Wyjazd incentive na Maltę

Incentive Travel na Maltę

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) na Maltę.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów firmowych na zamówienie.Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Malta_Wyjazdy_incentive
Dzień 1

Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Przelot na Maltę. Przylot do La Valetty. Transfer do hotelu. Kolacja. Nocleg.
Dzień 2
Śniadanie. Konferencja w hotelu. ½ dniowe zwiedzanie miasta.

Valletta - Miasto Rycerzy
Pół dniowa wycieczka po Valletta zabierze Cię przez tętniące życiem ulice naszej stolicy. Nasi wykwalifikowani przewodnicy towarzyszą grupie na Górnych Ogrodach Barracca z widokiem na Wielki Port i trzy miasta i opowiedzą o Wielkim Oblężeniu, które wydarzyło się w 1565 roku. Krótki spacer zabierze nas do Katedry Świętego Jana z zapierającym dech w piersiach bogato zdobionym wnętrzem i słynnymi na całym świecie obrazami Caravaggia.
Wycieczka przejdzie dalej do Pałacu Wielkiego Mistrza, w którym mieści się Parlament, biura prezydenta Malty oraz Zbrojownia. Będziemy kontynuować spacer przez Valletta zwiedzając inne atrakcje i słuchając opowieści o różnych budynkach i architekturze, które zdobi to miasto wpisane na listę Światowego Dziedzictwa. Spacer skończymy na ulicy Republiki, gdzie grupa będzie miała czas na zakupy.
Kolacja. Nocleg

Dzień 3
Śniadanie. Dzisiaj wybierzemy się na poszukiwanie skarbów jeepami w Gozo

Fotograficzne poszukiwanie skarbów jeepami w Gozo.
Opuszczamy hotel autokarem do przystani promowej, z której wyruszamy promem do Gozo. (25 minut).
Po przybyciu na Gozo grupa jest podzielona na 5 czteroosobowych zespołów. Każdy zespół otrzymuje nazwę, jeep, aparat Polaroid z filmem (10 zdjęcia), kopertę z podpowiedziami do poszukiwania skarbów, mapę i długopisy. podpowiedzi obejmują ciekawe miejsca, czas na zakupy i interakcję z mieszkańcami. Około godz. 13.00 grupa będzie miała obiad w tradycyjnej starej tawernie w samym sercu miasta warownego Gozo.
Obiad to typowy posiłek farmerski podany z tradycyjnym domowym winem. Po lunchu będziemy kontynuować poszukiwania skarbów, a o 16.30 będziemy wracać promem na Maltę. W przystani czeka na grupie transferu do hotelu. Będziemy w hotelu około 17.30.

Dzień 4
Śniadanie. Wylot z Malty.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem z przesiadką
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
- 3 noclegi w hotelu 4*, w pokojach 2 os.
- śniadania i kolacje
- transfery
- ½ dniowe zwiedzanie La Valetty
- poszukiwanie skarbów jeepami w Gozo (Autokar z hotelu na prom i powrót - bilety promowe - jeepy (6 pax) - aparat z filmem - podpowiedzi, mapę, długopisy, album kieszonkowy itp. - obiad z domowym winem, woda i kawa - mineralne woda i owoce.)


OPCJE DODATKOWYCH WYCIECZEK:

-Regaty żeglarskie lub żeglarstwo dla przyjemności
Jachty używane w naszych regatach mierzą od 36 stóp do 45 stóp i są zwykle produkowane w Beneteau lub Bawarii. Zabierają na pokład średnio do 6 osób każda.
Wyścig zaczyna się od łodzi motorowej w jednej linii. Będą trzy sygnały, z których pierwszym będzie 5 min przed startem, potem kolejny 1 min a następnie Start. Wszystkie ogłaszane przez megafon. W cenę wliczona jest łódź motorowa i organizacja.
Należy zaznaczyć, że jachty mają różne rozmiary, a niektóre nie są specjalnie zaprojektowane do wyścigów, dlatego regaty nie będą tak prawdziwe jak profesjonalne. Niemniej jednak, będzie element współzawodnictwa. Ponieważ te jachty nie są objęte ubezpieczeniem komercyjnym, a klienci będą uczestniczyć na własne ryzyko, sugerujemy, że klienci wykupią ubezpieczenie na regaty.
Dostarczymy Państwu instrukcje z podstawami żeglarstwa, które doręczymy każdemu uczestnikowi, najlepiej dzień przed regatami. Chodzi o to, że klienci przeczytają, będą mieli pojęcia, o co chodzi w żeglarstwo, co mają zrobić, a co ważniejsze, czego nie powinni robić. Oprócz tego, kapitanowie naszych jachtów mają doświadczenie i obsługiwali tego typu regaty nie jeden raz. Odprawa odbędzie się dla wszystkich uczestników na pokładzie, przed rozpoczęciem wyścigu. To sprawia, że klienci czują się swobodnie na pokładzie z kapitanem, który jest odpowiedzialny za jacht.

