery, owoce oraz napoje alkoholowe (punch, rum, wino, piwo) i bezalkoholowe oczywiście bez ograniczeń przy gorących rytmach muzyki kreolskiej.
Atrakcja ta jest bardzo ceniona przez swoją oryginalność i egzotyczną atmosferę. Obowiązkowy strój - kąpielówki i bikini.
Powrót do autokaru przewidziany jest około godziny 17.

Dzień 6
W obecności rezydentów wyjazd z hotelu w kierunku miasteczka rzemiosła lokalnego; miejscu gdzie goście mogą dokonać ostatnich zakupów karaibskich pamiątek.
Obiad zaproponowany zostanie na terenie tego obiektu.
Transfer na lotnisko. Wylot do Paryża o 22.10.

Dzień 7
Przylot do Warszawy o godzinie 14.55

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
- opieka rezydenta
- 5 noclegów w hotelu 4*, w pokojach 2 os.
- śniadania i obiadokolacje w hotelu
- obiady podczas wycieczek

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.