Wyjazd incentive do Las Vegas

Incentive Travel do Las Vegas

Jesteśmy biurem podróży z wieloletnim doświadczeniem, które zajmuje się profesjonalną i kompleksową obsługą firm. Organizujemy na zamówienie wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, incentive travel w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta. Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

USA_wyjazdy_dla_firm_Las-Vegas
Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie na stanowisku Cersanit. Spotkanie z pilotem. Wylot do USA. Przylot na międzynarodowe lotnisko McCarran w Las Vegas (LAS), gdzie Państwa spotka nasz polskojęzyczny przewodnik/ pilot.
Transfer do hotelu przy słynnym bulwarze kasyn w Las Vegas, gdzie pozostaniemy na nocleg.
Wypoczynek, kolacja w formie szwedzkiego stołu i nocleg.

Dzień 2
Dzisiaj zapraszamy Państwa na zwiedzanie najsłynniejszych kasynach na świecie, gdzie każdy czuje się jak milioner. Zobaczymy słynnego sfinksa, zalesione zoo z legendarnymi lwami - potomkami słynnego lwa studiów MGM, zrobimy zdjęcie pod Statuą Wolności i przejdziemy się Mostem Brooklyńskim w „Nowym Jorku”, pospacerujemy kanałami Wenecji, oraz uliczkami Rzymu wraz z fontanną de Trevi.
Wjazd na najwyższą więżę w Las Vegas - Wieża Stratosphera, o wysokości 350 m, druga (po CN Tower w Toronto) najwyższa wieża obserwacyjna na zachodniej półkuli. Z tarasu widokowego roztacza się piękna panorama miasta. Na szczycie wieży znajduje się najwyższy park rozrywki na świecie i chętni fakultatywnie mogą skorzystać z kolejki, która urywa się nad miastem setki metrów pod tobą lub Big Shot – słup wystrzeliwujący chętnych wrażeń na wysokość 350 metrów. a śmiałkowie mogą skorzystać z najnowszej atrakcji Skyjump i skoczyć na bungee z tej wieży prosto do miasta.
Wieczorem zapraszamy na spektakularną wycieczkę po nocnym Las Vegas, podczas, której zobaczymy piękne światła najsłynniejszych na świecie kasyn, luksusowe pasaże handlowe i galerie, futurystyczne multimiliardowe kompleksy i hotele, zaprojektowane przez najwybitniejszych architektów świata, oraz legendarne pokazy nocne, jak np. zapierające dech tańczące fontannę Bellagio, słynny „wybuch wulkanu” i dla chętnych walkę „syren i piratów morza karaibskiego” na imponujących statkach.
Kolacja w formie szwedzkiego stołu.
OPCJA: przelotem helikopterem nad Strip

Dzień 3
Po śniadaniu wycieczka do północnej, Arizony, aby zwiedzić jeden z największych na świecie cudów natury Wielki Kanion Kolorado nad jego zachodnią krawędzią.
W Parku Narodowym Wielkiego Kanionu można podziwiać piękno, ponadczasowość i wielkość jednego z Siedmiu Cudów Świata. Oglądaj stale zmieniającą się grę światła i cienia, niekończące się otchłanie wież i wzgórz.
I oczywiście wejdziemy na najsłynniejszy szklany most nad Wielkim Kanionem – Skywalk. (Opcja) Doznamy też ekscytujących doznań podczas przelotu helikopterem nad Wielkim Kanionem Również w programie przejazd przez starożytny las drzew Jozuego, które maja po tysiąc lat oraz pobyt nad legendarną Zaporą Hoovera.
Kolacja w formie szwedzkiego stołu i, fakultatywnie, jedno z najsłynniejszych show w Las Vegas.

Dzień 4

Po śniadaniu zapraszamy Państwa na fakultatywną wycieczkę do legendarnej Doliny Śmierci – najniższe, najgorętsze, i najsuchsze miejsce w Ameryce Północnej. Dolina Ognia (6-godzinnna wycieczka) swoją nazwę zawdzięcza pięknym ognisto czerwonym formacjom skalnym.

Dzień 5

Dzisiaj poznamy cuda Arizony w Parku Narodowym Zion. Nasza podróż trwa do czerwonego kraju Utah.
Podróż przez zjawiskowy świat z czerwonego piaskowca Parku Narodowego Zion- jednego z najpiękniejszych miejsc na świecie.
Wieczorem powrót do Las Vegas i zakupy w factory outlets, gdzie czekają na Państwa niskie ceny i specjalne dla tej wycieczki zniżki w ponad 100 sklepach światowej marki, jak np: Armani, Burberry, Calvin Klein, Diesel, DKNY, Dolce & Gabbana, Hugo Boss, Jones New York, Perry Ellis, Nike, Adidas, Brooks Brothers, Lacoste, Guess, Gap, Levi’s i Ralph Lauren.

Dzień 6
Śniadanie. Czas wolny. Transfer na lotnisko i wylot do Polski.

CENA OBEJMUJE:

- Przelot samolotem z międzylądowaniem w jednym z europejskich portów
- Ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- Opieka pilota
- Zakwaterowanie w hotelu 4* typu Monte Carlo lub podobnym w pokojach 2 os.
- śniadania w hotelu
- kolacje
- Transfery zgodnie z ofertą
- opieka przewodnika
- biletów wstępów do zwiedzanych obiektów: wieża Stratosphere, Park Zion , Dolina Śmierci , Zapora Hoovera , przelot helikopterem nad Wielką Doliną
- obowiązkowe napiwki dla kierowców i przewodnika
- wizy USA
- bilety wstępów do zwiedzanych obiektów: skok na bungee skyjump, Skywalk, przelot helikopterem nad Strip
OPCJE DODATKOWE:
- jazda samochodami wyścigowymi na torze
Klient może poczuć prawdziwą prędkość i jeździć w najszybszych samochodach
takich jak Ferrari, Lamborghini, Porsche, Austin Martin, Nissan GTR, Audi R8, Mercedez SLS itp.
250 $ do 5 okrążeń - Corvette, lub Porsche
370 $ do 5 okrążeń - Mercedez SLS, lub Nissan GTR, lub Austin Martin, lub Audi R8
620 $ do 5 okrążeń - Lamborghini, czy Ferrari
Filmowanie wideo w czasie jazdy jest również dostępna.
- Skoki spadochronowe z samolotu z wysokości 15.000 stóp nad ziemią (skoki spadochronowe tandemowe z profesjonalnym instruktorem).

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.