Wyjazd incentive na Lazurowe Wybrzeże

Wyjazd incentive na Lazurowe Wybrzeże

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Francja_Lazurowe_wybrzeze_wyjazdy_incentive
Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Przelot do Nicei. Transfer do hotelu.
Spacer po starówce Nicei.
Degustacja wina w piwnicach Bianchi
Piwnice Bianchi to najstarsze winiarnie najstarsze placówki tego typu w regionie. Istnieją od 1860 roku, kiedy Nicea po raz kolejny stała się częścią Francji.
OPJCA: lunch w restauracji Gustave 5 lub innej
Położona w ciekawym miejscu z widokiem na zatokę, oferuje tradycyjne potrawy regionalne
Czas wolny. Kolacja w hotelu. Nocleg.
Dzień 2
Śniadanie. Przejazd do Monaco.
Zwiedzanie rozpoczniemy od Monaco - Ville będącej oficjalnie stolicą tego państwa gdzie będziemy mogli podziwiać z zewnątrz Pałac Książęcy - siedzibę rodu Grimaldich oraz Katedrę, w której m.in. pochowana została Księżna Grace. Odwiedzimy również jedno z najsłynniejszych oceanariów na świecie.
Następnie udamy się do najbardziej ekskluzywnej części Monaco - Monte Carlo - znanej m.in. z kasyn i plaż, odwiedzanych przez bogaczy i sławy. Czas wolny na zabawę w miejscowym kasynie.
OPCJA: lunch w Cafe de Paris Monaco
Lokal znajduje się centrum Monte Carlo, obok kasyna.
Czas wolny w Monaco.
OPCJA: wizyta w kasynie
To legendarne kasyno, klejnot sztuki "Belle Epoque" Dowód osobisty jest ściśle wymagane / Minimalny wiek: 18 / Dress Code: W pokojach gier: rozsądny strój, sukienka dla kobiet. Brak szortów lub klapek
OPCJA: wizyta w Muzeum Starych Samochodów
Prywatna kolekcja starych samochodów Księcia Rainier III
Około 100 pojazdów na 4000 m² powierzchni Można tutaj zobaczyć samochody wojskowe, bryczki, popularne, oldsmobile, samochody sportowe, klasyczne i prestiżowe De Dion Bouton 1903, Renault 12cv, 4 cylindry Torpedo 1911, Panhard Levassor 1913, Ford T 1924, Peugeot Quadrilette 1921, Lincoln 1928, Citroën Kegresse, Ford 1930, Hispano Suiza 1928, Delage 1934, Packard 1935, Cadillac 1653, Chrysler Imperial 1956 , a niektóre z najbardziej prestiżowych modeli z Maserati, Jaguar, Mercedes i Rolls Royce.
OPCJA: przelot helikopterem nad Monaco
5 osób na helikopter Czas trwania lotu 10 minut (wyjlot z Monako, przelot nad Monako, Muzeum Morskie, morze, Cap Martin, Menton, Roquebrune Village, Castellar, La Turbie, Trophée Auguste, Eze Village i droga powrotna przez Cap d'Ail i plaża La Mala)
Powrót do Nicei. Kolacja,
Dzień 3
Śniadanie.
Przejazd do miasteczka Eze, którego najstarsza część znajduje się na wierzchołku wzgórza, z którego rozpościera się panorama na Morze Liguryjskie. Wizyta w fabryce perfum Fragonard w Eze. Poza możliwością dokonania zakupów, będziemy mogli również poznać tajniki produkcji perfum i kosmetyków tej znanej firmy.
OPCJA: jazda Ferrari z Eze
Wyjazd z wioski Eze przy wejściu do fabryki Fragonard. Przejazd panoramiczną trasą wzdłuż wybrzeża i powrót. Część grupy będzie jeździła a reszta grupy ma czas wolny lub zwiedza Fragonard. Każdy uczestnik jeździ 15 minut. Ferrari F360 Modena, F430 Spider ...
Powrót do Nicei. Kolacja.
Dzień 4
Śniadanie. Przejazd do Cannes.
Cannes, "Gwiazda Riwiery", usytuowana na Lazurowym Wybrzeżu w południowo-wschodniej Francji, na południowy zachód od Nicei. Cannes stało się oficjalną nazwą miasta w 1619 roku. Od czasów średniowiecza aż do początku XIX wieku Cannes było małą rolniczą i rybacką osadą. W latach 30 XIX wieku zostało odkryte przez francuską i zagraniczną arystokrację, która zbudowała tutaj swoje rezydencje. Obecnie miasto znane jest na całym świecie dzięki festiwalowi filmowemu. Czas wolny.
Powrót do Nicei. Kolacja. Nocleg.
Dzień 5
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Warszawy.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opiekę pilota
- 4 noclegi w pokoju 2 os.
- 4 śniadania
- transfer z/na lotnisko
- zwiedzanie Eze, Nicei i Monaco, Cannes
- degustacja wina ( 3 rodzaje win, przekąski)
CENA NIE OBEJMUJE:
- przelot helikopterem 100 EUR
- jazda Ferrari (5 Ferrari, 2 godziny jazdy w sumie, 15 minut na uczestnika, jazda z kierowcą) 160 EUR
- jazda Ferrari (5 Ferrari, 2 godziny jazdy w sumie, 15 minut na uczestnika, jazda samemu) 230 EUR

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.