Paintball
Gra paintball składa się z grupy zawodników, którzy próbują osiągnąć określony cel bez bycia wyeliminowanymi. Gracze próbują wyeliminować siebie z gry poprzez trafienie i oznakowanie przeciwników kulkami wystrzeliwanymi z markerów paintballowych. Jak poker, paintball ma wiele odmian, a każda lokalizacja lub grupa graczy może mieć swoje własne zasady. Różnice mogą zawierać liczbę graczy w zespole, liczbę drużyn i różne cele. Punkty przyznawane są za osiągnięte cele i wyeliminowane przeciwników. Każdy zespół otrzyma kolor dla odróżnienia. Każdy zespół zagra 4 gry. Otrzymają kombinezony i pełne maski ochronne na twarz. Każdy gracz otrzyma 50 kulek na każdą grę (200 w sumie)

Poszukiwanie skarbów spacerując po Vallettcie
Zabawny i przyjemny sposób na zwiedzanie stolicy i jej okolic, mając przy tym dużo śmiechu i interakcji z mieszkańcami.
Obiad z 2 napojami lub 2 piwami, woda mineralna i kawa będzie serwowany w jednej z lokalnych restauracji. Butelka szampana zostanie przyznana zwycięskiemu zespołowi.

Zjazdy na linach
Sugerujemy aby, ta impreza zaczeła się około 7 rano w Ghar lapsi. To miejsce jest jednym z najlepszych dla różnych poziomów umiejętności, ponieważ istnieją drogi o różnym stopniu trudności.
Goście będą wyposażeni w bezpieczny ekwipunek i sprawdzeni przed rozpoczęciem, a następnie poinformowani, w jaki sposób zjazd będzie się odbywał. Mogą też spróbować na płaskim terenie, w jaki sposób korzystać z urządzenia, lin, węzłów i bezpieczeństwa.
Poczuj dreszczyk emocji zjeżdżając z dużej wysokości w otoczeniu oszałamiającej scenerii. Twój zjazd zaczyna się od krótkiego wprowadzenia i wydawania sprzętu bezpieczeństwa. Gdy wszystkie formalności zostały zakończone, zostaniesz poinformowany o procedurach bezpiecznej techniki zjazdu przez naszych doświadczonych koordynatorów. Nie pozwól, by strach Cię pokonał. Zjazd na linie będzie jednym z najlepszych doświadczeń Twojego życia!

CSI Mdina
Grupa spotyka naszego głównego detektywa, który informuje ich, że wymaga ich pomocy - mężczyzna został znaleziony martwy w pobliskiej okolicy. Delegaci mają obowiązek pomóc w rozwiązaniu tej zbrodni i znaleźć mordercę.
Grupa w miejscu zbrodni dzieli się na mniejsze zespoły dochodzeniowo-śledcze, 5 osób w każdym. Zespoły otrzymują pakiet detektywistyczny, pióro UV, parę kajdanek oraz ink pad. Każdy grupa stara się być pierwszym zespołem, który rozwiąże zagadkę przestępstwa.
Każda drużyna otrzyma do zbadania teren zbrodni, poszukując wskazówek i dowodów do pomocy w dochodzeniu. Dostaną również możliwości przesłuchania rzeczywistych podejrzanych morderstwa.
Podejrzani będą znać pewne fakty o sobie, ale nie są pewni, co zespoły CSI mogą udowodnić, nawet o nich wiedzieć. Zespoły CSI muszą wydobyć jak najwięcej informacji jak to tylko możliwe z każdego podejrzanego, znaleźć faktycznego sprawcę. Ich ciężka praca na analizowanie i odkrywanie dowodów ma kluczowe znaczenie w dużym śledztwie i rozwiązywania zbrodni.
UWAGA:
Odprawa do tej zabawy powinna się odbywać w sali konferencyjnej. Proponujemy też ekran i rzutnik.
Pod koniec zadania, proponujemy spotkać się w miejscu, gdzie wszystkie zespoły mogą zrobić krótką prezentację na temat swoich ustaleń i dowodów.
Historia w ruchu
Światło, kamera, Akcja! Nie ma nic takiego jak kamera, aby wydobyć ekspresję z ludzi.
W tej przygodzie filmowej, uczestnicy podzieleni na zespoły po 10 uczestników.
Wyzwanie: stworzyć krótki film komediowy oparty na historii Rycerzy na Malcie. Każda drużyna dostaje cyfrową kamerę wideo, krótkie wprowadzenie na temat historii Valletta oraz informacje na temat głównych atrakcji tego miasta. Zespoły muszą obejść różne miejscach do sfilmowania ich scenariusza, doświadczając historycznych i kulturowych skarbów Valletta w tym samym czasie. Zespoły muszą wcielać się w wiele ról, niezbędnych do stworzenia hitu filmowego, kto będzie aktorem? Kto będzie kierować? A co z operatorem kamery i scenarzystą? Oczywiście, poważna praca zespołowa będzie miała zasadnicze znaczenie dla sukcesu w poważnej z przymrużeniem oka zabawie. Po zakończeniu kręcenia zdjęć możemy rozpocząć edycję, film będzie gotowy następnego dnia do wyświetlania na dużym ekranie.
Impreza ta wymaga twórczego ducha, jest zabawna, ekscytująca i zawsze daje fantastyczny dzień z komicznymi wynikami.

Najważniejsze na Malcie (z obiadem)
Pół dnia
Jedziemy w kierunku Mosta odwiedzić słynną kopułę uważaną, za 3 co do wielkości w Europie.
Następnie podążamy do miasta Mdina z bastionami obronnymi datowanymi na IX wiek. Idziemy przez miasto odwiedzając katedrę Świętego Pawła, a następnie do bastionów z panoramicznym widokiem na wyspy. Wreszcie dotrzemy do klifów Dingli z panoramicznym widokiem na otwarte morze.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.